Babama cihaz alacağım. Turkcell mağaza çalışanı reeder P13 Blue Max önerdi. Kullanışlı mıdır?

m3801

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Bütçeyi artırırsanız 2599 TL Honor 9X 8 ekimde A101e gelecek.
2199 TLye Realme 5i var birde online alınabiliyor şu an.

5i 2200 mü olmuş halam bir kaç ay önce 1700 e almıştı ve gayet de işini görüyor

Dertsizali

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,185

m3801

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Bence al amaTahminime göre herhalde faturaya ek alacaksınız ve size bunu veriyorlar doğru mu?

Merhaba ama bu aralar çin den geçmeyen ürün yok
bence kötü bir tel zaten huawei xiaomi gibi teknik destek bekleme güncelleme az alır kamerası orta veya kötü düzeyde olur bataryası hızlı biter ekranı kalitesizdir

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
sdn forumda genelde bir üyecik ortaya bir soru atıyor ve kayboluyor. sonra herkes onun attığı taşı kuyudan çıkarmaya çalışıyor. yav bir sorun, beklentin nedir bu telefondan, hangi özellik ya da özellikler senin için daha önemli?

m3801

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
sdn forumda genelde bir üyecik ortaya bir soru atıyor ve kayboluyor. sonra herkes onun attığı taşı kuyudan çıkarmaya çalışıyor. yav bir sorun, beklentin nedir bu telefondan, hangi özellik ya da özellikler senin için daha önemli?
Pardon ama bende üyeciğim ben bir konu açtığım zaman sonuna kadar ne yazıldı ne soruldu bana hepsine bakıyorum bitince de tamam arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim sorunum çözüldü diyorum

HÜDHÜD

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,551
Merhaba ama bu aralar çin den geçmeyen ürün yok
Çin kaliteli markalar da tanıtmış durumda ama gidip de arıza vermekle meşhur ve işe yaramaz çöpleri de almamak gerekir... concord ve reeder gibi markalardan çok sayıda şikayet var. Memnun olan yok gibidir.

Dertsizali

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,185
Çin kaliteli markalar da tanıtmış durumda ama gidip de arıza vermekle meşhur ve işe yaramaz çöpleri de almamak gerekir... concord ve reeder gibi markalardan çok sayıda şikayet var. Memnun olan yok gibidir.
Hmm anladım teşekkür ederim bilgi için
bence kötü bir tel zaten huawei xiaomi gibi teknik destek bekleme güncelleme az alır kamerası orta veya kötü düzeyde olur bataryası hızlı biter ekranı kalitesizdir
Tamam almasın vazgeçtim gitsin başka birşey alsın

Son düzenleme:

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Pardon ama bende üyeciğim ben bir konu açtığım zaman sonuna kadar ne yazıldı ne soruldu bana hepsine bakıyorum bitince de tamam arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim sorunum çözüldü diyorum
konu üyecik meselesi değil. sanki birileri yeni hesaplar açıp forumu sorularıyla aktif tutmak istiyorlar.

HÜDHÜD

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,551
konu üyecik meselesi değil. sanki birileri yeni hesaplar açıp forumu sorularıyla aktif tutmak istiyorlar.
"Hile" mi var diyon yane :D Bot mu kullanılıyor veya reklam adına sahte hesaplar mı açılmış... :p

m3801

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
haa bu arada asıl konuya dönersek 2000 değil de 2500 tl ye realme 6 var güzel(realme çin in çöp telefonu değil opponun alt markası güncelleme ve donanım konusunda sorun çıkartmıyor)
4gb ram 128gb hafıza

m3801

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
4gb ram ve 128gb hafıza olanı

Son düzenleme:

Nezo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türkcellden alacaksanız kesinlikle p13 blue veya blue max tavsiye ederim. Fiyatına göre en iyi cihazlar bunlar bence.

Alev486

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hem yerli üretim yapip hemde bu kadar iyi özelliklerde telefon üretmek gercekten muhtesem. Yerli uretimi her zaman desteklemek gerekiyor.

Nezo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, Türkiye de yerli üretim yapan, bünyesinde 300 kişi Türk içşi çalıştıran bir firma varken neden farklı markalardan cihaz alalım. Bu ülke için yapılan böyle güzel hizmetlere destek vermek gerekiyor. Reederın çok güzel ürünleri var biz ailecek kullanıyoruz ve çok da memnunuz.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Mağaza çalışanı seni değil cebini düşünüyor.Kesinlikle alma.

Alp_Fikret

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sakın almayın banada önerdiler ben gittim xiaomi red mi note 7 aldım 128gb 2300e kvk garantili sıfır
1- Niyeymiş canım Türk markasından şaşmayacaksın. Xiaomi, Oppo Türkiye'ye geleli daha ne kadar oldu reeder 11 senelik marka Xiaomi'nin Oppo'nun Hawei'nin kaç tane 11 yıldır cihaz tamiri yapan teknisyeni var Türkiye'de?

Alev486

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reeder hem yerli uretim sagliyor hemde kaliteli urunler uretiyor. Biraz arastirdigimda cok fazla yeni mezun öğrenciye is veriyor. Ben cevreme de öneriyorum. Onlarda çok memnun

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Reeder hem yerli uretim sagliyor hemde kaliteli urunler uretiyor. Biraz arastirdigimda cok fazla yeni mezun öğrenciye is veriyor. Ben cevreme de öneriyorum. Onlarda çok memnun
İyide bu dediklerin o telefonun iyi oldugu anlamına gelmez sırf yerli diye

EFI Shell

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,213
Çin'den dandik telefon ithal edip burada Redeer logosu basmakla kaliteli ve özgün telefon üretilmez. Realme 6 4GB modeline bakabilirsiniz bütçeniz 2600TL ise.