Avrupa ve Türkiye de 1500 birim fiyata üstü açık spor araba

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

TheTruthHurts

Profesör
Bizimkisi daha güzel. Park yeri bulamazsak elimizle taşırız. Tamir etmesi daha ucuz ve kolay. Hem de benzinli değil,akülü. Benzin ne kadar pahalı biliyor musun sen?

Üstü açık olması da ayrı bir şıklık. Ne güzel kız tavlanır bu arabayla.

Onların Euro’su varsa bizim akülü arabamız var.

Sabaton

Asistan
Şu gurbetçileri falan yemin ederim anlamıyorum yaşadıkları ülkeyi kötülüyorlar şöyle kötü böyle kötü arada bir Türkiye'ye tatil için geliyorlar sonra yine gurbete madem yaşadığın yer kötü o zaman gitme oraya gel Türkiye'de çalış asgari maaşla neresi iyi neresi kötü o zaman görürsün.

Görkeem

Profesör
Şu gurbetçileri falan yemin ederim anlamıyorum yaşadıkları ülkeyi kötülüyorlar şöyle kötü böyle kötü arada bir Türkiye'ye tatil için geliyorlar sonra yine gurbete madem yaşadığın yer kötü o zaman gitme oraya gel Türkiye'de çalış asgari maaşla neresi iyi neresi kötü o zaman görürsün.
Dostum bilerek kötülüyorlar zaten bunu bilmiyormusun.

Daha fazla Türk avrupaya gelmesin diye yapıyorlar bunu :) ne kadar Türk gelirse gurbetçiler için daha risk.. aslında kötüleme falan yok

alpacino_34

Profesör
Hahaha 😂 aynen öyle sevgili forumdaşım her temmuzda Ağustos da son kasa mercedesleriyle Ege de Karadenizde geziyorlar Euroları bozduruyorlar senin kafede 20 TL ye içtiğin Limonataya 2.5€ ödeyip kalkıyorlar sonra da Türkiye cennet diyorlar Türkiye sana cennet gel bak bakalım 1.5 Milyon tane Üni mezunu adam sırada iş bekliyor ..

xPhoenix06

Profesör
Şu gurbetçileri falan yemin ederim anlamıyorum
1-2 hafta önce benimkilere gurbetçinin biri "Almanya'da devlet zengin halk fakir." demiş. Kaç kere açıklama yaptım bizimkilere adam yalan söylüyor, yalan söylemiyorsa da cahil, aptal diye açıklama yaptım gittim adamların maaşlarını, kiralarını ve teknolojik ürünlerin veya temel gıda ürünlerinin her birinin değerini açıkladım sonra adam bize niye yalan söylesin diyor dedim hem bizi orada istemiyorlar, hem de burada paralarını harcıyorlar yok yine inanmıyorlar. Bu i*neler yüzünden olan bize oluyor.

defacerGLD

Profesör
Aynı bile değil bizim ki 38 ülkenin para birimi çok 🤣🤣🤣 yani bizimki daha pahalı bide bizde uzaktan kumanda var 😁

Son mesajlar