Avast! 5.0.594 final türkçe (free antivirus&professional&internet security)

Bu konuyu okuyanlar

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Anlamadığım şey şu; bazı insanlar kendi beceriksizliklerini ve bilgisayarının hatalarını avasta mâl ediyorlar.

2008'den beri avast kullanıyorum. Asla çok büyük bir virüs girmedi, çoğu zaman bağlantıyı kestiği de oldu gerçekten de virüslü dosyaları indirtmiyor ve bağlantıyı kesiyor.

Avasttan mennun olsamda, Nod 32, Avira, Panda vs antivirüsleri denedim ama kullanım hatalarımda olmuştur, sistemimde yetmemiştir belki mennun kalmasamda kötülemedim.

Benim bilgisayarımda şöyle yapmıştı her şeye virüs diyordu demeniz gülünç. Bu sizin probleminiz bende hiç bir zaman böyle yapmadı. ve bir kere bile çalışmayı durdurmadı. =)

Beceriksizlik mi ? :lol: Bilgisayarın hatası mı? :lol:

Dostum sen iyi misin? Ne yaşadıysam onu yazdım ben. Mal ötesi bir program işte. O kadar mal ki onu kaldırmak için başka program kullanıyorsun, böyle mal program olur mu?

Kendi dosyasına virüs diye ötüyorsa benim suçum mu mal programın suçu mu?

Sana avastınla mutluluklar dilerim..:thumbdown:

Akuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir arkadaşımız yazmış 100 milyonun üstünde kullanıcısı var diye. Yaşadığınız hatalar kişisel değilde genel olsaydı o kadar kullanılmazdı. Avasta ultra süper bir program demiyorum zaten sistemi yormuyor, arayüzü çok rahat zaten interneti profesyonelce kullanırsanız avasta yada diğer antiv. lere iş bile düşmez. Çok iyi olmasa da kesinlikle mal değil arkadaşım, programın geliştiricilerine mühendislerine biraz saygın olsun kim bilir yarın bir gün sende program yazarsın tüm iyi niyetinle bu kadar kötülenmek kimse için hoş olmasa gerek :)

kayıp kuşak

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
akunaya katılıyorum sonuna kadar avast ın kendisine virüs diyen bir kişinin bu konuda ne kadar bilgili olmasını beklersinki? kullanımıyorsunuz silin ama forumda kötülemeyin 70 yıl crackli 80 yıl crackli programları kullanırsanız tabi kendisinede virüs der avast ın 100 milyon kullanıcısı var megawolt gibi 2-3 kişinin lafına baksalardı avastın kendisine virüs demişsiniz fakat buraya yorum yapmadan google de şöyle bir avast diye yazsaydın görürdün ne kadar köklü bir program olduğunu kimse bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmasın lütfen! Power e bende virüssüz günler diliyorum sen avast ı sevmezsin bende kaspersky ı ben avast tan memnun kalmışım sende kaspersky dan bence bunu daha fazla uzatmayalım. akuna bence sen hiç boşuna nefesini tüketme birkere Alwil Software Herhalde MegaWolt un yorumuna bakıp programı geliştirmeyi durdurmaz.Sonuçta programın arkasında çok büyük bir firma var amatör mühendisler geliştirmiyor bu programı

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
avastı denedim bir kaç kez ama hoşuma gitmedi avira antivir kullanıyorum şimdi.Memnunum doğrusu değiştirmeye de niyetim yok kasmıyo sistemde temiz rahat çalışıyo daha ne isterim ki ? Şimdilik duradursun avast köşede belki daha sonra tekrar deneyebilirim.. ;)

kayıp kuşak

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
avastı denedim bir kaç kez ama hoşuma gitmedi avira antivir kullanıyorum şimdi.Memnunum doğrusu değiştirmeye de niyetim yok kasmıyo sistemde temiz rahat çalışıyo daha ne isterim ki ? Şimdilik duradursun avast köşede belki daha sonra tekrar deneyebilirim.. ;)
avira da iyidir:thumbup1:

heanavsiorçopi5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kaspersky kullandığım internet hayatım boyunca asla bilgisayarıma virüs giremedi.

