Yeni Alınan Reeder P13 Blue Max Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Efe Musaoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar reederin kendi mağazasından garantili reeder p13 blue max aldım. Ama bir sorun var. Telefon açılmıyor. Şarjı 100 oldu ama nafile. Şarja takınca şarj oluyor ve şarj yüzdesini gösteriyor. Ama açmaya çalıştığımda açılmıyor. Sizce cihazı geri paketleyip verip başka bir ürünle değiştireyim mi. Yardımlarınızı bekliyorum.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Arkadaşlar reederin kendi mağazasından garantili reeder p13 blue max aldım. Ama bir sorun var. Telefon açılmıyor. Şarjı 100 oldu ama nafile. Şarja takınca şarj oluyor ve şarj yüzdesini gösteriyor. Ama açmaya çalıştığımda açılmıyor. Sizce cihazı geri paketleyip verip başka bir ürünle değiştireyim mi. Yardımlarınızı bekliyorum.
İade et paranı geri al.Hocam o kadar firma varken Reeder satın almak nerden esti?

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Hocam fiyatlar ortada. Telefona ihtiyaç vardı. Bende bunu aldım. Peki açılmama nedeni ne olabilir?
Anakart bozuk olabilir yada yazılımsal bir sorun olabilir.Net bir şey diyemem.Sen aldığın yere götür,durumu anlat ya sana yeni cihaz versinler yada paranı iade etsinler.

Son mesajlar