Öneri Forumum İçin Moderatör Arıyorum

Ap Yazılım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba değerli hocalarım. Teknoloji üzerine hem blog hemde forum sitem var. Ekibim olmadığı için biraz zorlanıyorum. Malesef şuan maddi konuda birşey ödeyemem sitelerin bi geliri yok hali hazırda. Ama ileriye dönük baktığımızda kazancımı tabikide ekibimle paylaşacağım. Şuanlık gönüllü ekip arkadaşları arıyorum. İlgilenen hocalarım pm ulaşa bilirler. Herkese iyi forumlar 😊

*Not : Reklam olmaması adına site linkleri eklenmedi. Gönüllü olmak isteyen hocalarım iletişime geçtiklerinde iletilecektir.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,016
Bende takıntı olduğu için eğer sitelerde varsa sürekli koyu temayı tercih ederim. Ama sizin forumda koyu temada göz yoruluyor hocam. Açık tema güzel ama koyu tema göz yoruyor. Devamı biraz göz gezdirince gelir. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normal sitede R10 ve e-posta kısmına tıklanmıyor bir de. :)

Son düzenleme:

Ap Yazılım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bende takıntı olduğu için eğer sitelerde varsa sürekli koyu temayı tercih ederim. Ama sizin forumda koyu temada göz yoruluyor hocam. Açık tema güzel ama koyu tema göz yoruyor. Devamı biraz göz gezdirince gelir. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normal sitede R10 ve e-posta kısmına tıklanmıyor bir de. :)
Değerli görüşlerinizi için teşekkürler hocam. Bir sonra ki site güncellemesi de dediklerinizi dikkate alarak ilerleyeceğim.

Normal şahsi siteyi çok dikkat etmiyordum bayadir. Zaten bio link olarak kullandığım için çok üstüne düşmemiştim ama onuda yakında güzel bir düzenleme yapacağım

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,016
Değerli görüşlerinizi için teşekkürler hocam. Bir sonra ki site güncellemesi de dediklerinizi dikkate alarak ilerleyeceğim.

Normal şahsi siteyi çok dikkat etmiyordum bayadir. Zaten bio link olarak kullandığım için çok üstüne düşmemiştim ama onuda yakında güzel bir düzenleme yapacağım

Sıkıntı yok hocam. Aklına bir şey takılırsa dm atabilirsin.

Cloakengaged

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
148
2008'den beri forum kullanırım, TP Sosyal'de moderatörlük yaptım. Bir bakayım, ondan önce forumunun içeriğini öğrenmek isterim.