Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

beynuri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende alalı daha 4 gun oldu super bi telefon herkese tafsiye

erturkbora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
%1 deyken tak açık şarj et, tam dolunca %100 explorer diye uygulama var markette onu indir, system/app klasörünün içinde battery widget.apk var %100 olduğu anda çekip onu yükle, telefonu yeniden başlat. Daha fazla gidiyor şarj dediler ben denedim faydasını da gördüm.
abb990fd70d83efb55493b6114508ec5.jpg

bulamadım markette soylediğin uygulamayı explorer yazdım es dosya yöneticisi çıktı bide web browser & explorer çıktı

bnm34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon vatan Bilgisayar stoklarina dusmus :) bir bakmak gerek

staryum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Dediklerini harfi harfine uyguladım pek bisey farketmedi sabah 6 30 da 100dü şuan saat 5 15e indi kullandığımda sabah ise gelirken müzik wi-fi mobil veri bide face
Az da olsa farketti bende ya o kadar ntv izledim, clash of clans falan oynadım, nete girdim saat 7 de 100 du şarj şimdi %30 ama senin telefon gibi farketmeyenler de var öyle diyorlar.

erturkbora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yüzde kactayken şarj ediyim bide ben ilk.aldiğimda şarjı tamamen dolduğunda.çektim sarjdan 8 saat tutmadım acaba ondan mi böyle

erturkbora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bide ilk 1 2 hafta telefonun şarjı az.gidiyor sonra düzenli şarj olunca tel kendine geliyor yavaş yavaş dediler doğru mu acaba

erturkbora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin nekadar oldu alalı ilk aldığında böyle miydi seninki de sonradan mi kendine gelmeye başladı?

erturkbora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vay anasını benim daha 1 hafta oldu bilemedin 10 gün dur bakalım bekliycez bitek şarj sıkıntısı var maşallah başka hiç bir şikayetim yok telimden =)

erturkbora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen çok araştırdım da aldım zaten telefonumdan hiç bir şüphem yok canavar gibi yüzde 3te kaldı bu arada inmiyor daha 15dakikadır =)

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Allah allah ya sizde bir sıkıntı var yada benim telde [emoji3] Bende denedim fakat %1 de iki dakika kullandıktan sonra tel kapandı o kadar. [emoji36]

staryum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Allah allah ya sizde bir sıkıntı var yada benim telde [emoji3] Bende denedim fakat %1 de iki dakika kullandıktan sonra tel kapandı o kadar. [emoji36]
Ahahah :D %10 dan sonra çok hızlı düşüyor %1 de 1 saat :D bence senin telefon normal gün içinde dayanıp bu saatte bittiyse şarjı :D

ready2dietr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar zenfone 5 hakkında bilgi verebilir misiniz yarın alcamda

Liaxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus Zenfone 5 aldım yaklaşık 10 gündürde kullanıyorum telefonda şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım şarj olsun ısınma vs gibi bi sorunum yok şükür fakat bi kaçtır başıma gelen sorun şu birisiyle konuşurken konuşma yaklaşık 10 dakka sonra kendiliğinden sonlanıyor her seferinde olmuyor ama bi kaç defa üst üste olunca canımı sıktı :( telefon kapanmıyor sadece konuşma sonlanıyor bu telefonun bi özelliğimi yoksa benim şansıma olan bişimi çözemedim arama ayarlarında herhangi bişi bulamadım konuşma süresine dair bilgisi oan varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum :confused1:

staryum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Asus Zenfone 5 aldım yaklaşık 10 gündürde kullanıyorum telefonda şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım şarj olsun ısınma vs gibi bi sorunum yok şükür fakat bi kaçtır başıma gelen sorun şu birisiyle konuşurken konuşma yaklaşık 10 dakka sonra kendiliğinden sonlanıyor her seferinde olmuyor ama bi kaç defa üst üste olunca canımı sıktı :( telefon kapanmıyor sadece konuşma sonlanıyor bu telefonun bi özelliğimi yoksa benim şansıma olan bişimi çözemedim arama ayarlarında herhangi bişi bulamadım konuşma süresine dair bilgisi oan varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum :confused1:
Benimde sıkıntı şarj ama günü çıkarıyor :) bu 10 dakika sonra görüşmenin sonlanma olayı falanda olmuyor bende. forumda birkaç kişide daha varmış bu sorun.

suvari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende zenfone6 aldım ama çözemediğim bazı konular var

arkadaşlar, bazı çözemediğim sıkıntılar var cihaza root yapmak istemiyorum ama şu sorunları da çözmek istiyorum
1-cihaza zenfone6 radyo apk sını sd karta atıp oradan yüklüyorum.
ama yüklemede daha önceden bu isimle bir apk olduğunu yazıyor.
ama ben hızlı ayarlardan simgesine tıkladığımda aom.android.systemui işlemi durdu. diyo nasıl bir sorun olabilir.

