Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

Asusizmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
100 tl fazla ver zenfone 6 al.ben aldım 4 gün oldu süper.şarjı,kullanım arayüzleri,kamerası,internet bağlantısı,çekim gücü iyi.Tablet ayarında 6 inc ama değer.gerekli anlarda tek elde kullanmak kolay.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler zen 5 aldım 1.18.40.9 güncellemesi mevcut 1.18.40.10 güncellemesini yapmadım telefonu %92 sabah 11 de şarjdan çektim bu saate kadar normal kullanımda face,instagram,whatsapp 15-20 dakikada oyun oynadım 6-7 saat dayandı şuan %9 normal değil gibime geldi sizce normal mi yoksa güncellemeden dolayı olabilirmi . ???

saras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş nasıl yapılıyor direk sonuncusunu
Version V2.20.40.9(CHT)

kurunca oluyormu

arkadaşım ben zen 6 kullanıyorum.güncellemelerde sorun yaşamadım.
ama takibettiğim kadarıyla zen 5 te bazı sorunlar çıkarıyormuş.
zen6 için yardımcı olabilirim ama zen 5 için zen5 kullanan bi arkadaşa
sormanızda fayda var

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım ben zen 6 kullanıyorum.güncellemelerde sorun yaşamadım.
ama takibettiğim kadarıyla zen 5 te bazı sorunlar çıkarıyormuş.
zen6 için yardımcı olabilirim ama zen 5 için zen5 kullanan bi arkadaşa
sormanızda fayda var
Valla benim zen5 launcher hatası ve rehber hatası veriyor sürekli .9 versiyona da geçmiyor fix var ama çöküyor.

aata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla benim zen5 launcher hatası ve rehber hatası veriyor sürekli .9 versiyona da geçmiyor fix var ama çöküyor.

Zengine 5 hata alanlar google play gir asus yaz asus programlarını güncelle veya yükle sorun düzeliyor. Pil çabuk bitiyor diyenler 3g den kaynaklı sorun var 3g çekimi az olan bölgelerde şarjı resmen sömürüyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Rehber hatası var. Fix verdiler ama olmuyor çöküyor telefon. Zenui sürekli durduruluyor.
Google play den asus ait programları güncelle düzeliyor benim 6 düzeldi aynı sorun bendede vardi

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zengine 5 hata alanlar google play gir asus yaz asus programlarını güncelle veya yükle sorun düzeliyor. Pil çabuk bitiyor diyenler 3g den kaynaklı sorun var 3g çekimi az olan bölgelerde şarjı resmen sömürüyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Google play den asus ait programları güncelle düzeliyor benim 6 düzeldi aynı sorun bendede vardi
Hepsi güncel kardeşim değişen yok

Asusizmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle tlf.hayırlısı olsun.Şarj için diyeceğim öncelikle tamamen bitmeden doldurma.Bittikten sonra kapalı bir şekilde doldur.
Doldurduktan sonrada yeşil ışık yansada bir süre daha şarj da tut.oyun oynarken wi-fi-bluetooth gibi ve diğer uygulamaların açıksa kapalı tut.
ayarlarda Ayarlar/Güç yönetimi/Güç tasarrufu/En uygun mod sekmesinden/Aç Yap.Oyununu oyna devamlı yap bir süre sonra göreceksin eskiye göre daha fazla şarj kullanıyor olacaksın.
Ama her şeye rağmen normal kullanımda bile pil çabuk azalıyorsa o zaman tekn.servise danış derim.
Kolay gelsin...

yeni_raki

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Sürüm V1023 nolu kernel güncellemesi görüküyor sitesinde 10. ayın 30 unda yayınlamışlar. yapmak gerekir mi? yapan var mı? Kernel güncelleme diğer güncellemeler gibi mi oluyor? Mevcut kernel sürümünü telefonda nereden görürüz? Birde Kernel güncellemeleri sırası ile mi yapmak gerekiyor yoksa sadece son olanı mı yapalım. Cevaplar için şimdiden teşekkürler. İstediğiniz sorundan başlayabilirsiniz :) başarılar :D

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Sürüm V1023 nolu kernel güncellemesi görüküyor sitesinde 10. ayın 30 unda yayınlamışlar. yapmak gerekir mi? yapan var mı? Kernel güncelleme diğer güncellemeler gibi mi oluyor? Mevcut kernel sürümünü telefonda nereden görürüz? Birde Kernel güncellemeleri sırası ile mi yapmak gerekiyor yoksa sadece son olanı mı yapalım. Cevaplar için şimdiden teşekkürler. İstediğiniz sorundan başlayabilirsiniz :) başarılar :D
Sürüm ww ise yapma kardeş problemler var

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Android 5.0 Güncelleme alicak Asus Zenfone 4,5,6.

