Avast Internet Security 1 Yıllk Kampanya

Bu konuyu okuyanlar

mühendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
slm arkadslar
.......................................................................
avast aralık ayında kuruldugu için kuruluş yıl dönümüne ozel kampanya yapıyorlar.....Bir quiz sorusu soruyorlar e mail adresinizi girip en kısa sürede cevaplıyorsunuz.en kısa sürede olmasının sebebi cevaplıyan ilk 100 kişiye verilecek olması.aralık ayı boyunca her gün 100 kişiye.avast dunyadakı kullanıcılara haksızlık yapmamak için quiz sorularını degısık saatlerde soruyor.mesela 6 aralık da kı quiz saat 15 de baslamıstı.bugun ku quiz ise sabah erken saatte baslamıs.ama oglen saatlerınde takıp edersenız ve ilk açıkandıgı anda cevaplayıp 100 kısı arasına gırmenız gerekıyor.bunun içinde avastın sorusunu takıp etmenız gerekmekte.Avast 1 gun sonra soruya en hızlı dogru cevap veren 100 kısıyı açıklıyor ve onlara 1 yıllk avast ınternet securty lisansı gonderıyor(satıs fiyatı 60 dolar).şimdi kampanya linkini verelim
............................................................................
link:http://www.avast.com/lp-winterquiz.php#tab1 buradan hergun degısık bir soru soruluyor.soruyu takıp ederek ve hızlı cevaplayarak 100 kısı arasına gırmenız gerekmekte.
avast soruyu dogru cevaplayan ilk 100 kişiyi facebook sayfasında 1 gun sonra açıklıyor.
onun linki de burada :
http://www.facebook.com/avast?v=app_4949752878&ref=ts
hızlı davranarak alabilen arkadslara hayırlı
olsun .ben quiz e katılarak 100 kısı arasına girdim.ve mail adresime lisans dosyasını gonderdı avast.kafanızda soru işareti kalmasın.iyi akşamlar
.................................................................................................................................,
ayrıca ıngılızce bılmıyorum soruyu hemen nasıl cevaplıyacam demeyin.sorular zararlı yazılımlarla ılgılı oluyor.sorunun 3 tane şıkı var .dogru olan sıkta her zaman zararlı yazılım adı geçiyor.virüs,spam v.b kavramlar gıbı. sizin yapmanız gereken sadece sorular soruldugu anda cevap vermek bunun içinde takıp gerekıyor.ayrıca avastın yeni sürümü olan 5,1 de virüs motoru falan iyilestırmelerınden bahsetmekte,ayrıca forumda avastın comodo ile cloud teknoloji sinde ve güvenlik duvarında işbirliği yapacagı yazıyor. yanı seneye bızı daha iyi bir avast bekliyor olacak.

askmilitani38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birader dünden beri giriyorum aynı soru var cevabıda salladım bisey anlamadım açıkcası niye soru aynı

mühendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
hocAm takıp etmen gerekıyor yenı soruyu.mesala bugun 6 ta yayınlandı.yarın 15 de yayınlanabılır yenı soru.yanı tekıp etmen gerekıyor.

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Benim bildiğimi varsayarak bir tane key gönderin ya:)Nerede o şans bende.Free Avast bile yetiyor bana bir de full verisyonu olsa.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Avast Benim Listemdeki En Kötü AV Programıdır . Beğenerek Kullananlarada Şaşıyorum Açıkçası!

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Avast "avast.exe de virüs buldu" işlem "temizlenemiyor" soru "silinsin mi ?"

Kendini korumaktan aciz bir antivirüs :)

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Yıllardır avast'ı kullanıyorum. Bir defa teklediğini görmedim. Bilgisayara sadece hdd değişimi yada işletim sistemini upgrade yaparken format atıyorum. onun haricinde avast sayesine virüs falan uğraşmıyorum. Canavar mübarek. Zaten avast, 5. versiyon ile arayüz bakımından da çağ atladı. Bakalım anketi doldurdum. Umarım bende sayılı kişiler arasına girip Internet Security sürümünü kazanırım :)

mühendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Avast Benim Listemdeki En Kötü AV Programıdır . Beğenerek Kullananlarada Şaşıyorum Açıkçası!

avast forumunda avastın comodo ile cloud teknoloji si ve güvenlik duvarı konusunda işbirliği yapacagı yazıyor.belki ilerki senelerde müthiş bir avast görebiliriz.

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

Benim bildiğimi varsayarak bir tane key gönderin ya:)Nerede o şans bende.Free Avast bile yetiyor bana bir de full verisyonu olsa.

hocam bugunku soruyu hızlı cevaplayıp 100 kısı arasına gırdıysem.ki 2 e mail adresi ile cevapladım.2 tane lisans gelirse birtanesını sana verırım.avastı bu kadar sevıyor olman benı şasırttı.:)

askmilitani38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar on gündür ugrasıyorum alamadım elinde fazla olan yollayabilirmi askmilitani38@gmail

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar,
Saat kaç gibi yeni sorular açıklanıyor?Bilen var mı?