Ben teröriste benziyor muyum?

FORLEST

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Burda bırını sıkayet ederken kendın suclu oluyon ya..:D:D

Mehmet_Tahir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben SDN ye ilk geldigim zamanlarda bu konuyu gormuştum çok gülmüştüm okudugumda :D
en çok ilgi gören konu bu olsa gerek Troy çok seviliyor olmalı

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
bi akşam karşı evden dumanlar geliyordu ben aradım itfaiyeyi dediği şey şu

s..tir git sen le mi uğraşcaz

Bu tür işlere bilinçli kişiler getirilmesi lazım.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Bende Makhemeye Çıkmıştım Bir Olaydan Ötürü .
Hakim Bana Almanyada 2 Kişiyi yaralama Olayını nasil oldu Dedi
Dedim Efendim Ben Almanyaya hiç Gitmedim.!
Bu seferde Ne yani ben Yalanmı Söylüyorum dedi
Ben Israr Edince Bu Seferde Polis Geldi Girdi Koluma

götürcekler beni Anasini satam

Sonra Savcının Biri Çıktıda Kimlik Karışıklığı Durumu Söz Konusu Olabilir Dedi Hakime
Hakimde bu Kimliği Kabul Etmiyormusun Dedi . Evet Dedim Kendi Kimliğimi Verdim Biraz Araştırmadan Sonra Saldılar beni

Az Daha Gümbürtüye Gidiyordum .!

:):)

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Çocuk Bana Peşmerge Dediği İçin Dövücektim İyi Sen Terorist Dedikleri İçin Dellenmemişssin Gerçi Karşındaki Polis

cherechii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yok beeeee abi ne alakası var teröristle fıstık gibi adamsın:D:D:D

kryyltkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
O da bişey mi ben facebookta terör propagandası yapan ve adresi belli olan bir kişiyi şikayet etmek içim 155'i aradım bana yakala kendin teslim et polise dedi telefondaki görevli :D 15 dakika ağladım bunu haketmedim diye sonra şikayet maili attım emniyete 1 saat sonra aradılar ve özür dilediler şahsı da takibe aldıklarını söylediler. Maalesef ülkemizde bilişim konusunda birim henüz yerleşmemiş.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
O da bişey mi ben facebookta terör propagandası yapan ve adresi belli olan bir kişiyi şikayet etmek içim 155'i aradım bana yakala kendin teslim et polise dedi telefondaki görevli :D 15 dakika ağladım bunu haketmedim diye sonra şikayet maili attım emniyete 1 saat sonra aradılar ve özür dilediler şahsı da takibe aldıklarını söylediler. Maalesef ülkemizde bilişim konusunda birim henüz yerleşmemiş.

bilişimin anlamını biliyorlar mı ??? :hammer: onu merak ettim şimdi ben :mrgreen:

Burak_58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim bildiğim teröristler böyle sakallı şekil burakmaz yeni modamı yhau :D

iso1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence bayan polis sana asılmaya çalışmışda sen uynammışsın :D Şaka bir yana yuh yani artık..Fakat aslında ülkemizin şu anki durumuna görede bunlar artık normal olmaya başladı...Millet kime güvenecek kim bizden kim kimdendir karıştrır oldu...Karısına bile güvenemeyen var artık varın gerisini siz düşünün :)

zootechnist

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Şunu belirtmekte fayda görüyorum,TERÖRDEN YARGILANMAKLA TERÖRİST OLMAK AYNI ŞEY DEĞİLDİR.

1999 yılında okulda eylem yaptığımız ve cezaevindeki hocamızı ziyaret ettiğimiz için gözaltına alındım.Ve 1 yıl terör örgütüne yardım yataklık iddiası ile cezaevinde kaldım.(17 yaşındaydım o zaman).Merak edenler için söyleyeyim PKK,Hizbullah vb. örgütlerden değildi.

2000 kasımında çıktım.2002de liseyi dışardan bitirdim.aynı yıl üniversiteyi kazandım.ve kısmetse bu ay içinde mezun oluyorum.Ama henüz mahkeme sonuçlanmadı.Aynen kemal sunalın davacı filmindeki gibi yılan hikayesine döndü olay.