2-başka cihazlar kullandığımızda pc üzerinden apk ya tıkladığımızda usb bağlantısından yükleme yapıyordu.
ben pc link exe nin bu işe yaradığını sanıyordum. ama o şekilde yükleme yapamadım. ben mi bilemedim, yoksa bu işin başka yolu mu?var
3-hem çağrı kaydının tek hamle ile ve hemde mesajları tek hamle ile silme özelliğini bulamadım bilen varmı?
4-gps kullanmak istemiyorum. ama hava durumunu da güncellemek istiyorum bu şekilde yapabileceğimiz bir yer varmı?
5-4.4.2 fotadan yüklendi wi-fi den ama geliştirici seçenekleri hangi alanda bulamadım sadece cihaz gerektiğinde kendisi açıyor.
6-kılıf konusunda metal çerçeveli veya akıllı flip cover cihazı koruma açısından daha iyi olur, birde akıllı kapaklı olanlar çok pil yiyormu?

deneyimi olanlar paylaşırsa memnun olurum

FARKLI LAUNCHER DENEMEK İSTEYENLER
ZERO LAUNCHER I Bİ DENESİNLER HIZLI SAYDAM DAHA AKICI

İYİ FORUMLAR

teşekkürler

erturkbora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dun iyi dayanmıştı bugün daha.kötü yüzde 1de koydum.şarja.ondan oldu.koymucam artık yüzde 1 de telefon şarja takın deyince takıcam telefonumu dnlcem bide.=)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bide şey sorucam son.güncelleme 4.4.2 mi ? Benimkinde öyle.yaziyo daha da güncellemiyor

Ve şarj acaba akıllı kilifdan mi gidiyor bak onuda duydum çünkü

staryum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Dun iyi dayanmıştı bugün daha.kötü yüzde 1de koydum.şarja.ondan oldu.koymucam artık yüzde 1 de telefon şarja takın deyince takıcam telefonumu dnlcem bide.=)

Bide şey sorucam son.güncelleme 4.4.2 mi ? Benimkinde öyle.yaziyo daha da güncellemiyor

Ve şarj acaba akıllı kilifdan mi gidiyor bak onuda duydum çünkü
Yüzde 1 de açık şarj edince ekran da açık olacak tabi uzun gidiyor ben hep öyle yapıyorum mesela bugün ekran parlaklığı full, beyaz duvar kağıdı vardı şimdi %60 şarj var ve 10 saattir falan kullanımda telefon :D

Evet son sürüm 4.4.2 , 4.4.4 verecekmiş asus ama belli değil tarihi.

erturkbora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ekran parlaklığını.kısık yaptığım halde 2 kere.koyuyorum.şarja gün içinde benim amacım gün içinde teli 2 kez şarja koymamak akıllı kapak var üstünde onu değiştiricem arkasına takılandan alicam bide bakalım ne değişicek senin telin bataryası oturmuş demek benimki de öle olucak zamanla demekki

staryum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Ben ekran parlaklığını.kısık yaptığım halde 2 kere.koyuyorum.şarja gün içinde benim amacım gün içinde teli 2 kez şarja koymamak akıllı kapak var üstünde onu değiştiricem arkasına takılandan alicam bide bakalım ne değişicek senin telin bataryası oturmuş demek benimki de öle olucak zamanla demekki
Aynen öyle zamanla oturur [emoji106]

lordreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun ortalama sarj kac saat gidiyor bende asus zenfone 5 kullaniyorum telefondan memnunum suan sorun gormedim fakat sarj biraz hizli yiyor benim telefon
Saat 7:15 te sarjdan cikiyo 4:30 da sarj ya bitiyo yada %10 kaliyor bilmiyorum normalmi ben yaklasik 2 aydir kullaniyorum onerilerinizi bekliyorum Simdiden teşekkürler