Anket - AKP Kapatılmalı mı?

AKP kapatılmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Shadow1243 dedi ki:
terör örgütü pkk başsavcı için sorun teşkil etmiyor yani,zararsız insan bunlar. :)

Azınlık oldukları için onlara göre zararsız evet.Akp zararlı,ama kapatamayaklar. :D

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
azınlık mı?
her gün tv'de sence kimler var?bu zararsız teröristlerin propogandaları yok mu? :)

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
o Propagandalar azınlıkta oldukları için yapıyorlar zaten.Bizim ihtiyacımız yok o tür gereksiz şeylere. :D

jr_alpha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dtp yani PKKnının meclis içindeki yandaşları dururken akpyi kapatırlarsa açık açık söylüyorum o kapatan hükümete inancım kalmaz. Kapatamayacaklarından eminim. Yoksa bukadar insan insan değilmi?
Bence;
"Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir".Sözü Yalanlanmış olur eğer kapatılırsa.
bu arada haddim olmamakla beraber çok merak ettiğim birşeyi sormak istiyorum; akp kapansın diyen arkadaşlar dini görüşünüz nedir? yada şöyle diyim bu partiye inançları yüzündenmi bukadar karşıtsınız?

ayışığı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kadınların saçını kapatana kadar,erkeklerin gözlerini kapatsak daha iyi olmaz mı?AKP nasıl büyüdü?Benim bildiğim,80 yılından buyana,kapatıla kapatıla,bugünkü konumuna geldi,Bence Baykal ve yandaşları kapatılsın.Bekli 20 sene sonra oda Yönetime gelir.Bence CHP kapatılsın.Bugünkü Meclis Başkanı Birzamanların Milli Eğitim bakanıydı.Bizler yaşadık.

ayışığı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakın tarihi okumaya öğrenmeye çalışın.77 yılından başladılar çalışmaya.milim milim dokudular.Diğerleride dilim dilim yayıldılar.

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Kimin hayrı dokundu ki ülkeye? Akpnin mi, onu kapatmaya çalışanların mı, onlara destek olanların mı yoksa sürekli büyük sözler söylemeye çalışan baykalın mı? Bence hepsini kapatsınlar. Hep zarar ziyan.

ayışığı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

bindik bir alamete
gideoz kıyamete
yol dediğin yol gibi
ulaşmalı bir yere
biz dön baba dönelim
geliyoz aynı yere
bu döngü kısır döngü
başı varda sonu yok
dönüyom dönemiyom
sonunda bir çıkış yok
yerel ve genel seçim
seçin bakalım seçin
ki dön baba dönelim
aynı yere gelelim
çete çeteye çatmış
çete çete içinde
battık buruna kadar
cafer getir peçete
nush ile uslanmam ben
etmeli beni tekdir
tekdirden anlamazsam
artık hakkım kötektir
eskiden adam gibi
oturur meze yerdik
şimdi meze yer gibi
oturup adam yiyoz
o zaman siz buna
müstehaksınız len!
"ve bir köy kahvesi sohbeti...

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
ayışığı dedi ki:
Yakın tarihi okumaya öğrenmeye çalışın.77 yılından başladılar çalışmaya.milim milim dokudular.Diğerleride dilim dilim yayıldılar.
M.Kemal in ölümünden 1977 yılına kadar geçen sürede demekki "bu" insanlar yada aynı kafada olanlar yoktu ülkenin başında.peki ülke nekadar gelişti?nereye geldi?

"akp ülkeyi geriletiyo,bu tür insanlar gerici insalardır" diyenlerde bu yakın tarihten kendilerine ders almalı.

iyi veya kötü,yurdum insanının seçtiği parti kapatılmamalı!okadar kişinin kendisini yakın ettiği insanlar giderse kimsenin kimseye güveni kalmaz...

bakalım neler olcak.meraklı bir bekleyiş var :) ...

