Android Güncellemesi Hakkında...

Bu konuyu okuyanlar

nonameaccount

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Samsung Galaxy S Advance almak istiyorum ama Andorid 4.0 ve üstü güncelleme alıp almayacağı hakkında henüz bir bilgi yok sanırım. 1GHz çift çekirdek işlemci ve 768MB Ram'e sahip. Samsung'a güvenmiyorum, alırım şimdi güncelleme vermez sonra çok üzülürüm. Galaxy R aldı sanırsam bunun ondan aşağı kalır yanı yok. Sadece onun Ram 1GB o kadar. Ayrıca Nvidia Tegra 2 gibi bir işlemi kullanıyor ki bence S Advancenin işlemcisi daha üstün... S2 almayı düşündüm 800-1000TL arasında piyasası var. Ama S2 alana kadar da 1250TL ye S3 var :rolleyes: Ben 1000TL yi geçmek istemiyorum. Çok arada kaldım lütfen yardım edin sizce alır mı S Advance Andorid 4.0 ve üstü güncelleme...

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
S advance gûncelleme almayacak bi resmi açıklama yok ama almayacak. Bi de sen spot mu almayi dusunuyosun. Benimde ôle bi dusuncem varda

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Valla illa İCS guncellemesi olsun diyosan. Xperia neo v modelini al. Resmi guncellemesi var fiyati da 800 lira civarı gûzel cihaz

nonameaccount

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkes sony diyor. Özellikle de xperia sola modeli. Biliyorum ilk tercihim samsung benim.

efe_1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar Samsung Galaxy S Advance almak istiyorum ama Andorid 4.0 ve üstü güncelleme alıp almayacağı hakkında henüz bir bilgi yok sanırım. 1GHz çift çekirdek işlemci ve 768MB Ram'e sahip. Samsung'a güvenmiyorum, alırım şimdi güncelleme vermez sonra çok üzülürüm. Galaxy R aldı sanırsam bunun ondan aşağı kalır yanı yok. Sadece onun Ram 1GB o kadar. Ayrıca Nvidia Tegra 2 gibi bir işlemi kullanıyor ki bence S Advancenin işlemcisi daha üstün... S2 almayı düşündüm 800-1000TL arasında piyasası var. Ama S2 alana kadar da 1250TL ye S3 var :rolleyes: Ben 1000TL yi geçmek istemiyorum. Çok arada kaldım lütfen yardım edin sizce alır mı S Advance Andorid 4.0 ve üstü güncelleme...

Düzelteyim : Samsung Galaxy R 4.xx güncellemesi almadı, hep olduğu gibi dedikodular var sadece. Şuanki kies'te sürümü 2.3.4

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Almayacak sanîrım samsung gecenlerde bu konu hakkında almayacagını resmi olarak acıkladı

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Galaxy r de almayacak ama samsungun isine akıl sır erdiremiyorum nie bôyle yapıyo anlamadim

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Niye eylülde ucuzlama olucak telefonlarda iPhone 5 ile mi alakalı ?
Birtek iphone 5 çıkmıyor.Samsung note 2 çıkıcak,Htc one x + çıkıcak yeni,Huawei ascent d çıkıcak,sony acro s çıkıcak,acer galland modelleri çıkabilir.Beklemenizde fayda var.

nonameaccount

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım o zaman eylül ayında telefon almak daha mantıklı olur. S3 ucuzlarsa biraz daha ondan alabilirim.

efe_1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben alacak diye biliyordum...
Resmi açıklama yok. Galaxy R'yi umursayan bile yok. Gariban telefonu oldu çıktı...
Bi haberde isviçrede mi ne adamın teki servise verdiği galaxy Rsini 4.0.4 olarak geri almış. 1-2 resim koymuşlar. hatta bu da yalan heralde. ama buna bile sevinir hale geldim :D

nonameaccount

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar doğubank, akakçe.com'da falan 1000 TL ye sıfır Samsung Galaxy Nexus, Galaxy S2 1300 TL ye de Galaxy S3 alabiliyoruz. Yurtdışı pasaport kayıtlı ve uluslararası 1 yıl garantisi var diyorlar. Faturası var mı bilmiyorum. Sizce alsam sonradan başıma iş çıkarır mı ? Kaydı falan düşer mi ? Şuan için bu 3 modelden birini düşünüyorum, iPhone 5 alacaktım vazgeçtim.

mgb10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S2 Al paran varsa yoksa xperia sola felan al