Avrupa ve Türkiye de 1500 birim fiyata üstü açık spor araba

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
sdsd.jpeg

bence bizdeki daha ekonomik arkadaşlar

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Bizimkisi daha güzel. Park yeri bulamazsak elimizle taşırız. Tamir etmesi daha ucuz ve kolay. Hem de benzinli değil,akülü. Benzin ne kadar pahalı biliyor musun sen?

Üstü açık olması da ayrı bir şıklık. Ne güzel kız tavlanır bu arabayla.

Onların Euro’su varsa bizim akülü arabamız var.

Reaksiyon puanı
427
Şu gurbetçileri falan yemin ederim anlamıyorum yaşadıkları ülkeyi kötülüyorlar şöyle kötü böyle kötü arada bir Türkiye'ye tatil için geliyorlar sonra yine gurbete madem yaşadığın yer kötü o zaman gitme oraya gel Türkiye'de çalış asgari maaşla neresi iyi neresi kötü o zaman görürsün.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Şu gurbetçileri falan yemin ederim anlamıyorum yaşadıkları ülkeyi kötülüyorlar şöyle kötü böyle kötü arada bir Türkiye'ye tatil için geliyorlar sonra yine gurbete madem yaşadığın yer kötü o zaman gitme oraya gel Türkiye'de çalış asgari maaşla neresi iyi neresi kötü o zaman görürsün.

Dostum bilerek kötülüyorlar zaten bunu bilmiyormusun.

Daha fazla Türk avrupaya gelmesin diye yapıyorlar bunu :) ne kadar Türk gelirse gurbetçiler için daha risk.. aslında kötüleme falan yok

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Hahaha ? aynen öyle sevgili forumdaşım her temmuzda Ağustos da son kasa mercedesleriyle Ege de Karadenizde geziyorlar Euroları bozduruyorlar senin kafede 20 TL ye içtiğin Limonataya 2.5€ ödeyip kalkıyorlar sonra da Türkiye cennet diyorlar Türkiye sana cennet gel bak bakalım 1.5 Milyon tane Üni mezunu adam sırada iş bekliyor ..

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Röportaj Man nerdesin kurtar bizii.. Doları 0.5 TL ye düşür gel artık kara gözlü yiğidim.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Şu gurbetçileri falan yemin ederim anlamıyorum
1-2 hafta önce benimkilere gurbetçinin biri "Almanya'da devlet zengin halk fakir." demiş. Kaç kere açıklama yaptım bizimkilere adam yalan söylüyor, yalan söylemiyorsa da cahil, aptal diye açıklama yaptım gittim adamların maaşlarını, kiralarını ve teknolojik ürünlerin veya temel gıda ürünlerinin her birinin değerini açıkladım sonra adam bize niye yalan söylesin diyor dedim hem bizi orada istemiyorlar, hem de burada paralarını harcıyorlar yok yine inanmıyorlar. Bu i*neler yüzünden olan bize oluyor.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Aynı bile değil bizim ki 38 ülkenin para birimi çok ??? yani bizimki daha pahalı bide bizde uzaktan kumanda var ?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Orda kazanıp orda yersen belki fakirler ama yinede avantajları var araba ucuz sıfır araba alıyorlar asgari ücret alıyor ona göre aylık taksit imkanı sunuyırlar 300 euro aylık taksitle araba alıyor bizde bırak 300'ü 400'ü 1500 tl aylık taksitle ikinci el araba alamayız zamanın 60 bin liraya yüzene bakmadığımız arabalar 140 150 bin lira oldu sonra çıkarlar ekonomi çok iyi derler sana iyi işçiye iyimi..

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Avrıbaaa süüzzüiii kıskaniiiiiyyy siz kulak asmayın asılsıuz şeylere ne varsa Avrupa da kralı var ,
Türkiyenin nesi güzel yazayım mı ?Avrupaya dönüşü ((=

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Akülü çocuk arabası vs bmw. Birde onların almanyada olup, sizin çok güzel fırsatlarınız var siz çok zenginsiniz şarlarınız çok iyi diyen, yazları Türkiye’ye almanya plakalı bmw ve mercedesle gelen tipler oluyor :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Akülü çocuk arabası vs bmw. Birde onların almanyada olup, sizin çok güzel fırsatlarınız var siz çok zenginsiniz şarlarınız çok iyi diyen, yazları Türkiye’ye almanya plakalı bmw ve mercedesle gelen tipler oluyor :D
1 aylık maaşınla geliyorsun 8'le çarpıyorsun cennet olmaz mı tabi.