Bir kıza aşık oldum !!!

Bu konuyu okuyanlar

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Merhaba gençler ben bir kıza aşık oldum kızı 3 yıldır tanıyorum.Kıza abayı yaktım :blush:
Kız bazenleri bana çok güzel bakıyor bende utangacımdır bakamıyorum kıza kız bana bunları yapıyor

1.Kız yanımdan geçerken gülüyor ve arkamdan bana bakıyor ben bakamıyorum
2.Kız yanımdan geçerken hep eline telefonu alıyor
3.Kız arkadasının kolunun arkasından gizlice bana bakıyor
4.Kız yolda hep bana gülüp duruyor yanımdan geçerken falan
5.Kız arkadasları varken hep bana bakıyor bende utandıgımdan saklanıyorum
Sence bana aşık mıdır

HAhahaha yok böyle bir şey ya. [MENTION=48615]ReDo[/MENTION] :D

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Dostum bide onu bana sorrr :) benim aşık oldugum kız gülmüyor bile :) gerçi bazen gülüyorda :p ciddi kız hehe :)
bak ben 2 yıldır sölicem diyorum daha sölemedim sen git söle
sonra benim gibi sürünme :D :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mai nai üyelik dediğin kuş misali bi bakmışsın uçmuş gitmiş :mrgreen: :thumbup:

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
böyle pısırık durursan çok şey kaybedersin

GassipGirl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
kız sadece sana mı gülüyor yoksa güleryüzlü de sen mi yanlış anlıyorsun
bu kadar korkmaya gerek yok yaa kendinize güvenin erkek adam cesur olur
reddederse reddeder dünyanın sonu değil ya

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Konu başlığının sonuna üç ünlem koyan cinslere uyuz oluyorum nedense

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
sana olacakları söyleyeyim. sen duvarın arkasında utanıp buralarda derman ararken, fırlamanın biri gidip, "hey bebek, birlikte takılalım mı?" diye atılacak kızın üstüne ve kız % 1 milyon eveeettt diyecek. sen de burada ağlayacaksın :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5 madde sıralamışsın kız gülüyor ben utanıyorum demişsin özetle
git açıl kıza, yok derse başka denizlere

SerdarGokcen

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Böyle erkeklerin olduğunu bilmiyordum. http://goo.gl/EUiok

Bi bitmediniz be. Bir an kendimi senin yerine koydum da.

Bir kıza tepki vermicem, sonra gelip buradan yardım isticem.

Acı ama gerçekte tükenin artık ya. Kurtulalım bizde. Bakıyorsa gidicen konuşcan bu kadar zor olmasa gerek. Biz öyle yapıyoruz mesela. Bara gidersin alırsın eline içkiyi radarı ve dedektörleri açıp ortalığı taramaya başlarsın. Bir noktaya kitlenince füzeleri salarsın :p

Sonuncu komik oldu da kesişmek nedir arkadaş. 10 dk dan fazla keşisirsen kız kaçıyor.

Öf iç redbullu, tak kulaklığı gaza getir kendini adrenalin bassın sonra karşı atak ver ne bilelim biz ne yapıcan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gençler bakın yanımda arkadaşlarım vardı benım arkadaslarım kıza gızlıce bakıyolardı annem falanda kaç kere dedi kız sana gülüyor sen kaçıyorsun dedi sen naz yapmıyacan falan dedi
ben 13 yaşındayım kız benı sorup duruyor arkadaşlarıma cocuk sabah erken cıkıyor bende oglen kalkıyorum hıc uyumuycam sabah konuscam kızla ve ilginiz için sagolun gençler kız baya güzel

votkavisne123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlgilendiğiniz için saolun beyler bayanlar ben 13 yaşındayım kız yanımdan geçerken arkadaslarım hep yanımda duruyor ve dıyorlar kı kız sana bakıyor ve arkadaslarıma benı soruyor
Recep kardeş aynı kadere mahkumuz 3 yıldır tanısıyorum bende bu kızla
kız erken uyanıyor bende oglen falan o yuzden bugun hıc uyumucam ve konuscam
bu seyler tık dıye denmez
annem bile diyor kız sana gülüyor bakıyor arkandan dıyor sen kızdan kaçmıcan dıyor

