Basit Bir Sorun Ya Da Büyük Bir Sorun

Bu konuyu okuyanlar

Defne Kurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Merhaba merhaba. Hayat nasıl gidiyor? Hadi yine iyisiniz. Okulda yok. Sanırım sınavlarda iptal olmuş? (çok emin değilim bunuda yazı verirsiniz ?)
Arkadaşlar ben oldukça utangaç biriyim. Asosyal diyebiliriz. Dışlanmıyorum ama dışlanıyormuş gibi hissediyorum. Neyse konuma geçeyim. Benim yinede 5-6 arkadaşım var. Milletle sohbet halinde olabiliyorum. Bizim sınıfta bir adet var. Herkesin doğum günü basit bir partiyle kutlanır. Bende katılırım. Okulda 2 senedir böyle birşey var. Benim doğum günüm okulun son haftasında. 1 sene önce kimse doğum günümü bilmediği için kutlamadılar sanırım ve son hafta kimse okula gelmedi. Geçen sene zaten Corona belası çıktı ve okula gidemedik. Acaba bu sene kutlarlar mı diye düşünüyorum (yani okul açılırsa) ama kendi aralarında beni dışlayıp (ya da böyle hissedip) benimkini kutlamazlar diye düşünüyorum. Sizce???
Not: Sadece kendimi biraz mutlu etmek istiyorum. Şimdi bana çok gereksiz konular diye dalga geçmeyin.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,844
Lütfen hiç kimsenin size parti düzenlemesini beklemeyin, üzersiniz kendinizi. Alın en yakın dostlarınızı, zaten içten olan dostlarınızla yaptığınız eğlencenin büyüklüğü önemli değil. Mutlu olmayı bilmeniz yeterli, onun dışında hiçbir şeye ihtiyacınız yok. :)

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Eğer doğum gününden haberdar olurlarsa neden kutlamasınlar ki sonuçta sen onları arkadaşın olarak görüyorsun ve arkadaşlar özel günlerde yanında olan kişilerdir. Zaten sen de olayı çözmüşsün, sadece sana öyle geliyor. Bence kendini biraz salmalısın, bir daha bu yaşların aynısını yaşayamayacağız :)

Defne Kurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Lütfen hiç kimsenin size parti düzenlemesini beklemeyin, üzersiniz kendinizi. Alın en yakın dostlarınızı, zaten içten olan dostlarınızla yaptığınız eğlencenin büyüklüğü önemli değil. Mutlu olmayı bilmeniz yeterli, onun dışında hiçbir şeye ihtiyacınız yok. :)
Haklısınız sanırım. Sadece ben biraz kıskandım sanırım. ????
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer doğum gününden haberdar olurlarsa neden kutlamasınlar ki sonuçta sen onları arkadaşın olarak görüyorsun ve arkadaşlar özel günlerde yanında olan kişilerdir. Zaten sen de olayı çözmüşsün, sadece sana öyle geliyor. Bence kendini biraz salmalısın, bir daha bu yaşların aynısını yaşayamayacağız :)

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Doğum günü konuları çıktı bu sefer. Bunun için neden üzülüyorsun? Ben de asosyalim ve aldığım darbeden sonra kimseye güvenmiyorum. En ufak bir sorunda seni satacak onlar ;) Aile içi yapın gitsin :)