Bu Baklava Neden 3gen değil :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
yine arkadaşımla bahçeşirde ünlü bir tatlıcıda baklava yemeye gittik menüden istediğimizi garsona söylerek tatlılarımız geldi ve başlıyoruz arkadaşım menüde resmi baklavanın 3gen şeklinde niye normal baklava geldi diyerek (halbuki aynı baklava sadece görüntüsü farklı) garsonu çağırdı al bunu değiştir dedi garson peki beyfendi diyerek değişti bi süre sonra aynı şekil baklava gene geldi artık ben gülüyorum tutamıyorum kendimi ne garson bi şey diyor ne arkadaşım oğlum söylesene yorma insanları bana dur müdür tutar heralde diyerekten yine aynı görünümlü baklava geldi arkadaşım garsona menüyü gösterdi bak bakalım bu getirdiğin baklavayla menüdeki baklava aynımı garson aynı diyerek tabağı verdi ben menüdeki aynı resimli baklavadan istiyorum diyerek bu sefer bi süre kravatlı bir beyfendi geldi sanırım bir sorun var yardımcı olayım mekanın müdürüydü büyük ihtimal arkadaşım siz insanları kandırmaya utanmıyomusunuz dedi ve meünde baklavanın resmi 3gen ama çoçuklar hep kare baklava getiriyor müdür anlatmaya çalıştı arkadaşım susturdu kardeş hiç yorulma ben 3gen baklava istiyorum dedi müdür gülümseyerek uzaklaştı kesin beyninde çattık diyordur bi süre sonra baklava geldi kare baklavayı kesip 3gen şekline getirmişler belli gülmekten yerlere yattım artık arkadaşım ise he şimdi oldu uşağum diyerek garsona orda 20 tl bahşiş verdi

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
haha :D alem tiplersiniz
bi gün iddia ediyorum çok pis dayak yersiniz...

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
gereksiz hareketler bunlar hocam

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
dua edin oranın müdürü yerine sahibi gelmemiş :)

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Boşsunuz sanırım?

Sabırlı adamlara denk gelmişsiniz.

Ben yerlerinde olsam, ikinizin de cebine 50 tl koyar dükkandan dışarı çıkartırdım.

Para adam etmez, bozar.

kanalistanbul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
inşallah fight clubtaki garson gibi birine denk gelmişinizdir. Siz yediniz nasıl olsa.

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
o arkadaşın bunu başka bi yerde yapmasınn sakınnn :D

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
sevdim bunu ama sabirli adamlara gelmissiniz yoksa dayagi yemistiniz

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Ben esnaf olsam öyle adamı döverim ve herkesin dövesi de gelir.

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
en tiksindiğim insan tipidir
garsonu insan yerine koymaz "al bunu geri götür" der hiç bişeyi beğenmez
bütün sinirini 3 kuruşa çalışan garsondan alır
Türkiye bir gün düzelecek inanıyorum ama biz göremeyiz

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Bi bitmediniz.

Biri gelir eski kız arkadaşını nasıl rencide ettiğini anlatan bir konu açar.

Òte ki gelir garsonla nasıl alay ettiklerini anlatır.

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ekmek parası derdinde bir çok kişi bu hayatta.belki sizler değilsiniz ama insanların işi ile ilgili motivasyonunu veya moralini bozmak akıl karı değil.ayıp bu başka bir şey değil.söylenecek çok şey var aslında

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
O garson yerinde baban, abin, amcan, dayın olabilirdi eline işini almış amaç için yaşayan insanlarla alay ederken bu dünyada ne kadar gereksiz fazlalık ve boşa yaşadığınızı farketmiyorsunuz. Saçma sapan dizilere özenip hayatı flimlerdeki seneryolardan ibaret sanıyosunuz. Umarım ve inşallah o rencide ettiğiniz garsondan daha beter konumlara gelirsinizki Allah çok büyük elbet karşılığını verir siz bunu farkedemezsiniz. Farkedebilcek zeka olsaydı zaten bunları düşünüp doğru düzgün davranırdınız. Sorsan ne için yaşıyosun ne amacın var diye mantıklı işe yarar cevap veremicek kadar küçük beyinleriniz var ama insanları küçük görmede üstünüze yok. Allahtan çevremde böyle arkadaşlarım yok. Çok şükür...