Eren0704

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Zenfone 5 te 4.3 teyim sizce 4.4 kitkat a geçeyim mi ? problemli diyorlar kullananlar yorum yapa bilir mi problemler varsa ne gibi problemler

Asusizmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar.ben asus zenfone 6 3 g bağlantısını ayarlamada sıkıntı çekiyorum.ayarlayıp,kullanan var mı?yardım:helpsmilie:

Asusizmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben trcl hat kullanıyorum.canlı destek den bilgisiz bir eleman bu telefon 3g desteklemediği için 3 g ye abone olamassınız dedi.çıldırdım.
sonra asusu aradım.mobil veriden ayar yapın dedi ama yapamadım.bina dışında trcll var.gidicem ayar yaptırıp.3 g li paket satın alacağım.kısaca böyle

aata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben trcl hat kullanıyorum.canlı destek den bilgisiz bir eleman bu telefon 3g desteklemediği için 3 g ye abone olamassınız dedi.çıldırdım.
sonra asusu aradım.mobil veriden ayar yapın dedi ama yapamadım.bina dışında trcll var.gidicem ayar yaptırıp.3 g li paket satın alacağım.kısaca böyle

Nasıl desteklemiyor sadece şebeke üzerinden görüntülü arama yapılamıyor şuan 3g üzerinden bağlanıyorum

by herif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben zenfone 4 aldım,içinde radyo uygulaması yok.androidden fazla alamam.problem mi var acaba yardımcı olabilirmisiniz

Asusizmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl desteklemiyor sadece şebeke üzerinden görüntülü arama yapılamıyor şuan 3g üzerinden bağlanıyorum

bende turkcell ile görüştüm bana telefon üzerinden hemen ile merkeze msj attılar.''3 G niz var,size nasıl yok derler.''diye onlarda canlı destek de bulunan arkadaşı eleştirdiler.
şu an açık ama hala bir internet paketi almadım.faturasız hattım var,bana faturalı hatta geçmemi söylediler,
çok pahalı.şu an geçmeyeceğim ama makinem sorunsuz.pili iyi,kullanımı kolay.
birde nisan 2015 den sonra 5.0 Lolipop güncellemesi yükledim mi tamam:thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Neden bir türlü Asus Zenfone 5 in WW modeline Version V2.20.40.9 gelmiyor. Asus servisi bundan önceki güncellemeyi yaptıysanız. bu güncelleme OTA üzerinden gelecek diyor ama ne gelen var ne giden :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben en son ki güncelleme dosyasını ındırıyorum ve telın hafızasına atıyorum ancak telefon da guncelleme var dıye bır secenek çıkmıyor

Asusizmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar ben en son ki güncelleme dosyasını ındırıyorum ve telın hafızasına atıyorum ancak telefon da guncelleme var dıye bır secenek çıkmıyor

telefonunun güncelleme zamanı gelmediyse yapamassın.zamanı gelice akıllı telefonun seni uyaracaktır.:cool:

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar 4.4 e gectikten sonra yine on kamerada pembelesme problemi basladi nasil cozulur bu ya ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar birşey söyleceğim benim telefonun pilini yaklaşık %30 telefon beklemesi götürüyor bunu nasıl düzelir zenfone 4 kullanıyorum kitkata güncelledim kitkata güncelleyince başladı 4.3ken böyle değildi şimdiden tşk

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
En son sürümü kullanan arkadaşlardan wifi kopma sorunu olna varmı.Az önce telden online oyun oynarken boş yere yenildim:hammer: Hız 18mbps şimdi test ettim.Son sürümde böyle sorun yoksa güncelleyelim.

saras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba
zen 6 kullancısıyım
4.4.2 kitkat güncelledim.
zen 6 için 4.4.3 veya 4.4.4 güncellemesi varmı , veya yükleyip kullanan varmı
diğer sorum şu:
telefonla konuşurken bir süre sonra hat kesiliyor.konuşmam sonaeriyor. zen 6 kullananlar böyle bir sorun yaşıyormusunuz.

vodafone sim kartımı kestirerek telefona taktım. acaba eski sim kart kullanıyorum diye telefonla uyumsuzluk sorunu olabilrmi_?
varmı bilgilendirebilecek arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bir haftalık zenfone 6 kullanıcısıyım .şarz konusuna gelince gün içerisinde en az yirmi kere mobil neti açarım yazarım konuşurum whatsap,google cart curt ve iki üç defa oyun telefon iki günü kurtarmaktadır.işin garip tarafı pil yüzde 1 e düşünce bayağı bayağı götürüyo yüzde bir emin olun yüzde otuzkeyden değilde yüzde 1 deyken içim daha çok rahat etmeye başlıyo :)yüzde bir geriye kalan yüzde 99dan daha çok götürüyo teleonu..

aliykse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hat kesilme problemi ben de yaşıyorum. Yeni güncelleme belki çözüm olur diye bekliyorum