Battlefield 3 Açılmıyor

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Arkadşlar Geçen Battlefield 3'ü yükledim , Crack alıyım veya almıyım açmaya çalıştığımda

[h=3]Uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı[/h]hatasını vermektedir.

Win 7 , servis pack3 , 32bit kullanıyorum.

Değişik forumlardan araştırdım, Ama bir sonuç alamadım .

vcredist indirdim,
vcredistx86 yı indirdim.

hatta silip C++ ile ne varsa tekrar kurdum yine olmadı ,

Farklı bir çözümü olan varmı ?

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Oyunun kurulduğu klasörün ismini Battlefield 3 olarak değiştir.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Oyunun kurulduğu klasörün ismini Battlefield 3 olarak değiştir.

yok buda yemedi , değiştirdim ama aynı hata farklı bir önerin varmı?

--- Mesaj Güncellendi ---

need for speed Run serisinde de yine aynı hatayı vermekte anlamadım gitti ya

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
frostbite 2 motoruyla ilgili bir sorunun var sanırım =) radeon ekran kartı mı kullanıyorsun? frostbite motoru radeon da nvidia kadar iyi performans veremiyor maalesef, ama senin sorunun bunla alakalı değildir anlayamadım..

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yok buda yemedi , değiştirdim ama aynı hata farklı bir önerin varmı?

need for speed Run serisinde de yine aynı hatayı vermekte anlamadım gitti ya

Bunun olması için biraz geç kalmışsın. Oyunu tamamen kaldir daha sonra tekrar yükle. klasör ismini Battlefield 3 olarak değiştir ve giriş yap.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bunun olması için biraz geç kalmışsın. Oyunu tamamen kaldir daha sonra tekrar yükle. klasör ismini Battlefield 3 olarak değiştir ve giriş yap.

Tamam gece yine bakarım , akşam sildim bu sefer C ye yükledim aynı hatayı verdi , C++ 2005 , 2008 , 2010 birçok versiyonları var olmadı hepsini silip tekrar deniycem.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Yok ne yazıkki buda işe yaramadı ,
Oyunu 2 kez sildim , Battlefield 3 olarak çıkarttım kurdum ama işe yaramadı , hata nerden kaynaklanıyor bir anlasam..

Lateralis

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ayni sorunu bende yasadim klasoru battlefield 3 diye degistirdim.ardindan nvidia ekran karti kullandigim icin nvidia sitesinden battlefile icin yapilmis guncellemeyi yukledim ve sorun haloldu ..ati kullaniyorsan ati websitesine bi goz at derim.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Battlefield 3 klasörünün orda ufak bir simge var TM diye. Onu sileceksin.
Arkadaşlar onu kastetmiş zaten. Ufak bir resim buldum bak.
catsuoz.jpg

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ya işin ilginci tüm gün çalışıyorm malum mesaideyiz :)

tamam akşam bakarım yine arkadş ne çekilmez çileymiş :)

gerilla223

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunun simgesine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırı seçin açılacaktır...

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
oyunun simgesine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırı seçin açılacaktır...

Kullanıcı hesabı kullanmıyorum , Onu denemiştim yönetici olarakta çalışmadı , Oyunuda 2kez sildim adını değiştirerk kurdum olmadı ,sildim sadece Sonundaki tm yi sildim yine kurdum olmadı yine.

gerilla223

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanıcı hesabı kullanmıyorum , Onu denemiştim yönetici olarakta çalışmadı , Oyunuda 2kez sildim adını değiştirerk kurdum olmadı ,sildim sadece Sonundaki tm yi sildim yine kurdum olmadı yine.

bende yönetici hesabı kullanıyorum fakat bu oyun yönetici olarak çalıştırı seçmeden açılmıyor anlamsız bi şekilde.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Hepsini denedim olmadı , Başka bir forumda sxsizle sistemini kullanmayı tarif etmiş , verdiği hatayı txt dosyasına çevirip eksik olan dosyayı düzeltiyorsun . Bazı Win 7 lerde C++ dosyaları pc 32bit bile olsa 64bit istiyormuş örneğin . Eğer bir çözm bulursam paylaşan kişide izin verirse sitede paylaşmayı düşünüyorum.