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
akp kapatılmamalı.. içindeki örümcek beyinlilerin hepsi hapse tıkılmalı !

kimseciq

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cgrszone dedi ki:
biri şu ampul'ü kırsın artık...
Kirilinca mutlu mu olacaksiniz? Baskasinin acisi uzerine insa edilen mutluluklar uzun surmez haberiniz ola

Akpartiyi yenmenin yeri secim sandigidir, yargitay degildir

quazar

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Laiklik milletin özgürlüklerinin güvencesi olacağına yasakların baş sebebi haline getirildi. Bu da Atatürk'ün bahsettiği laikliğin onun adını kullanan chp gibi menfaatleri için ülkeyi satacak oluşumların ağzında bambaşka bir hale gelmesine yol açtı. Netice olarak şahsen ben ne anayasaya ne de laikliğe şu ömrümü yem edecek değilim!! Yaşama forsatı bir daha elime gelmeyecek ve bu hakkımıda anayasanın yasakçılığı ve sahte laikliğin baskısı yüzünden mundar edilmesin izin vermem. Ben anaysa için varolmasım, laiklik içinde sonuçta bunlar bir yönetim aracıdır. Bu araçlar benim sokakta ne giydiğime karışıyorsa, ne konuştuğuma karışıyorsa alayının canı cehenneme.
Başörtüsü takan bayanlar ve onları destekleyen erkeklerin zihinlerini okumaya çalışanlar önce Miniority Report adlı filmi seyretsinler!!! Suç işlenmeden insanları mahkum etmek sapıklıktan ve bağnazlıktan başka bir şey değil. Ortaçağda kilisenin insanları şeytan ilan etmesinden ne farkı var bugünkü sahte laiklerin?
Bugünkü anayasa milleti memnun etmiyorsa toptan değiştirilir olur biter. Anayasa bir din değildir sonuçta hataları ve doğruları ile insan yapımıdır ve yanlışlarla doludur. Günün gereklerine göre gerekirse laikliğinde anayasanında çöpe atılıp daha uygun fikirler uygulanabilir. Doğu asyanın taş gibi zihniyetiyle yeni düşüncelere açık olmamanın cezasını çok çektik ve halen chp gbi bağnazlar sayesinde çekiyoruz. Şİmdi bir kaç chpli bağnaz çıkıp burdan benim rejimi değiştirmek istediğimi Atatürk karşıtı olduğumu söylerlerse onları not edin zira en gerizekalı üyelerdir kendileri..

janissary.ihg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DaY_WalkeR dedi ki:
cazyyy dedi ki:
benim başörtülü arkadaşlarımda var ve hiç bir zaman ayrım yapmadım vede bu arkadaşlarım o kadar bilinçliki nerede takıp nerede takmayacaklarını cok cok ii biliyorlar. ayrımcılıgı ben degıl oradakı arkadas bası kapalı alacam dıyerek kendısı yaptı yanlıssam duzelt day_walker

Şahsi görüşüm:başörtüsü oyuncak değildir.Gerektiği yerde takılıp çıkarılmaz.Kusura bakma ama acaba o arkadaşların dinlerine ne kadar bağlılar.Başı kapalı bir eş alacağım diyen arkadaşta ayrımcılık yapmamış kendi tercihini belirtmiş.
kusura bakma sabah açtım bilgisayarı.arkadaş soru sormuş cvplayım evet bu benim tercihim başörtülü bir eş istiyorum ha bu açıklara karşı olduğumdan mı teyzemin kızı,amcamın kızı ,okulda en iyi anlaştığım kız arkadaşların başı açık ben başı açıklara karşı değilim
ha bide benim arkadaşlarım çıkaracağı yeri biliyor felan demişin takacaksan hep takacaksın kardeşim ama Türkiye gibi laik(!)bir yerde yaşadığımız için milletin başını zorla açıyorlar.Laik lik buysa buna karşıyım ama ben laikliğin bu olmadığına inanıyorum vede laikim...tmm mı?sabit fikirli olmayın sadece bir grubun yayınlarını okumayın ne olur zamanda okuyun hürriyette vatanda okuyun yenişafakta okurkende benim görüşüm bu diye sabit bir fikirle deil ortadan bakarak okuyun ben öyle yapıyorum.teşekkürler k.i.b.

WiniFred

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
munot dedi ki:
WiniFred dedi ki:
ilginç. her yerde akp süper işler yaptı, ekonomi iyiye gidiyor kapatılmasın falan deniyor.

bu partinin kesinlikle kapatılması düşüncesindeyim. şeriat ile iyi ekonomi mi, yoksa cumhuriyet ile kriz mi yaşamayı tercih edersin diye sorarsanız, ne olursa olsun cumhuriyet derim. sürünerekte yaşarım, ama laikliğim ve cumhuriyetim sapasağlam dursun.