3d-clan dogru dıyorsun kardeşim bugun konuscam kızla

tooclose

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O seni seviyorsa gözlerinden ve yaptığı duygulu hareketlerden anlarsın. Örnek: sen bankta oturursun eğer yanına gelirse senindir gelmezse zaten hiç senin olmamıştır. :D

Burock98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Git açıl yaa o da gel artık bana demeye çalışıyor :D Ama sana bakmıyo felan olabilir sen aşık olduğundan kendi egonu filan tatmin etmeye çalışıyorsan :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende akrabamın akrabasından hoşlandım :D şu anda feysbuktan konuşuyoruz, muhabbeti ilerletirsem açılmayı düşünüyorum. Çok zor açılırım ama denemek lazım.

ciwwii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuşmaktan çekinme gerisi gelir zaten asılma da tabi hemen :)

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bence sen o kızı bırak arkadşaım fantazi olsun die sana gülmüş olabilir :) o kızında bana adresini ver sen bırak ben müsayit bi zamanda sorarım neden sana gülmüş :)

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
konuşmazsan hiçbirşey sonuca varmaz arkadaşım :) ama kız gülüyorsa git konuş alaycı bir gülmeyse önüne bak devam et :)

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Burası iyice Güzin ablanın köşesine dönmüş :)

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
O kadar utangac san gıt kızın kankalarıyla arkadas ol onlar zaten 1 kac gun ıcınde neyın ne oldugunu sana soyler soyledıkten sonra kızı bı gun tek yakalarsın konusursun muhabbet edersın devamını getırırsın :)

