Öneri BLUEO Markasının Tanıtımının Yanlışlığı

batuhandivrik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba 11 ay önce yayınlanan ve shiftdeletenin tavsiye ettiği blueo kırılmaz camını trendyol üzerinden ana satıcısı olan times studio adlı satıcıdan ben 15 pro max için bu kırılmaz camı satın aldım. Satın almadan önce de parmak izi tutup tutmayacağını sordum ve satıcı bana hiçbir türlü parmak izi tutmayacağını söyledi ki zaten sizin videonuzda da parmak izi tutmadığını söylemiştiniz ve satıcı da bu ürünü bu şekilde pazarlıyor. Ancak bana ulaşan blueo kırılmaz camı tamamen hayal kırıklığından oluşuyor. Ürün çok bariz bir şekilde parmak izi bırakıyor ve ben bunu satıcıya söylediğimde bana "silince geçmiyor mu" gibi bir saçma sapan cevap verdi. linkini attığım shiftdeletenin videosunun 4.10dk dan sonra izlendiğinde de parmak izi bırakmadığını söylendiğini görebilirsiniz. Ancak dediğim gibi bu ürün parmak izi bırakıyor ki fotoğraflarını da aşağıya bırakacağım. Hayatımda gördüğüm en kötü satıcı ve müşteriyle en kötü konuşan satıcı olabilir. Ben sadece shiftdeletenin reklamını aldığı ve pazarladığı ürünün gerçeği yansıtmadığını dile getirmek istedim. Ürünün parmak izi tuttuğunun da fotoğraflarını ekledim. Ayrıca satıcının bana vermiş olduğu cevapları da ekledim. Buraya yazma sebebim de bu markanın ürünü alacak olanın 2 kere düşünmesi gerektiğindendir. Yaklaşık 1300-1400 TL para verip paranızı çöpe atmayın. Ben tüketici hakem heyetine de başvurumu yaptım.

Ekli dosyalar

• WP KONUŞMASI VE PARMAK İZİ (1)_page-0005.jpg
    WP KONUŞMASI VE PARMAK İZİ (1)_page-0005.jpg
    61.1 KB · Görüntüleme: 5
  • WP KONUŞMASI VE PARMAK İZİ (1)_page-0004.jpg
    WP KONUŞMASI VE PARMAK İZİ (1)_page-0004.jpg
    75.2 KB · Görüntüleme: 6
  • 1.jpg
    1.jpg
    100 KB · Görüntüleme: 6
  • 2.jpg
    2.jpg