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Okuyunca aklıma bu film geldi :)

[video=youtube;egINnStmmZI]http://www.youtube.com/watch?v=egINnStmmZI[/video]

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Keşke müdür kafasına geçirseydi o baklavaları :hammer:

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Arkadaşın tam sopalık bir arkadaş. Kapatacaksın bir odaya Allah yarattı demeyeceksin. Kasıklarına kasıklarına.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
zavallılar millet yemek için bulamıyor siz şeklini beğenmiyorsunuz ne zaman verilen nimetler için şükredeceksiniz

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
okudukca sinir oluyorum
rep sistemi olsa basardim sana eksi rep"i

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bi bitmediniz.

Biri gelir eski kız arkadaşını nasıl rencide ettiğini anlatan bir konu açar.

Òte ki gelir garsonla nasıl alay ettiklerini anlatır.

Bırakın insanlar istediği gibi yaşasın size ne ki ?
Herşeyi olgun bir tavırla karşılamaya kalkarsanız halinizi düşünemiyorum o insanlar kendini korumayı iyi biliyorlar size burda ahkam kesmek düşmez arkadaşım yazdığın yazılara dikkat et.

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herşeyi olgun bir tavırla karşılamaya kalkarsanız halinizi düşünemiyorum o insanlar kendini korumayı iyi biliyorlar size burda ahkam kesmek düşmez arkadaşım yazdığın yazılara dikkat et.

insanlar başka bir insanın yaşam alanına , kişiliğine , haysiyetine , dinine diline ya da ırkına karışmadığı sürece istediğini yapabilir.ben yukarıda anlatılan baklava konusunda istediklerini yapamayacaklarını düşünüyorum.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

Bence sen de dikkat et.

Merak ediyorum, bu garson sen olsan ne yapardın? Beraber gülerdin sanırım?

Ne rahat olmuşuz arkadaş.

Karşıdaki de insan mı, ne hisseder, ne düşünür harbi unutmuşuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu tip insanlara vandal denir, vandalın ilk anlamı kamu malına zarar veren kişidir, ancak anlamı geniş anlamda kullanırsak bu tip insanlar çevreye zarar vermekten, insanlara sataşmaktan, gönül dahil çevrelerindeki her şeyi kırmaktan zevk alırlar. Ülkemizde genellikle böyle insanlar ezik diye tabir ettiğimiz kompleksli kişilerden çıkmaktadır. Ne yazık ki bu tür komplekslilerin çoğuda şehre ayak uyduramamış kırosal kesimden göç etmiş ailelerin çocukları. Kırsal kesim demiyorum çünkü kırsal kesimin insanı efendidir, karıncanın bile canı acımasın diye attığı her adımı dikkatli atar. Kırosal kesim ise sürekli dışlanmış hor görülmüş kesimdir, dışlanıp hor görülmelerinin nedenide yukarıdaki tür toplumsal hayata ayak uyduramayan hareketleridir. Efendi olsalar baş tacı olacaklar ama yok bunlar çevreye zarar vermek üzere programlanmışlar, bu yüzden insanlar onlardan uzak durmak istiyor bu kez bunlar kendilerinin varlığını kanıtlama iç güdüsüyle daha da çirkefleşip hırçınlaşıyor ne şekilde bir şeye bir kimseye zarar versemde görünür olsam derdine düşüyorlar. Bunların kökenine bakın %90'ı aynı kökenden gelmektedir.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92

İsim vs. belirtmedim yaranız var heral.

O insanlar ekmeklerinden işlerinden olmamak için bu gibi y***a gülümsüyorlar,alttan alıyorlar.
Kendilerini bu şekilde koruyabiliyolar.

Ayrıca dikkat etmezsemde bi b.k yapamazsın,anca burada klavye ile yeriz birbirimizi.