Bu sondu, artık girmeyeceğim

• Konuyu başlatan wpa__supplicant
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

W

wpa__supplicant

SDN Okuru
Bir daha bu foruma ayak basmıyacağım, faydalı olmaya çalışıyorum ama yaranamıyorum, konulara mesaj yazmıyorum artık, ne yazsam alakasız diyor adam. Neyse forum zaten troll kaynıyor, eşek kadar reklamlar var, siz takılın böyle. Hiç iyiye gitmiyor forum, şunu yazarken nasıl sinirlendim yahu, neyse bırakıyorum burayı, boş konulara devam edin siz.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Evet maalesef bazı insanlara laf anlatamıyorsun. Ya ben Türkçeyi bilmiyorum ya da onlar bilmiyorlar. Mesela bir konu da rampage kötü dersin ama işte internet ortamı, 2-3 kişi iyi der hep. Zalman ya da üstü Corsair gibi markalar daha iyiler, genel olarak. Mesela PSU konusunda.
Sonra gel de sinir olma buna. Gerçekten başım ağrıyor ki, sanki patlayacak gibi.
Yani Roma imparatoru Valentinian I gibi sinirli ve sabırsız da birisiyim bazen.
Ben de zaten eskisi kadar bir şeyler yazmıyorum konulara. Zaten artık lazım oldu mu kullanırım çoğunlukla, konu açmak için.
Neyse ki az da olsa anlayanlar çıkabiliyor.

Reaksiyon puanı
169
Bir daha bu foruma ayak basmıyacağım, faydalı olmaya çalışıyorum ama yaranamıyorum, konulara mesaj yazmıyorum artık, ne yazsam alakasız diyor adam. Neyse forum zaten troll kaynıyor, eşek kadar reklamlar var, siz takılın böyle. Hiç iyiye gitmiyor forum, şunu yazarken nasıl sinirlendim yahu, neyse bırakıyorum burayı, boş konulara devam edin siz.
Yapma üstad senden daha çok bilgi almamız lazım gitme hem seni röportaja da çıkarmak için oy verdim biliyorsun bekle belki kazanırsın.Seviliyosun ❤ 7/2/21

Reaksiyon puanı
169
Başka forumlarda görüşmek dileği ile aynı ismi kullan hatırlayalım ❤

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,747
Trol konusunu bilemem, yönetici ve reklamları da bilemem ama dün yaşanan olayda ben doğru olanı yaptım Alperen. Kim olursa olsun, aranızda geçen olaylardan beni sorumlu tutamazsın. Bunu bilerek hareket edersen ve bana boş tavırlar yapmazsan mutlu olurum. Çünkü senin ettiğin laflar yanlıştı. Yolun açık olsun başka birşey de dememe gerek yok sanırım.

Son mesajlar