Bu dünya iki şeyden yıkılacak..

grandprix

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bu dünya iki şeyden yıkılıcak…bi binadan, bi de zinadan…Allah sonumuzu hayır etsin…mahşer günü bütün binaları deniz geri istiycek, batan bütün memleketler gibi…deniz kumu eninde sonunda geri alıcak, çaresi yok bunun…
İtiraf:Allah c.c bize bu kadar nimet sundugu halde onun istedigi gibi bir hayat sürdürmüyoruz.(ya da sürdüremüyorum)En yakın zamanda Allah bize dogru yola sevketmesini dilerim.Cümlemize.(Amin)

croft

Doçent
Reaksiyon puanı
0
amin amin amin
insanın öölümü kendi kyametidir ölmeden doğru yola girmek dileğiyle

maxtreme

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Aklıma "gemide" filmi geldi :D
Dünyanın yıkılıcağını hatırlattığın için sağolasın.

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
valla neler okuyoruz neler görüyoruz haberlerde ne cinayetler ne ahlaksızlıklar bunlar müslüman bir ülkede olanlar birde Kafir dediğimiz kısmı düşünün bunlar insan olamaz.Allah sonumuzu hayır etsin :D

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Dünyanın 2 Şekilde Sonu Gelecek

1 i Ölümcül Virüslerden
2 incisi Teknolojiden.!

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
İlk başta cehenmem sonra cennet ...:)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Kıyamete kadar dünyaya bişi olmaz arkadaşlar takmayın kafanıza fazla. Ölümden ancak Allah'a uzak olanlar korkar. Allah a yakın olan için zaten hava hoştur.

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Kıyamete kadar dünyaya bişi olmaz arkadaşlar takmayın kafanıza fazla. Ölümden ancak Allah'a uzak olanlar korkar. Allah a yakın olan için zaten hava hoştur.

Kıyametten korkmaman güzel de bu kadar rahat olmanı anlayamadım. Peygamberler bile rahat olmamışlardır Allah korkusundan.

WARIORKRAL

Doçent
Reaksiyon puanı
3
valla neler okuyoruz neler görüyoruz haberlerde ne cinayetler ne ahlaksızlıklar bunlar müslüman bir ülkede olanlar birde Kafir dediğimiz kısmı düşünün bunlar insan olamaz.Allah sonumuzu hayır etsin :D

doru soyluyorsun eline tufegi alip takir takir gezenler, okulada cinayet isleyenler, terorist olup kendini patlatanlar, milletin kafasini ucurup copluge atanlar eksik olmaz vallahi

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
İnsan kendini doğanın da üzerinde görerek ona hükmetmeye çalıştı. Doğanın sunduğu barınakları ve yiyecek-içecekleri kıt aklıyla modifiye etti. Beton, demir ve asfaltı yeşil ormanların üzerine yığdı ve kendi aklınca modern kentler yaptı. Yine o modern dediği kentlerde, kendi elleriyle yaptığı evlerde bir depremle can verdi. İnsanlar kendi cehennemini kendi elleriyle yaratıyor da bunu kıt aklı almıyor.

grandprix

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İnsan kendini doğanın da üzerinde görerek ona hükmetmeye çalıştı. Doğanın sunduğu barınakları ve yiyecek-içecekleri kıt aklıyla modifiye etti. Beton, demir ve asfaltı yeşil ormanların üzerine yığdı ve kendi aklınca modern kentler yaptı. Yine o modern dediği kentlerde, kendi elleriyle yaptığı evlerde bir depremle can verdi. İnsanlar kendi cehennemini kendi elleriyle yaratıyor da bunu kıt aklı almıyor.
Haklısın.

tmpuser

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Kıyametİn Yaklaştığını Anlamak için Akıllı bi insan olmaya gerek Yok

Mehmet_Tahir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bilim adamları ayda şehir kuracaklarmış eşşeklere yükü verirriz istikamet ay :p

ufukoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi akşamlar. bizler şanslımıyız yoksa şanssızmı. ahirzaman da gelmek bizlere kısmetmiş. ahirzaman biliyorsunuz dünyanın son zamanı demek. ama ahlaki çöküntününde artık zirvede olduğu bir zaman. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun inş. burada sizinle bir hadisi şerifi paylaşmak istiyorum. KİM AHİRZAMANDA BENİM SÜNNETİME(GİTTİĞİM VE TAVSİYE ETTİĞİM HAYAT TARZI) UYARSA 100 ŞEHİD SEVABI KAZANABİLİR. o halde hem rahat yaşayıp hemde ahiretimizi kurtarmanın yolu PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ. MUHAMMED S.A.V. İN HAYAT KURALLARINDAN GEÇİYOR. ALLAHIM BİZLERİ O BÜYÜK VE SON PEYGAMBERİNİN YOLUNDAN AYIRMA. AMİN AMİN AMİN.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
iyi akşamlar. bizler şanslımıyız yoksa şanssızmı. ahirzaman da gelmek bizlere kısmetmiş. ahirzaman biliyorsunuz dünyanın son zamanı demek. ama ahlaki çöküntününde artık zirvede olduğu bir zaman. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun inş. burada sizinle bir hadisi şerifi paylaşmak istiyorum. KİM AHİRZAMANDA BENİM SÜNNETİME(GİTTİĞİM VE TAVSİYE ETTİĞİM HAYAT TARZI) UYARSA 100 ŞEHİD SEVABI KAZANABİLİR. o halde hem rahat yaşayıp hemde ahiretimizi kurtarmanın yolu PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ. MUHAMMED S.A.V. İN HAYAT KURALLARINDAN GEÇİYOR. ALLAHIM BİZLERİ O BÜYÜK VE SON PEYGAMBERİNİN YOLUNDAN AYIRMA. AMİN AMİN AMİN.

Amin...:unsure:

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Hz Muhammed (S) ümmetinden olmaktan daha büyük şans mı olur? Tabi ki şanslıyız.

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50

Amin.

35_toll

Doçent
Reaksiyon puanı
12

Amin... Amin... Amin...

MtHan

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Kıyametten korkmaman güzel de bu kadar rahat olmanı anlayamadım. Peygamberler bile rahat olmamışlardır Allah korkusundan.

Sende Peygamberlerin yaşadıklarını yaşasan sende onlar gibi rahat olamazsın. Şuan için öle mucizeler vs. olmadığından insan bir günah işlerken falan pek aklına gelmiyor maalesef...