Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aslanpayi

Doçent
12 Ağustos 2009
523
1
0
selam arkadaşlar ben biraz acemiyim..bu upload ratio değerleri nedir?davetiye gönderilen kişi bunları iyi tutmazssa davetiye gönderenin ne sorumluluğu bilnler varsa bana bilgi verebilir mi?

birde bu acemiye arena tr davetiyesi gönderebilir misinz? ortegaa006@hotmail.com

Upload = Torrent istemcisi ile yaptığın karşıya yükleme miktarıdır.
Download = Torrent istemcisi ile yaptığın karşıdan indirme miktarıdır.
Ratio = Upload / Download
Hit-Run= Bir veya birden fazla sunumdan veri çekip torrent sitesi kurallarında belirtilen ratioya erişmeden sunumun terkedilmesi/durdurulması (Çalmak, Kapıp kaçmak).

Davetiye gönderdiğimiz kişiler tutunamazsa ya da hit-run yaparsa haliyle banlanıyorlar. Bunun oranları her torrent sitesinde farklı olabilir, ama davetiyeyi gönderen zaten belli zamanlarda davetiye elde ediyor. İster ki davetiye gönderdiği kişi biraz akıllı uslu olsun emeğe saygı göstersin. İndirdiğini geri göndersin sonra ne yapıyorsa yapsın. Ama durum böyle olmayınca insanın davetiye gönderesi de kalmıyor.

Örnek olarak son zamanlarda bir çok kişiye davetiye gönderdim ve yarısı 1 ay içinde banlandı Arena-tr'den. Yalvar yakar davetiye isterler. Ama iş kurallara gelince hiçbir kuralı sallamazlar. Bu sebeple yeni üye olmuş ve mesaj sayısı belli bir seviyenin altında olan yani lafın kısası güvenemeyeceğim kişilere vermiyorum davetiye. Bir çok kişinin de böyle düşündüğüne eminim.

savaser

Öğrenci
20 Mayıs 2012
8
0
0
Davetiyeye ihtiyacım var.Up-Down vps kullanıyorum, bu yüzden seed sorunum yok.Davetiye gönderecek arkadaşlar bu konuda rahat olsun.
Eğer elinizde davetiye varsa savaserdogan111@hotmail.com adresine gönderirseniz sevinirim.Karşılığında zamunda veya demoin.ph davetiyesi gönderebilirim.(Şu an üyelik açık mı ona bakmadım).
Hit-Run= Bir veya birden fazla sunumdan veri çekip torrent sitesi kurallarında belirtilen ratioya erişmeden sunumun terkedilmesi/durdurulması (Çalmak, Kapıp kaçmak).

Davetiye gönderdiğimiz kişiler tutunamazsa ya da hit-run yaparsa haliyle banlanıyorlar. Bunun oranları her torrent sitesinde farklı olabilir, ama davetiyeyi gönderen zaten belli zamanlarda davetiye elde ediyor. İster ki davetiye gönderdiği kişi biraz akıllı uslu olsun emeğe saygı göstersin. İndirdiğini geri göndersin sonra ne yapıyorsa yapsın. Ama durum böyle olmayınca insanın davetiye gönderesi de kalmıyor.

Örnek olarak son zamanlarda bir çok kişiye davetiye gönderdim ve yarısı 1 ay içinde banlandı Arena-tr'den. Yalvar yakar davetiye isterler. Ama iş kurallara gelince hiçbir kuralı sallamazlar. Bu sebeple yeni üye olmuş ve mesaj sayısı belli bir seviyenin altında olan yani lafın kısası güvenemeyeceğim kişilere vermiyorum davetiye. Bir çok kişinin de böyle düşündüğüne eminim.

aslanpayi

Doçent
12 Ağustos 2009
523
1
0
Davetiyeye ihtiyacım var.Up-Down vps kullanıyorum, bu yüzden seed sorunum yok.Davetiye gönderecek arkadaşlar bu konuda rahat olsun.
Eğer elinizde davetiye varsa savaserdogan111@hotmail.com adresine gönderirseniz sevinirim.Karşılığında zamunda veya demoin.ph davetiyesi gönderebilirim.(Şu an üyelik açık mı ona bakmadım).