daha cool bır sey ıstıyosan boyle caf caf lı gıyın boyle gomlek kot tshirt gıyme gıbı bır hata yapma kız ın arkadasları yokken merhaba de ya biraz garip gele bilir ama ben senden bır suredır hoslanıyorum de ozguven ın oldugunu anlasın kız sende yanı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayatımda bı ılk belkıde hanı herzaman bırılerı asık oldum sanar ama aslında oyle degıldr ya ıste bende o duruma dustum...hep basıt hoslantılrı ask sanardım neyse kı 6 gn oncesıne kadar aynı okuldaymsz ben lıse 2 yım 16 yasndayım aynı bolumu okuyoruz ama o acıkogretm olrk okuyo bızım okulda neyse bu sene gelmıs ıste bızım okula senenın basnda sureklı adını duyuyorum ama hıc gormedım herks acıklrdan ıste soyle bı cocuk var ya cok tatlı falan aslnda o an hc bısey dusunmemstım sadece btun kızlr onun adını soyleyıp duruyo merak ettım bende e gorursenız banada gosterın falan dedım neyse bı gun onun yakın bı arkadsı bndn hoslanıyodu onunda yanında sevgılısı var 4 kısı burger kınge gıttık onunla orda tanstm ılk ıkı yanyana masadydk ama konusmadık sadece ufak bı muhabbet gectı cok duramdm zaten bn onun kankasyla kalktım oda sevgılısyle kaldı ozaman ondn hoslnmmstm bnde ne zmn bırındn hoslnsm herzaman ıs karambole gelır cocukla el bıle sıkısmadan muhabbet kesılr gıder neyse bunlr oldu bıttı falan tam altı gun once arkadsı tuvalette sıgara ıcıyodu ama o ıcmıyo tabı baktım bnm ıkı kankmda orda tuvaltn onunde okuldayız bu arada hoca falan gelr dıye beklıyolr arkdsm rahat duramadı kapıya tekme falan attı bunlrda cıktlr baya kalablk bı grubuz konusuyoruz edyoruz derse gırmedılr hocalrda cok dıslı tabı neyse taklıyoruz yangn merdvnnde ondan sonra bızım dersmz bıttı bunlrn hala dersı var tabı aldık cantalrnı kacrdk bız cpcukları neyse otrduk cafede konustuk uzun uzun falan ılk gozlrmn cok guzl oldgunu soylemstı o an farketmstım ne kadarda tatlı ve yaksklıydı..salı gunuydu ılk bulsmamız carsmba persmbe okula gtmdm cuma karneydı zaten neyse bunlrın dersı vardı bekldk arkdsmla cıktlr dolstk gezdk falan ılk kez ozamn bırbrmze ck yaklasmstk telefn numarsı bnde vardı eve gıttıgmde napıyosun falan demstm uzun uzn knsmstk hanı sankı sevgılıymsız gıbı sonra somestrdayız su an ama okula gdyoruz ısın bahanesı onn tatıl degl onu grmek ıcın gıdıyorum bugun bunu yazmamın nedenı tuhf ılk kez hersy bukdr guzel bugun ılk dersı astık kafede otrrkn ustme cay doktu yandm tabı ama sınrlnmedm sonra arkadsmı teyzesnn evıne bırktk bırlkte benı duraga bırkcktı eve gıtmk ıstemıyorum dıye tuttrdm ben tam sahıldeyz oturdk oyle denzn kıyısnda konusyrz bn bagdas kurdm oda bana donuk otrdu elnı bacagıma koydu yakndk cok konstk falan su an onnla mesjlsyorum ona bgun cok sarldm elımı tuttu konusrken ılk bulsmamızdn ıtıbaren hep gozlrmn ıcıne bakyodu kıtlenıyodu resmn e ele konustk oyle cok tatlıydı yha basımı omzuna yasldm ılk defa bırıne bu kdr ısteklı olrk yakndm bı sure sonra kalktık otobus duragndydk sarılıp druyoduk bırbırımze otobus geldı hemen zaten ben otum yanagndn onu ama o opemmstı tabı tam ayrlrkn bnde opucem dedı optu falan otobuse nnce el saldm bakıyodu hıc bı heycn yok onu gorunce ama okdr degerlkı bnm ıcın bundn sonra ne olur bılmıyorum :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
araya adam sokmam en iyisi olur bence bende sevdim bi kızı birlikte olduk felan karakollukta olduk ama şimdi benden uzakta yanına yaklaşamıyorum içim yanıyo nefes alırkende zorlanıyorum sana benden bi tavsiye kimseyi sevme bağlanma.

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aşık adama laf işlemez aşık adamın kaybedecek birşeyide yoktur. Utanırsan kızı kaparlar bunları gerçekten yapıyorsa oda seni seviyordur git al kızı :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ilk okul arkadaşımla 1 haftadır baya ilerlettik konuşmayı acı çekmek için aşık olmak istemiyorum bende :D ama kaptırdık
kafa bi kız :p gelsin bakalım görüşürüz.. [MENTION=48615]ReDo[/MENTION] başgan nargile sözüm oldu ilk kez benle içecekmiş iş var mı dersin bize bu aşktan :p

(ne adamsın la nargile mi içmeye götürülür davet etmişsin o kadar dediğini duyar gibiyim.nargile içiyodum napıyosundan girdik konuya. :mrgreen:)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=38650]zoki[/MENTION]

Olsun ya ne güzel işte,
Kız milleti her ortama yakışıyor,
Kahvede okey bile oynarım kızla. :p

Şimdi bi kızla konuştun diye hemen onunla aşk meşk mevzularına dalma ( gerçi insan bu duyguya aç olunca kız selam verse hemen hoşlanmaya başlarsın ) :p

Varsa kıza ilgin paso davet et bi yerlere. :p

jestercat

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kızlar bana hep gülümsüyor ama bi şey yok gerçi gülümsemeyen biri teklif etti ama neyse anılara hiç girmeyelim çocucuğum :)

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Teklif etme bırak o teklif etsin :)

Son mesajlar