üstelik kapanmazsa bence bundan sonra kaosa ve darbeye davetiye çıkarılmış olur.
cumhuriyet ne biliyormusun? halkin kendini yonetmesi degilmi. Ataturk bazi orumcek kafalilarda anlasin diye "HAKIMIYET KAYITSIZ SARTSIZ MILLETINDIR" yazisini TBMM nin duvarina yazdirmadimi. ak partiye verilen oylar uzaydanmi geldi yoksa bu halkin ozbe oz oylari degilmi?

hadi oradan sahte cumhuriyetciler. sizin istediginiz sadece azinligin cogunluga tahakkumu. yoksa cumhuriyet falan degil. ha belki yalnis olarak uyguladiginiz, Ataturkun tarifini baska olarak yaptigi laiklik olabilir.once cumhuriyet nedir ogreninde halk sizi anlasin, belki sizde halki ve cumhuriyeti birgun anlarsiniz.
Zeten bassavcilarinin darbeyi ovdugu bir hukuk devletinde birseyler zaten yalnisdir. Ve halk bu yalnisi mutlaka ve mutlaka duzeltecektir.
ilginç. aynen düşündüğüm gibi cevap gelmiş. nedense AKP'nin yaptıklarıyla ve kendini savunamamasıyla ilgili söylediklerime cevap gelmemiş.
söylediğim gibi "sizi sizin silahınız olan demokrasiyle vuracağız" kısmına tam uyan bir cevap bu.
beni haklı çıkardığınız için teşekkürler...

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Kapatılmasın diyenler fark atmış.

Hınzır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akp - Fethullah - ABD küçükten büyüğe sırayla...
GÜLE GÜLE
Geçmiş olsun

Ankete gerek yok

İddaname ( her ne kadar Doğan medyası ve şurekası yansıtmasa da )vatan hainliği suçlaması niteliği taşıyor.
Yani Tayyip ve diğerleri vatana ihanet konusu ile hakim huzurunda bulunacak.
Ama o kendisinin ne olduğunu bildiğinden ve davanın sonucunu bekleme gereği duymadan ( çünkü sonuç belli )kendini ağlayarak sızlayarak mazlum rolünü bir kez daha oynayarak ve tehdit ederek ( % 70 ile geleceğiz BALONUN DANİSKASI )paçayı kurtarmaya çalışıyor.
Yemez hacı yemez
Hukuk HZ. Ömer adaleti
Herkese lazım
Herkes için

Bizim ülkedeki cahil, bilinçsiz ve el açan muhtaç piyonlar Tayyipi Tayyipin kendisinden fazla savunuyorlar çünkü Feto ve ABD kurmayları buralara bu yönde emir gönderiyorlar

En çok ABD havası soluyan Fetonun buradaki abi ve piyonlarına gülüyorum çünkü hasetlerinden kuduruyorlar

KOLAY MI sandınız

ha birde işini bilmeyen çavuşlar döner neresini avuçlar
biri ABD ye yazsın bazı garipler memleketten uzakta yaşamaya mecbur da hani ondan

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Kararsızım diyenlerin aklından şüphe ederim.Adam gibi kapatılsın veya kapatılmasın desin.AK Parti kapanmaz arkadaşlar...Merak etmeyin.İyi kötü idare ediyo.Diğer partilerin arasında en iyi iş çıkartan AK Parti olmuştur.Buda kaçınılmaz bir gerçektir...

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
hala ak parti kapatılsın kapatılmasın tartışması var!
Yahu kaç kez sordum,DTP varken niye akp,bunu chpli arkadaşlar yada akp düşmanı arkadaşlar açıklasın!
madem kapatılacak,önce dtp,sonra akp kapatılsın!
not:tarafsızım!

