Android'den İphone'a Geçme Sorunsalı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
37
Arkadaşlar merhaba. Android kullanıcısıyım. İphone 11 Pro almayı düşünüyorum. FAKAT ortada büyük bir problem var. İphone'da MİCRO SD KART SLOTU var mı?
Çünkü ben Android kullandığım için micro sd kart kullanıyorum. Eğer yoksa telefon hattımı nasıl taşıyacağım? İOS'e taşı uygulaması uygulamalarımı, telefon hattımı falan yeni İphone'uma taşır mı?

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
micro sd iphonelerde yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

simkart girişi var

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar merhaba. Android kullanıcısıyım. İphone 11 Pro almayı düşünüyorum. FAKAT ortada büyük bir problem var. İphone'da MİCRO SD KART SLOTU var mı?
Çünkü ben Android kullandığım için micro sd kart kullanıyorum. Eğer yoksa telefon hattımı nasıl taşıyacağım? İOS'e taşı uygulaması uygulamalarımı, telefon hattımı falan yeni İphone'uma taşır mı?
İphonelarda sd card desteği yok.Move to İos uygulaması ile fotoğraf ve videolarını taşırsında uygulama olayından emin değilim.İphone 11 pro çok iyi bir cihaz.Alırsan uzun yıllar kafan rahat kullanırsın diye düşünüyorum.

damzchevk

Profesör
Reaksiyon puanı
1,013
Telefon hattı derken rehberden mi bahsediyorsun? Öyleyse mail yoluyla atabilirsin rehber yedeğini.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Move to ios diye bir uygulama var iosda kurulum aşamasında veriler diye bi yer gelmiş olacak ordan android cihazdan taşı gibi bir seçenek olması lazım tıkladıktan sonra bir kod gelicek android cihaza yüklediğniz move to ios uygulamasına o kodu giriyosunuz eşleşiyorlar ordan veri aktarımı yapabilirsiniz eğer fazla veri varsa uzun sürebilir (resimler videolar çok uzun sürüyor) 5 saat bile sürebilir yani

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Bu zaman da iphone da hafıza kartı var mı? Sorusunu mu?