Bir kıza aşık oldum !!!

Bu konuyu okuyanlar

votkavisne123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba gençler ben bir kıza aşık oldum kızı 3 yıldır tanıyorum.Kıza abayı yaktım :blush:
Kız bazenleri bana çok güzel bakıyor bende utangacımdır bakamıyorum kıza kız bana bunları yapıyor

1.Kız yanımdan geçerken gülüyor ve arkamdan bana bakıyor ben bakamıyorum
2.Kız yanımdan geçerken hep eline telefonu alıyor
3.Kız arkadasının kolunun arkasından gizlice bana bakıyor
4.Kız yolda hep bana gülüp duruyor yanımdan geçerken falan
5.Kız arkadasları varken hep bana bakıyor bende utandıgımdan saklanıyorum
Sence bana aşık mıdır

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
sende bayağı odunmuşun arkadaş. bi cesaret et. konuşmaya başla. saçmalasanda devamı gelir merak etme. ağzından bir kelime çıksın yeter :) ha gayret :D

omdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hani hep esprisi yapılır ya: "Abi seviyosan git konuş bence" işte öyle yapman lazım.

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hacım bana kız gülmez gülüyosa bi isteği vardır ;) birkere güler eyvallah 2.kez güler allah allah 3.kez güler allah demem acımam onu orada..............................(yayınımıza kısa bir süre ara vermekteyiz)

FerdiCantemur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sende ve kızda sorun var kız nerdeyse sen ordasın evinden çıkma sana bakmasın sende kurtul :D

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Git konuş kızla.Zaten konuşmaya başla devamı gelir. :D

Million

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Seni komik bulduğundan gülüyor olması da ihtimal dahilinde...
Ama seviyorsan git konuş bence derim

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ona onu sevdiğini söyle karşılık vermezse senin değildir karşılık verirse depe depe kullanma hakkı kzanmışsın demektir :)

FerdiCantemur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kız aile kızıysa temizse konuşma hemen nikah dairesine git nikahını kıy gerisi gelir :D

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Git konuş merak etme devamı gelir en azından benimkinde öyle olmuştu:)

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hacım bana kız gülmez gülüyosa bi isteği vardır ;) birkere güler eyvallah 2.kez güler allah allah 3.kez güler allah demem acımam onu orada..............................(yayınımıza kısa bir süre ara vermekteyiz)
cık cık cık senin kanalını kapatmak lazım.
[MENTION=291077]votkavisne123[/MENTION] sana gelince. Senin de bildiğin gibi gönül işleri tek taraflı yürümez. Seninde ona karşı bir şeyler hissetmen lazım. Eğer sende ona karşı bir şeyler hissediyorsan. Gidip konuşman lazım.
"Sevdiğini belli et gizlemek başkalarına fırsat verir."

Eğer ona karşı bir şeyler hissetmiyorsan ki kızın yaptığı hareketlere bakılırsa sana karşı boş değil. Bence onu umutlandırmanın bir manası yok. De böyle böyle arkadaş sen bana böyle bakıp bakıp gülüyorsun. Benden hoşlanıyor musun bilmiyorum ama sen bana göre değilsin de. Sende üzülme bende filan de çünkü ne kadar derine batarsa çıkarken o kadar acıtır.

Not: Bunları buradan yazması çok kolay. Gel gelelim yüzüne karşı nasıl söyleceksin. Ben telefonda bile iki kelimeyi bir araya getiremiyorum hacer bunları görse beni oyar heralde :D

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Tipini görmeden, neye güldüğünü anlayamayız :p

Şaka bir yana kardeşim, dostça bir gülümseme de olabilir. Ortaokul'da başıma benzeri gelmişti, reddedilmiştim. :D

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
ben 1 numaray anlamadım sen bakamıyorsan senin arkandan sana baktığını nerden biliyorsun..

tavsiye : utanıyorsan araya adam sok ...

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Yaşın kaç bilmiyorum ama 15-20 arası olarak degerlendirirsek:) en iyi yaptıgınız şeyi yapın mesaj,internetten sohbet,face,twit cart curt birini seç işte:) sohbete başlayınca zaten er yada geç bakışlarının sebebini belli eder hem o zamanada kadar da utangaçlıgın da biraz geçmiş olur.

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hepsini kafanda kurgulamadığına emin ol sonra git lise ve orta okul çağlarında oluyor böyle şeyler :)

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşım sana gülüyor,bakıyor diye sana aşık olduğu anlamına gelmez,bunu belli etmesi lazım mesela seni sorması,seninle ilgilenmesi,senin konuşmaları vs daha bir çok sebepler var.Ama sen seviyorsan önce kızla biraz ilgilen sevdiğini belli et sonra git konuş iyi şanslar :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SDN oldu mu sana "sevgili güzin abla" :=)

Adamın daha ilk mesajı ve anlattıgına bak :) canı sıkılan bu kız bana gülümsedi, sevgilim terk etti, dünyam karardı, acaba seviyor mu, sınıfta kaldım napacam, intiharı bile düşünüyorum... yaşım 15 ünlü sanatcılardan birine aşık oldum ölüyorum aşkımdan ..... daha onlarca vızıltı....
(bu arada hiçbirinin samimi ve gerçek olduğuna inanmıyorum **belliki birileri dalga geçiyor, nabız ölçüyor.)

SDN nereye gidiyor ?

BrainPaid

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yanında hep bir arkadaşın varsa ya da hep onunla takılıyorsan, ona bakmadığı ne malum? :D :D :D :D

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Mesela bir kız vardı sürekli bana bakıyordu çıkma teklif ettim reddedildim ayrıca dediklerinin hepsini yapıyordu hala da yapıyor:)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
SDN oldu mu sana "sevgili güzin abla" :=)

Adamın daha ilk mesajı ve anlattıgına bak :) canı sıkılan bu kız bana gülümsedi, sevgilim terk etti, dünyam karardı, acaba seviyor mu, sınıfta kaldım napacam, intiharı bile düşünüyorum... yaşım 15 ünlü sanatcılardan birine aşık oldum ölüyorum aşkımdan ..... daha onlarca vızıltı....
(bu arada hiçbirinin samimi ve gerçek olduğuna inanmıyorum **belliki birileri dalga geçiyor, nabız ölçüyor.)

SDN nereye gidiyor ?
Maça. Sen gelmiyor musun yoksa?

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Yol yakınken dön arkadaşım.

Aşk eski bir yalan, Ademle Havva'dan kalan.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Sırılsıklam aşıktır hemde ama sen böyle odunluk yapmaya devam edersen başkasına bakıcak haberin olsun :)