önce DGMde yargılanıyordum.o kapanınca ağır cezaya geçtik.dava tarihinde 18 yaşından küçük olduğum için çocuk mahkemesine gönderildim.bir yıl sonra görevsizlik kararı verildi ve tekrar ağır cezaya geldi.10 yıl oldu sonuç yok.ama ben oolacağı bliiyorum.mahkeme karar verecek yargıtay bozacak mahkeme bi daha karar vercecek ama bu arada dava tarihi üzerinden 15 yıl geçtiği için zaman aşımından dava düşecek.benim yattığım bir yıl ne olacak diye soracağım.PARDON diyecekler. :)

kısacası sevgili adminim bende de teröriste benzer tip yoktu.Ama burası türkiye burdan çıkış yok :)

WARIORKRAL

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Şunu belirtmekte fayda görüyorum,TERÖRDEN YARGILANMAKLA TERÖRİST OLMAK AYNI ŞEY DEĞİLDİR.

1999 yılında okulda eylem yaptığımız ve cezaevindeki hocamızı ziyaret ettiğimiz için gözaltına alındım.Ve 1 yıl terör örgütüne yardım yataklık iddiası ile cezaevinde kaldım.(17 yaşındaydım o zaman).Merak edenler için söyleyeyim PKK,Hizbullah vb. örgütlerden değildi.

2000 kasımında çıktım.2002de liseyi dışardan bitirdim.aynı yıl üniversiteyi kazandım.ve kısmetse bu ay içinde mezun oluyorum.Ama henüz mahkeme sonuçlanmadı.Aynen kemal sunalın davacı filmindeki gibi yılan hikayesine döndü olay.

önce DGMde yargılanıyordum.o kapanınca ağır cezaya geçtik.dava tarihinde 18 yaşından küçük olduğum için çocuk mahkemesine gönderildim.bir yıl sonra görevsizlik kararı verildi ve tekrar ağır cezaya geldi.10 yıl oldu sonuç yok.ama ben oolacağı bliiyorum.mahkeme karar verecek yargıtay bozacak mahkeme bi daha karar vercecek ama bu arada dava tarihi üzerinden 15 yıl geçtiği için zaman aşımından dava düşecek.benim yattığım bir yıl ne olacak diye soracağım.PARDON diyecekler. :)

kısacası sevgili adminim bende de teröriste benzer tip yoktu.Ama burası türkiye burdan çıkış yok :)

cok dogru konusmussun turkiye burasi

kapadokyalı

Asistan
Reaksiyon puanı
1
demekki az kalsın böyle bi haber duyacaktık :"SDN nin en popüler ismi bi yanlışlıktan dolayı gözaltında" :) tüm karizma mahvolurdu o zaman

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
MAHKUMUN İSMİ BELİRLENDİ
İmralı Adası'nda ömür boyu hapis cezasına çarptırılan bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın yanına gönderilen 5 mahkumun isimleri belirlendi.

Terör örgütü PKK'lı oldukları bildirilen Bayram Kaymaz, Cumali Karsu, Şeyhmuz Poyraz, Hakkı Alkan ve Hasbi Aydemir İmralı Adası'nda yeni yaptırılan cezaevinde kalacaklar.

KAYNAK :D

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Benim takıldıgım nokta neden polis oraya yönlendiriyor :thumbdown:

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
:) helal olsun.. olur bole vakalar Türk polisi yakalar... kaçamazsın abe... kadın polisin gözünde ne varki yaw bakınca tanıdı terröristi. abi bence kadın polis sana iş atmış sen çakmamışsın mevzuyu:)

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
valla bizdeki guizanın sakallı hali benziyor sadece :D:D TROY gibi bi adama nasıl derler böyle bişey anlamış değilim...

llavinya

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
92
Hanım haklı çıkmaz elbet ama isim benziyor artık :D

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
ağlanacak halimiz var, güleriz kahkahayla. levent kırcayı çok sevmem ama, tiplemelerinde eleştirdiği konulardada gerçeklik payı yok değil. dua et seni içeri almamışlar...

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
ya kesin kadın da CS oynuyordur seni de oyundaki terrorist sanmıştır :)))