Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ortega

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davetiyeni gönderdim hayırlı olsun. Umarım upload ve ratio değerlerini iyi tutarsın.

selam arkadaşlar ben biraz acemiyim..bu upload ratio değerleri nedir?davetiye gönderilen kişi bunları iyi tutmazssa davetiye gönderenin ne sorumluluğu bilnler varsa bana bilgi verebilir mi?

birde bu acemiye arena tr davetiyesi gönderebilir misinz? ortegaa006@hotmail.com

egirgin37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar banada bir tane davetiye gönderebilir misiniz? (veren asla merak etmesin upload dowload oranına turktorrent.eu daki alışkanlığım şeklinde devam edeceğim Upload/Dowload arasında 10gb fark var şuan yeni üye oldum)
e.girgin37@ymail.com

karapenam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende uzun zamandır arıyorum. Rica etsem bana da Arena-TR davetiye kodu yollayabilirmisiniz.

5v133.png

Extr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben de bir adet davetiye alabilir miyim. Turkdepo Ratio 8,23 :) Ayrıca davetiye alan arkadaşlar buradaki arkadaşlara da yardımcı olsak diyorum... :) Posta extrover35@gmail.com

farukozkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu an sadece Zamunda üyeliğim var.İçeriği türkçe olan http://www.arena-tr.com sitesine davet istiyorum
hiçbir upload problemim yok sırf bu yüzden intenet hızımı arttırdım.tüm video arşivimi paylaşmaya hazırım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

cakabo71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
davetiye

--- Mesaj Güncellendi ---

davetiyen gönderildi

besyoluysn@gmail.com arena-tr cok makbule gececektir. karsılıgında bitturk veya leechturk de gönderebilirim..

davetiyen gönderildi

merhabalar iyi forumlar.. arena-tr davetiyesi yollamanızı rica ediyorum teonex_@hotmail.com şimdiden teşekkürler..

davetiyen gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...