Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

expendabls

Öğrenci
6 Nisan 2012
63
0
0
Upload = Torrent istemcisi ile yaptığın karşıya yükleme miktarıdır.
Download = Torrent istemcisi ile yaptığın karşıdan indirme miktarıdır.
Ratio = Upload / Download
Hit-Run= Bir veya birden fazla sunumdan veri çekip torrent sitesi kurallarında belirtilen ratioya erişmeden sunumun terkedilmesi/durdurulması (Çalmak, Kapıp kaçmak).
buğün geç oldu yarın konuşsak olurmu ? seni bekleyecegim :)
Davetiye gönderdiğimiz kişiler tutunamazsa ya da hit-run yaparsa haliyle banlanıyorlar. Bunun oranları her torrent sitesinde farklı olabilir, ama davetiyeyi gönderen zaten belli zamanlarda davetiye elde ediyor. İster ki davetiye gönderdiği kişi biraz akıllı uslu olsun emeğe saygı göstersin. İndirdiğini geri göndersin sonra ne yapıyorsa yapsın. Ama durum böyle olmayınca insanın davetiye gönderesi de kalmıyor.

Örnek olarak son zamanlarda bir çok kişiye davetiye gönderdim ve yarısı 1 ay içinde banlandı Arena-tr'den. Yalvar yakar davetiye isterler. Ama iş kurallara gelince hiçbir kuralı sallamazlar. Bu sebeple yeni üye olmuş ve mesaj sayısı belli bir seviyenin altında olan yani lafın kısası güvenemeyeceğim kişilere vermiyorum davetiye. Bir çok kişinin de böyle düşündüğüne eminim.
bana göndereceksen çok sevineceğim özel pm de attım ama artık ilgilenirsen.

black-hawk

Asistan
20 Mayıs 2012
173
0
0
Arkadaşlar bi çok torrent sitesinde üyeliklerim bulunmaktadır.Şimdiye kadar hiç banlanmadım.Size örnek olarak zamundayı verebilirim

YFLIs.png

Davitiyenizi bekliyorum blackhwk06@gmail.com şimdiden teşekürler...

paramanyak

Öğrenci
25 Mayıs 2012
5
0
1
Arena-tr 8 Tane Davetiye Dağıtıyorum Ratio düşük Duran Banlanır Bilginize. Bu Cevaptan İtibaren Gecerlidir.

fscofieldb

Öğrenci
24 Mayıs 2012
2
0
0
ah ah su arenaya adım atamadım bı turlu yok mu allah rızası ıcın bı davetıye yollayacak...ıyı bır torrent kullanıcısıyım hıc hesabım kapatılmadı bugune kadar.....gonderene bol bol dua edıcem bu kandıl gecesı wolkhy@msn.com

redemeer1903 lütfen bana da davetiye gönderir misin ben de sana bol bol dua ederim:) şimdiden teşekkürler. Allahın rahmeti ve berekeri üzerine olsun. gold_fist_18@hotmail.com

expendabls

Öğrenci
6 Nisan 2012
63
0
0
paramanyak hocam varsa ben de ALABİLİRMİYİM LÜTVEN uzun bir süredir ben de arıyorum ama bulamadım turktorrent de best üyeyim nickim expendabless gönderirsen çok sevinirim saygılar abi
(yeni_bir_hayatta@hotmail.com) şimdiden çok teşekkür ederim emeğine sağlık.

paramanyak

Öğrenci
25 Mayıs 2012
5
0
1
syncsta
tifoti
hasan_1067
meyvaz65
sspartakus
expendabls

Davetiyeniz Gönderilmiştir İyi Günler.

son 1 Davetiye Kaldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...