Destek Bir kızı Çok seviyorum nasıl Sevgili olurum?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

xWhozz

Asistan
merhabalar ben bi kıza çok aşığım kızla sevgili gibi konusuyoruz her gece dertleşiyoruz ben anlatıyorum o anlatıyor vs.kızla çok iyi anlaşıyoruz ben aşk ile ilgili felan bişeyler dedim oda benim gibi düşünüyor.Ama kıza hoşlanıyorum senden vb dersem reddederse arkadaşlarına demesinden korkuyorum.ama öyle kötü bi kız değil çok iyi birisi benide öyle biliyor.yakın arkadaşlarının hepsi benimde yakın arkadaşım ve daha önce yakın arkadaşımla sevgili olmuştu ama şuan değil.benimde her kıza yazmadığımı ve kendisine ilgi gösterdiğimide biliyor bilmiyorum ne yapmam lazım

BoşBirNot:Canfeza-Dua dinliyorum
 

TommyShelby

Doçent
Direk seni seviyorum deme bence, yüz yüzeyken senden hoşlanıyorum de, söylerken aşırı ciddi olma yakını ölmüş de sen haber veriyormuşsun gibi özgüvenli ve hafif mutlu bir şekilde (hayır derse onun kaybedeceğinden eminmişsin gibi) . 5-10 saniye geçsin o da bir şeyler söyler herhalde durum bahsettiğin gibiyse ki utanılacak bir şey olmadığının da farkındasındır, eğer reddedip arkadaşlarına gülmek için anlatmak gibi bir kezbanlık yaparsa da zaten iyi ki reddetmiş, o ve kezban arkadaşları (bahsettiğim durum için geçerli) seni ilgilendirmiyor.
 
İyi dediğin insan gün gelir tek lafıyla yada hareketiyle seni kendinden soğutur öylece şaşıp kalırsın.Önemli olan sensin senin ne istediğin sen sevgili olmak istiyorsun söylersin bir şekilde kabul etmese umrunda olmamalı çünkü demek ki sevdiği başka bir kişi var.Ben hep şöyle düşünürüm şimdi sen buna niyetini belli etmezsen onun niyetini de öğrenemezsin ee bir gün gelir sana belki de sevgilisinden bahsetmeye başlar bu sefer kahrolursun gerek var mı yok.Benim uzun zamandır sevdiğim tutulduğum biri yok olsa hemen söylerim hayat tecrübesi gösteriyor ki kimse sana karanlık yüzünü göstermiyor zaten ve kimse vazgeçilmez değildir.
 

Uchiha Sasuke

Profesör
@_Zaur_ Her derde deva çözüm önerileri versek mi ? 😂

Hiç affetme yürü gitsin. Madem derttaşımsın bir yandanda gönüldaşım ol de.
Tabi yaş önemli. Yaşlar kaç ?
 

_Zaur_

Dekan
@_Zaur_ Her derde deva çözüm önerileri versek mi ? 😂

Hiç affetme yürü gitsin. Madem derttaşımsın bir yandanda gönüldaşım ol de.
Tabi yaş önemli. Yaşlar kaç ?
Geç görebilirim burdakı mesajları ama kız onla Konuşuyorsa ona öyle bir flört yaparak ondan evet kelimesini alsın ki, kız balayında evet demesine pişman olsun. Masallar gibi mesaj yollamalı ona bence.

Bir masal yazdım sana. Sonu mutlu bitenlerden ama. Şimdi bu masalı benimle gerçekleştirmek için bana ellerini vermen lazım. Bulutların maviliğini ellerine, yıldızların parlaklığını gözlerine, sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul eder misin?

Edit - Bak kendim bile kendime evet dedim. Öyle böyle sihirli mesaj
 
Son düzenleme:

Son mesajlar

Üst