Antivirüs Sorunum !

Venceremos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler KIS 2012 kullanıyorum bilgisayarımda ekran kartımın ve RAM'in yüksek olması fakat işlemcinin intel P olması haliyle sorun yaratıyor.Bilgisayar çok yavaş arkadaşlar sizce KIS 2012 bunu etkilermi aklımda şöyle bir şey var eğer yavaşlatıyorsa KIS 2012'yi silmek Windows 7'nin kendi antivirüs programını yüklemek ya da daha az kasan bir şeyler... Yardımlarınızı bekliyorum...

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Çok karmaşık işler ile uğraşmıyorsan,

Günlük işleri yapıyorsan (Facebook, msn, haber bültenleri vs)

Banka hesapları ile haşır neşir değilsen,

Avira kur yeter.

Venceremos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle ki Metin2 oynuyorum program vs. arada indiriyorum facebook twitter gibi yerlerde dolaşıp bloglarda geziyorum olaylar bu kadar :)

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Normal bir user için Kaspersky çok kasar.Microsoft Essentials Security ücretsiz olarak iyidir.Avast'da işini görür ücretli olarak.

Venceremos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış anlamayın arkadaşlar 3-5 arkadaşımızın daha yorumlarını alayım ondan sonra karar aşamasına geçeceğim çok teşekkürler konuya vakit ayırdığınız için :)

@rtsbora

Venceremos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler şöyle ki nette gezinirken bile bilgisayar çok yavaş.

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Beyler şöyle ki nette gezinirken bile bilgisayar çok yavaş.
microsoft essentials kur hem ücretsiz hem kasmıyor hem de iyi
benim tüm sistemimin iyi olmasına rağmen bitdefender kurdum amaaan aman aman bi daha kurmam en iyisi microsof essentials

ccrazyyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet Kaspersky kasıyor maalesef, bence Avira free ve yanına tarama amaçlı Malwarebytes Anti Malware kurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca windows'un disk birleştirici özelliğini kullanmıyorsanız kullanmanızı tavsiye ederim. Disk üzerindeki parçalanmış dosyaları düzenleyerek dosyalara erişim süresini kısaltır ve bir nebze hızlanmasını sağlayacaktır.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
test et güzel kardeşim. Her antivirusun deneme sürümleri var. Bunlardan hoşuna gideni sırayla bilgiyararına kur. Hangisi kullanım olarak sana uygun geldiyse onda karar kıl.

İnsanların tavsiyesini istiyorsun ama herkesin sistem özellikleri ve net alışkanlıkları farklı. Buda herkeste farklı tecrübe demek. Yani sana faydası olmaz bu tavsiyelerin. Kendin deneyerek doğruyu bulman çok daha faydalı olur.

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
KIS ile aynı sorunu ben de yaşadım. Bilgisayarımın işlemcisi çok yavaş ve KIS aşırı kasıyor makineyi. Onun yerine size kesinlikle Bitdefender Internet Security 2013'ü öneririm. 30 günlük deneme sürümü var. Kurun ve deneyin. Bendeki kasma sorunu Bitdefender'dan sonra ortadan kalktı. Bitdefender önermemin sebebi de Kaspersky kadar başarılı bir antivirüs olması. Bir de küçük bir tüyo vereyim. Kurduktan sonra masaüstünde çıkan aracı kapatın. Windows, masaüstü araçlarını kullanınca hem açılırken hem de kullanırken ağırlaşıyor.

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bana kalırsa mse kur hem ücretsiz ve sınırsız ve çok kalitelide bence ücretsizler arassında aylarca kullandığım zaman olmuştu çok iyi antivirüs programıydı bana kalırsa mse kur kafan rahat eder zamanında kullanmış biri olarak sana onu önerebilirim