ea games'in oyunları açmıyor. Brink'i daha önceden açıyordum dün uygulama yanyana yüklenmesi hatasıyla açamadım , Battlefield açmıyor , driver açmıyor , Need For Speed açmıyor. Ama call of dutyi dün yükledim açtı ilginç bir duırum.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
boşver crack'i 35 liraya serial satıyorlar gg'den multiplayer yada co-op oynarsın bol bol.

zaten oyunun multiplayer'ı single player modundan çok daha güzel

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Crack ile ilgisi yokki , Crack dosyasına tıklıyorm aynı hata , Crack almadanda aynı hatayı veriyor var bişiler anlamadım .

Ya txt dosyası olarak ayrıştırdım, şöyle bir hata vermekte tabi çözümü bilen varsa ne mutlu ona :)

Etkinleştirme İçeriği Oluşturmayı Başlat.
Giriş Parametresi:
Flags = 0
ProcessorArchitecture = x86
CultureFallBacks = tr-TR;tr;en-US;en
ManifestPath = D:\MyProg\Driver.exe
AssemblyDirectory = D:\MyProg\
Application Config File =
-----------------
BİLGİ: D:\MyProg\Driver.exe Bildirim Dosyası Ayrıştırılıyor.
BİLGİ: Bildirim Tanımı Kimliği: (null).
BİLGİ: Başvuru: Microsoft.VC90.CRT,processorArchitecture="x86",pub licKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",versio n="9.0.21022.8"
BİLGİ: Başvuru: Microsoft.VC80.CRT,processorArchitecture="x86",pub licKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",versio n="8.0.50727.762"
BİLGİ: Microsoft.VC90.CRT,processorArchitecture="x86",pub licKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",versio n="9.0.21022.8" başvurusu çözümleniyor.
BİLGİ: ProcessorArchitecture x86 için başvuru çözümleniyor.
BİLGİ: Neutral kültürü için başvuru çözümleniyor.
BİLGİ: Bağlama İlkesi Uygulanıyor.
BİLGİ: Yayımcı ilkesi C:\Windows\WinSxS\manifests\x86_policy.9.0.microso ft.vc90.crt_1fc8b3b9a1e18e3b_9.0.30729.6161_none_f 480bfaef65491a5.manifest konumunda bulundu
BİLGİ: Derleme yoklama başladı.
BİLGİ: Derleme yoklama sona erdi.
HATA: Etkinleştirme İçeriği oluşturma başarısız oldu.
Etkinleştirme İçeriği Oluşturmayı Sonlandır.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Microsoft Visual C 2008 x86 Redistributable - 9.0.30729.6161
sanırım hata yukarıdaki dosyada , alternatif 4 tane daha 2008x86 sürümü yüklü ama pc ısrarla 9.0.30729.6161 bunu istiyor kaldırmayı denedim hata veriyor nasıl silebilirim bilen varmı?

columbiaa_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende sapphire 6950 2 gb ekran kartı var ekran kartının saat hızını 840 mhz shaderıda 1325 mhz yaptım ama oyundaki anti leansing defe.2 yada 4 x seçtigim zaman simge durumuna geçiyor oyun ? neden olabilri ? ekran kartı drev.güncelledim :S help

mad maz oyun direckx 11 destekli ekran kartı istiyor bildiğim kadarı ile ekran kartın ne ?

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bende sapphire 6950 2 gb ekran kartı var ekran kartının saat hızını 840 mhz shaderıda 1325 mhz yaptım ama oyundaki anti leansing defe.2 yada 4 x seçtigim zaman simge durumuna geçiyor oyun ? neden olabilri ? ekran kartı drev.güncelledim :S help

mad maz oyun direckx 11 destekli ekran kartı istiyor bildiğim kadarı ile ekran kartın ne ?

