İpucu 3 Ay Önce Aldığım İkinci El Arabamla Deneyimlerim | 2005 Model Peugeot 307 XT

Bu konuyu okuyanlar

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,539
Merhaba arkadaşlar,

Sizlerle 3 ay önce aldığım 2005 Model Peugeot 307 XT ile bazı deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

Almadan önce pek çok insanın Peugeot markasına yönelik önyargısı vardı ve 307 modeli hakkındaki olumsuz eleştirileri üzerime yağıyordu. Bu nedenle karar vermekte çok zorlandım. İnternette popüler araba kanallarında yapılan incelemelerde yol tutuşunun zayıf olması ve motorunun sıkça arıza vermesi gibi konular öne çıkmıştı.

Ancak, tüm bu olumsuz yorumlara rağmen, bu aracı aldım ve 3 aydır kullanıyorum. Şu ana kadar, sadece akü boşalması gibi küçük bir sorun yaşadım ve o da benim bilgisizliğimden kaynaklandı (lambaları açık unuttum :) ). Aracın performansı gerçekten çok iyi, güçlü ve hızlı. Ayrıca, konforlu koltukları, geniş iç mekanı ve güzel tasarımı sayesinde içeride çok rahatım.

Bu deneyimlerimi paylaşmamın sebebi, hayatta insanların bazı konulara dair genel kanıları, algıları olduğunu ve bu düşüncelerin her zaman doğru olmayabildiğini görmüş olmam. Henüz daha 3 ay oldu, belki 1 yıl sonra asıl sorunlar kendini gösterecektir bilemeyiz. Ona göre de yine gelip güncelleme yaparım. Sizlere de herhangi bir araç veya ürün hakkında karar verirken, genel kanıların yanı sıra kendi araştırmalarınızı yaparak ve kişisel deneyimlere önem vererek hareket etmenizi öneririm.

2005 model Peugeot 307 XT ile yaşadığım deneyimlerden oldukça memnunum ve bu aracı düşünenlere şüphelerini bir kenara bırakarak, kendi deneyimlerine güvenmelerini tavsiye ediyorum. İyi forumlar ?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Aklımdaki modellerden biri. ÖTV indirimi olmazsa muhtemelen 307 serisine yöneleceğim. Deneyimlerinizi aktardığınız için teşekkürler. :)

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,539
Aklımdaki modellerden biri. ÖTV indirimi olmazsa muhtemelen 307 serisine yöneleceğim. Deneyimlerinizi aktardığınız için teşekkürler. :)
Bu arada ekleyeyim, mazotu kokluyor. Şehirler arası 2 defa yol yaptım, abartmıyorum yakıt ibresi oynamadı bile.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Hayırlı olsun bro, ufak tefek body kitle yer faresi yaparsın o arabayı. ?

Son mesajlar