demonoid.ph herkesde var buralarda kardeş dağıttık herkeslere. zamundaya gelince eskiden yokluktan kullanılıyordu ama eski hiti kalmadı. bi dosya indiriyorsun seed edecem diye canın çıkıyor sen yarısına gelmeden de ölüyor zaten.

black-hawk

Asistan
20 Mayıs 2012
173
0
0

Arkadaşa kesinlikle katılıyorum.Çok doğru bende kesinlikle böyle düşünürüm...Ama bide yılarca sdn yi takip edip üye olmayı karar verenler var herkes aynı değildir.Bu benim ilk mesajım ve davetiye göndrecek olan kişeye şimdiden teşekürler...===>mail adresim:blackhwk06
[h=3][/h]

savaser

Öğrenci
20 Mayıs 2012
8
0
0
Zaten açık mı kapalı mı olduğuna bakmadığımı söylemiştim.Eskiden arana sitelerdi.Şimdi bir siteme bazı dosyalar eklemek için arena-tr gerekiyor.Yoksa davetiye atınca banlandığını falan söylemiş arkadaşlar.
Elinde olan varsa zarar görmeyeceğine inananlar gönderebilir.

ortega

Öğrenci
12 Mayıs 2012
11
0
0
upload = torrent istemcisi ile yaptığın karşıya yükleme miktarıdır.
Download = torrent istemcisi ile yaptığın karşıdan indirme miktarıdır.
Ratio = upload / download
hit-run= bir veya birden fazla sunumdan veri çekip torrent sitesi kurallarında belirtilen ratioya erişmeden sunumun terkedilmesi/durdurulması (çalmak, kapıp kaçmak).

Davetiye gönderdiğimiz kişiler tutunamazsa ya da hit-run yaparsa haliyle banlanıyorlar. Bunun oranları her torrent sitesinde farklı olabilir, ama davetiyeyi gönderen zaten belli zamanlarda davetiye elde ediyor. Ister ki davetiye gönderdiği kişi biraz akıllı uslu olsun emeğe saygı göstersin. Indirdiğini geri göndersin sonra ne yapıyorsa yapsın. Ama durum böyle olmayınca insanın davetiye gönderesi de kalmıyor.

örnek olarak son zamanlarda bir çok kişiye davetiye gönderdim ve yarısı 1 ay içinde banlandı arena-tr'den. Yalvar yakar davetiye isterler. Ama iş kurallara gelince hiçbir kuralı sallamazlar. Bu sebeple yeni üye olmuş ve mesaj sayısı belli bir seviyenin altında olan yani lafın kısası güvenemeyeceğim kişilere vermiyorum davetiye. Bir çok kişinin de böyle düşündüğüne eminim.

bilgilendirme için teşekkürler arkadaşim..arena tr sitesinde davetiyem olmadiği için torren ultra sitesinden kendi çapimda indirmeler yapiyorum.senin bu bilgilendrimenden sonra ratio ya dikkat edeceğim...saygilar.

black-hawk

Asistan
20 Mayıs 2012
173
0
0
Arkadaşa kesinlikle katılıyorum.Çok doğru bende kesinlikle böyle düşünürüm...Ama bide yılarca sdn yi takip edip üye olmayı karar verenler var herkes aynı değildir.Bu benim ilk mesajım ve davetiye göndrecek olan kişeye şimdiden teşekürler...===>mail adresim:blackhwk06gmail.com

blackhwk06gmail.com

whiskey

Öğrenci
6 Mayıs 2012
41
0
0
-

arena-tr
İd:mehmet1001
Pass:1arena1
0gb-0gb
Şifresini ve mail adresini değiştirmeyi unutmayınız.arena-tr yi bırakıyorum . elimdeki son hesap buydu paylaşayım

cengizhantas

Öğrenci
26 Mart 2011
16
0
0

Davetiyeniz gönderilmiştir..

--- Mesaj Güncellendi ---

Bende bir tane rica ediyorum.
gfmehmetj@otmail.com Şimdiden teşekkür ederim.

--- Mesaj Güncellendi ---

arkadaşlar lütfen iki aydır arıyorum yadım lüften cansu_pasa@hotmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...