Bu bana göstereceğiniz yanlı teslerin alayından geçerlidir.

Size virüs bulaştı mı hiç misal?
virüs olmaması son derece doğal çünkü kaspersky nin virüs tanıma sistemi çok iyi olduğundan olsa gerek kaspersky kurduğum vakit bilgisayarımda virüs olan olmayan her dosyayı virüslü olarak gösterdi 2 tane virüslü dosya yüzünden 50 dosya güme gitti ve ben hayatımda daha kullanışsız bir program görmedim bu programda resmen hiçbir şey yapılamıyor bu yüzden kaspersky kurup ve 1 saat içinde silmem bir olmuştur kullandığım kaspersky 2008 yılınındır
siz kaspersky`yi bu kadar öve öve bitiremiyorsanız sizin söylediklerinizden şüphelenirim nasıl olsa bizim insanımızın körü körüne fanatikliği pek bir meşhurdur :thumbdown:

yada bilgisayarı virüs bulaşmaya imkanı olmayacak işlerde kullanıyorsunuz veya kaspersky kullanmadığınız halde kullanıyorum diyorsunuz çünkü kaspersky`yi böyle övdüğünüze göre kaspersky`nin nasıl bir halt olduğunuzdan haberiniz yok! bu aynı: kanalizasyonun dökülen yerinden balık tutan kişinin pis kokudan haberinin olmaması gibi birşeydir! :lol:

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
virüs olmaması son derece doğal çünkü kaspersky nin virüs tanıma sistemi çok iyi olduğundan olsa gerek kaspersky kurduğum vakit bilgisayarımda virüs olan olmayan her dosyayı virüslü olarak gösterdi 2 tane virüslü dosya yüzünden 50 dosya güme gitti ve ben hayatımda daha kullanışsız bir program görmedim bu programda resmen hiçbir şey yapılamıyor bu yüzden kaspersky kurup ve 1 saat içinde silmem bir olmuştur kullandığım kaspersky 2008 yılınındır
siz kaspersky`yi bu kadar öve öve bitiremiyorsanız sizin söylediklerinizden şüphelenirim nasıl olsa bizim insanımızın körü körüne fanatikliği pek bir meşhurdur :thumbdown:

yada bilgisayarı virüs bulaşmaya imkanı olmayacak işlerde kullanıyorsunuz veya kaspersky kullanmadığınız halde kullanıyorum diyorsunuz çünkü kaspersky`yi böyle övdüğünüze göre kaspersky`nin nasıl bir halt olduğunuzdan haberiniz yok! bu aynı: kanalizasyonun dökülen yerinden balık tutan kişinin pis kokudan haberinin olmaması gibi birşeydir! :lol:

Haddinizi bilin! Yaşınızı 100 diye geçmişsiniz ama ben yaşınızı 10 diye tahmin ediyorum. En az yaşınız kadar farklı anti virüs kullandım. Benimkisi fanatiklik değil. Neyse siz keyfinize bakın beni bağlamıyor ama adam olun ona göre konuşun!

k4y4

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
virüs olmaması son derece doğal çünkü kaspersky nin virüs tanıma sistemi çok iyi olduğundan olsa gerek kaspersky kurduğum vakit bilgisayarımda virüs olan olmayan her dosyayı virüslü olarak gösterdi 2 tane virüslü dosya yüzünden 50 dosya güme gitti ve ben hayatımda daha kullanışsız bir program görmedim bu programda resmen hiçbir şey yapılamıyor bu yüzden kaspersky kurup ve 1 saat içinde silmem bir olmuştur kullandığım kaspersky 2008 yılınındır [/COLOR][/B]
siz kaspersky`yi bu kadar öve öve bitiremiyorsanız sizin söylediklerinizden şüphelenirim nasıl olsa bizim insanımızın körü körüne fanatikliği pek bir meşhurdur :thumbdown:[/COLOR][/B]

