Baykuşumaa yanlışlıkla bir şey yaptim

Bu konuyu okuyanlar

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Arkadaşlar kuşum kulaklı orman baykuşu. Kafasını severken gagasını bir anda tak tak diye ses çıkardı ondan sonra gozlerinde bir değişim fark ettim. Göz kapakları inceldi gibi sorun olurmu? Bazen yine eskisi gibi oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eskiden göz kirparken gözlerini goremezdim şu an da goruyorum. Baya bir inceldi ve eskisi kadar normal değil gibi görüşü.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Ne ile besliyorsunuz? Nasıl bir ortamda?

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Cansız durmuyorsa sıkıntı olmaz bence. Sadece pek evcil olan hayvanlar kategorisinden değil

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Elinizle bir test edin bence yemk fln yiyebiliyosa rahatlıkla bence kör değildir

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Arkadaşlar kuşum kulaklı orman baykuşu. Kafasını severken gagasını bir anda tak tak diye ses çıkardı ondan sonra gozlerinde bir değişim fark ettim. Göz kapakları inceldi gibi sorun olurmu? Bazen yine eskisi gibi oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eskiden göz kirparken gözlerini goremezdim şu an da goruyorum. Baya bir inceldi ve eskisi kadar normal değil gibi görüşü.
baykuş bir gün elinde kalacak ben diyim :D

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Ne istedin hayvandan, vahşi hayvana eziyet ediyorsun, çocuk aklınla bakmana kim izin verdi yasak, o hayvanı barınağa ver seveyim derken öldüreceksin.
Normal kızgınlık döneminde olan bir şeymiş şu anda köyde duruyor gayet iyi anlaşıyoruz. ?