Destek Bir kızı Çok seviyorum nasıl Sevgili olurum?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

_Zaur_

Dekan
Biri aşıkmı ? Kıza açılamıyormu ? İşte bu site tam dana göre dostum. Uzman ilişki uzmanları ve terapistler yardımıyla cesaret alabilirsin. Shiftdelete ile nikaha doğru.
Balayında bile tavsiye almak isteyenler Olay anında Özel mesaj kutumuzu 5 dakka boş bırakmıyor sağolsunlar.
Tavsiyelerimize uyarak Alfalık periyodunu sıkıntısız bir şekilde tamamlıyorlar.
Çocuk olunca Tavsiyeler durduruluyor.
Çünkü artık Alfalıktan çıkıyor olay geriye doğru ilerliyor.

emir000

Doçent
İyi dediğin insan gün gelir tek lafıyla yada hareketiyle seni kendinden soğutur öylece şaşıp kalırsın.Önemli olan sensin senin ne istediğin sen sevgili olmak istiyorsun söylersin bir şekilde kabul etmese umrunda olmamalı çünkü demek ki sevdiği başka bir kişi var.Ben hep şöyle düşünürüm şimdi sen buna niyetini belli etmezsen onun niyetini de öğrenemezsin ee bir gün gelir sana belki de sevgilisinden bahsetmeye başlar bu sefer kahrolursun gerek var mı yok.Benim uzun zamandır sevdiğim tutulduğum biri yok olsa hemen söylerim hayat tecrübesi gösteriyor ki kimse sana karanlık yüzünü göstermiyor zaten ve kimse vazgeçilmez değildir.
Hocam Bu Sözünüzü Duyunca Aklıma Seksenler Filmindeki Basrinin Sözleri Geldi.:D

emir000

Doçent
Bir Kızla Evlenmenin Yolları: Bugatti Chironun Yanında Bekle Eğer Bir Kız Arabanın Fotoğrafını Çekip Yanına Gelirse Görev Tamam.

defacerGLD

Profesör
Acarsan her turlu gaz veririz ama once kız bulman lazim 😂
Bizim bilgi alanimiz kizlar uzerine 😁😂
Buldum ki sevgilisi var mı bulup varsa kendimi pek belli etmeden aylırmasını beklemek veya ben ara bozacam 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir Kızla Evlenmenin Yolları: Bugatti Chironun Yanında Bekle Eğer Bir Kız Arabanın Fotoğrafını Çekip Yanına Gelirse Görev Tamam.
Bugati bulursan bizede şöyle 🤣🤣🤣

emir000

Doçent
Buldum ki sevgilisi var mı bulup varsa kendimi pek belli etmeden aylırmasını beklemek veya ben ara bozacam 😁
Hocam Siz Evlenme Yaşına Gelince Bir Bugatti Alın Ve Yolun Kenarına Arabayı Parkedin Sonra Bir Kız Yanına Gelip Arabaya Binmek İçin İzin Alırsa Sizin İçin Efsane Olur.

Bugati bulursan bizede şöyle 🤣🤣🤣
Söylerim Yıllar Sonra.

Tahtadan Bugatti Yapıp Kıza Evlenme Teklifi Etmek Ne Hissettirir?

Son mesajlar