MSI 6870 Hawk Twin Frozer Directx 11 destekli , anladığım kadarıyla x86_policy.9.0.microso ft.vc90.crt_1fc8b3b9a1e18e3b_9.0.30729.6161 sürümünü arıyor PC ve bulamıyor . Program ekle kaldırda gözüküyordu silinmiyordu veya tamir edilmiyordu. Bende tamamen başka bir program kullanarak sildim çünkü x86 redist sürümlerinin birçok versiyonu vardı onlara geçer diye düşündüm ama nafile sonuç aynı ısrarla x86_policy.9.0.microso ft.vc90.crt_1fc8b3b9a1e18e3b_9.0.30729.6161 bunu sormakta bana...

Bunu değiştirebilirsem çözerim veya güncelleme tarihi 14.08 gözüküyordu sistemi bu tarihin arkasına geri yüklememde durumu çözecek gibi yanlız Win7 kullanıyorm ve tarih o kdar geriye gitmiyor ne yazıkki

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Arkadşlar bir arkadaşın Win7 bilgisayarından Manifest dosyalarından
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable x86 - 9.0.30729.6161 dosyasını buldum manifest ve CRT uzantılı 2 dosyayı kopyaladım kendi PC me yapıştıracak iken izin yok hatası almaktayım. Admin hesaplarını kontrol ettim sorun yok yanlız Manifest dosyasını yetkilendirmeye çalıştığımda yine izin yok hatası vermekte bunu nasıl çözebilirim*

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
:thumbup:ya kardeş sen c ye yüklediysen d yükle bel ki düzelir:thumbup:

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
oo hortlatmışız konuyu :)

yok ne yaptıysam olmadı tm yi sildim ,c ye yükledim yine tm yi sildim düzelmedi. Eksik manifest dosyalarını buldum onu farklı bir win7 den çektim yine olmadı , doğru güncellemeyi buldum ama yine olmadı yapıcak çok fazla birşey yoktu bastm formatı şimdi sorun yok bitirdim sildim bile :)

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
boşver 2nin linkini yolliim onu oyna :p

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
boşver 2nin linkini yolliim onu oyna :p

zaten sarmadı beni , ondan sonra Medal of honor 2010 oynadım çok daha zevk aldım 2.kez oynamama rağmen yok abi Battlefield eskisi gibi multiplayer açık savaş oyunlarına devam edicek senaryo onlara göre değil :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım ram kaç.......32 biti 64 bit yap kesin açar ekran kartın 1gb olması lazım çekirdek 3-4 arası 2çekirdek olursa kasar oyunu

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
AMD Phenom II X4 955 ve MSI R6870 Hawk, HD 6870, 1 GB, GDDR5, 256 Bit,
full çözünürlükte kasmadan oynayabildim.

Sürücüleri bozmadan C 'nin üzerine tekrar windows kurdum düzeldi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar bende win 8 kullanıyorum küçük tm yazsını sildim yinede olmadı oyunu açmıyor mad mex sen çözdün mü sorunu ?

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
merhabalar bende win 8 kullanıyorum küçük tm yazsını sildim yinede olmadı oyunu açmıyor mad mex sen çözdün mü sorunu ?

evet retdistributable lerle alakalı birşey , ne yaptıysam olmadı hatta farklı pc den ilgili dosyalarıda çektim oda olmadı. Formatladım, aslında pek formatta sayılmaz yine C nin üzerine tekrar win7 kurdum öyle düzeldi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler konuyu tekrardan hortlatıyorum ama kusura bakmayın bende battle field 3 ü yükledim açılmıyor bende tıklıyorum "parametres felan yazıyor bir sürü sayı geliyor mscvrdeki kod gibi bir kod geliyor aynı kod degil ama geliyor işte ekran kartımı güncelledim felan olmadı :/ 2 yi oynayacam 3 güzel ama bu kadar ugraştırmaya degmez :D"