yada bilgisayarı virüs bulaşmaya imkanı olmayacak işlerde kullanıyorsunuz veya kaspersky kullanmadığınız halde kullanıyorum diyorsunuz çünkü kaspersky`yi böyle övdüğünüze göre kaspersky`nin nasıl bir halt olduğunuzdan haberiniz yok! bu aynı: kanalizasyonun dökülen yerinden balık tutan kişinin pis kokudan haberinin olmaması gibi birşeydir! :lol:[/COLOR][/B]
Hocam kusura bakma ama kaspersky lehine gördüğüm en kötü ve en cahilce yorumu okuyorum.Sizin programlardan anlamadığınız kanaatindeyim.Dosyarınız crack ise ve kaspersky bunu virüs diye algılıyorsa son derece normal bir durum.[/B][/B]

heanavsiorçopi5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haddinizi bilin! Yaşınızı 100 diye geçmişsiniz ama ben yaşınızı 10 diye tahmin ediyorum. En az yaşınız kadar farklı anti virüs kullandım. Benimkisi fanatiklik değil. Neyse siz keyfinize bakın beni bağlamıyor ama adam olun ona göre konuşun!
demek fanatik değilsiniz öylemi? bakalım öylemi imiş:

Ben kaspersky kullandığım internet hayatım boyunca asla bilgisayarıma virüs giremedi.
bu yazıyı yazıyorsunuz ama fanatik değilsiniz öylemi? tabi canım bende kerim abdulcabbar`ım ehu ehu ehe ehe! :D

bir sürü antivirüs kullandığınızdan dem vurmuşsunuz ama nedendir acep antivirüs programlarını ne kadar güvenli olduğunuzdan haberiniz bile yok

bilmiyorsunuz bari ben öğreteyim dünyada sizin iddia ettiğiniz kadar güvenli bir antivirüs yoktur bu şimdilik ütopya!

son olarak asıl siz haddinizi bilin diyeceğim ama siz haddinizi bilseniz bana bu yazıyı yazdığınız halde birde üstüne haddini bil demezdiniz zaten bir thu chang atasözü derki: kendi edepsizlik yaptığı halde karşıdakine haddini bil deme cüretini göstereni boşuna uyarma senin uyarını anlayacak olsa zaten o haltı yemezdi!

Hocam kusura bakma ama kaspersky lehine gördüğüm en kötü ve en cahilce yorumu okuyorum.Sizin programlardan anlamadığınız kanaatindeyim.Dosyarınız crack ise ve kaspersky bunu virüs diye algılıyorsa son derece normal bir durum.
niye cahilce oluyor? tam tersine asıl ben en taraflı ve saçma mesajı okudum

diyelim ben programdan anlamıyorum o zaman 100 dolara satılan kasperskyı kullanamazken nasıl oluyorda bedava olan avastı 1 dakikada çözüp çocuk oyuncağı gibi kulanabiliyortum? bu detay bana sorunun benden değilde karsperskyden kaynaklandığı izlenimi oluşturdu nedense! :D

hayır dosyalarım crack değildi mp3 dosyası idi

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bır kere nortonu unutmussunuz norton gercekten cok ıyı durumda kaspersky mutlaka ınce ayar ısteyen bır program ve kaspersky guvenlık duvarı cok ıyıdır bagımsız av testte tum yazılımlar ayarsız test edılır bu yuzden kaspersky dusuk sonuclar alıyor ve malware korumasıda ıyıdır benım kulanacagım yazılımlar avıra g-data norton kaspersky tum yazılımların guvenlık duvarı testlerı burada buyrun bakın http://www.matousec.com/projects/proactive-security-challenge/results.php

apotaha

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ne zamandır internet security sürümünü bekliyordum çok teşekkürler hemen indiriyorum