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
Shadow1243 dedi ki:
hala ak parti kapatılsın kapatılmasın tartışması var!
Yahu kaç kez sordum,DTP varken niye akp,bunu chpli arkadaşlar yada akp düşmanı arkadaşlar açıklasın!
madem kapatılacak,önce dtp,sonra akp kapatılsın!
not:tarafsızım!

güzel arkadaşım dtp neden kapanacak.. biliyorum cevabı klasik ; terör örgütünü destekliyo diye.. ama çözüm parti kapatmak olmaz.. sonuçta o partiyi oraya seçenler var ve oraya taşımışlar.. partiyi istemiyo olabiliriz seçimlerde elenir olur biter.. birde insanın özgürlükleri vardır.. ve en önemlisi bu parti TBMM'de.. görüşlerini meclisten başka nerede söyleye bilirki.. söyler ama sonra porovakatörler çıkar.. tamam dtp'yi sevmiyo olabiliriz ama olaylara hukuk ve demokrasi açısından bakalım derim.. önceki mesajımda yazdığım gibi parti kapatmak heleki hükemette olan partiyi kapatmak demokrasiye vurulmuş darbe(askerin değil) olur..

güzel günler dilerim.. saygıllar

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bende diyorumki,dtp kapatılamıyorsan akp'yi neden kapatmaya çalışıyolar,
kapatmaya çalışılması gereken bir parti varsa o dtp'dir.
nedir bu chp yaygarası ?
tarafsızım ama bu yüzden chp yönetimini sevmiyorum.

buhari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kapatın kapatın da bir sonraki seçimde %65 oy alsınlar. Ama o zamanda kapatmak için şimdiki gibi saçma sapan bahaneler bulunur. Eeee yenilen pehlivan güreşe doymaz ama bunlar ülkenin menfaatini de düşünmüyorlar, biz yönetelim de ne olurs olsun diyorlar. El insaf be kardeşim, halkın neredeyse %50'si oy vermiş sen gel kapat. Bravo, ayakta alkışlıyorum.

Herkese saygılar sunarım...

Hatta akp'ye oy verenleri vatandaşlıktan da çıkarın ki bir daha devamı olarak gelecek partiye de oy vermesinler. Ya da oy verme yasağı getirsinler tamam bu daha yumuşak bir çözüm oldu sanırım.
İşte dava açanların mantığına çok uygunbir çözüm oldu bu.

Tekrar saygılar....

sessizce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
akp nin kapatılması bugüne kadar savunulan laikliğe özgürlüklere anayasaya ne bilim konuşulan herşeye vurulan kapkara bir damga olacak kanaatindeyim...evet eğer gerçekten bir parti kapatılacaksa bu mutlaka dtp olmalı..ha kapatılsa bile çooooooook daha fazla oyla ve çooook daha fazla güçlü tekrar döner...tabiki kapatılmamalı

MK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Küfürlü mesaj nedeni ile üyelik iptal edilmiştir.

jr_alpha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
buhari dedi ki:
Kapatın kapatın da bir sonraki seçimde %65 oy alsınlar. Ama o zamanda kapatmak için şimdiki gibi saçma sapan bahaneler bulunur. Eeee yenilen pehlivan güreşe doymaz ama bunlar ülkenin menfaatini de düşünmüyorlar, biz yönetelim de ne olurs olsun diyorlar. El insaf be kardeşim, halkın neredeyse %50'si oy vermiş sen gel kapat. Bravo, ayakta alkışlıyorum.

Herkese saygılar sunarım...

Hatta akp'ye oy verenleri vatandaşlıktan da çıkarın ki bir daha devamı olarak gelecek partiye de oy vermesinler. Ya da oy verme yasağı getirsinler tamam bu daha yumuşak bir çözüm oldu sanırım.
İşte dava açanların mantığına çok uygunbir çözüm oldu bu.

Tekrar saygılar....
yazdığın şeylere sen inandınmı acaba burdan tek bişiy söylicem size o yeterli dağa çıkanlar kimlerdi sizin yasaklansın dediğiniz sağcılarmı yoksa koruduğunuz solcularmı?!?
Adaletle hiç birşey yapamayınca dağa kaçarsınız, yada partiyi kapatalım öyledir felandır fişmandır

aliça

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mail yazmak orucu bozar :)) bu ben söylersem salakça olur ama asıl salak olan akp böyle söylerse bazı salaklara göre doğru olur bu bence akp nin çoktan kapatılmasının ve hedefinin bir ne olduğunu anlatacağım teknolojik bir açıklamasıdır. Saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...