Samsung Galaxy S2 Jelly Bean 4.1.2 güncellemesi hakkında

byhard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sammobile 20 dakika önce bir konu yayınladı güncelleme hakkında. anlaşılan yakında güncelleme geliyor.

bu orjinal konu: http://www.sammobile.com/2013/01/05/samsung-korea-posts-galaxy-s-ii-jelly-bean-update-details/

Çevirmesi:

Samsung Kore. Samsung Galaxy SII hakkında Jelly Bean yükseltme bilgilerini gönderdi Samsung tarafından Jelly Bean güncelleme 12GB dan 11TR dahili belleğe azaltacaktır ve azaltılmış 1GB bellek bölümü sistem bölümü için kullanılacaktır o-ecek da tekrar bölümü hafıza sistemi olarak , bu nedenle bu yükseltme en az 1 saat sürer. Bu yükseltme yalnızca Samsung Kies aracılığıyla satışa sunulacak.

Samsung Galaxy S II şimdiye Samsung'un ikinci en çok satan Android cihazdır. Samsung MWC 2 yıl önce S II Galaxy tanıttı. Galaxy S II 4.3 "SuperAMOLED + ekran, 1.2GHz hızında çalışan Exynos 4210 Dual-Core CPU, 1GB RAM ve 8 megapiksel kamera ile Mali-400 Quad-Core GPU sahiptir. Bu Galaxy S II büyük bir yükseltme alacak olan ilk defa değil. Samsung Gingerbread (Android 2.3.6) den Ice Cream Sandwich (4.0.4) için önce ikinci en çok satan Android cihaz güncellendi. Galaxy S II şimdi Android 4.1.2 Jelly Bean yükseltme alacaksınız. Yani biz bu cihaz piyasadaki en güncel aygıt (Nexus telefonlar dışında), çünkü bu Galaxy II sahipleri şikayet edemez düşünüyorum.
Galaxy S II sahipleri mutlu olacak!

Yeni Yazılım Yükseltme Büyük Değişiklikler

1. Platform yükseltme Android 4.0 Ice Cream Sandwich → Android 4.1 Jelly Bean
- Geliştirilmiş Ana ekran ve geliştirilmiş kaydırma performansı (proje Tereyağı sayesinde)
- Bazı uygulamalar için Geliştirilmiş kullanılabilirlik

2. Önceden yüklenmiş uygulamalar

- Yardım ekle
- Google+ ekle
- + Konuşma Ekle
- Maçtan Kitap Ekle
- Oyun Film Ekle

3. Yeni eklenen / geliştirilmiş işlevler

- Blok modu Kolay mod ekle
- Geliştirilmiş Kamera fonksiyonları: Duraklat gibi işlev kayıt sırasında ve daha
- Smart Stay ekle
- Pop-up oyun ve daha fazlası gibi yeni fonksiyonlar
- Bazı fonksiyonlar ve uygulamalar kullanılabilirlik Geliştirildi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şimdi biz bunu servisden yükleme imkanımız olacakmı kies den satısa sunma üçretlimi tam anlayamadım

salihbicak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben leak jb ni odinle attım gayet güzel ve başarılı olmuş s3 e benzer bir görünüm olmuş. Gayet başarılı bir rom olmuş ben ce stabil ve yüklenebilir

salihbicak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kşesten yükleme muhakkak yapılacak da bu çok zaman alır gibi daha ... onun yerine aynı yazılımı odinle atmanızı tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, Samsung S2'de 4.1.1 JB kurdum. Gayet de güzel çalışıyor. Ancak 4.1.1 kurmadan önce KIES yardımıyla yaptığım back up dosyası(sbu uzantılı) tekrar telefona geri yüklemeye çalıştığımda hata veriyor. Bu durumu nasıl aşabilirim? Eğer aşılamayacak bir sorunsa tekrar 4.0.4 versiyonuna nasıl dönebilirim? Acil yardımlarınızı rica ediyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
odin kullanarak 4.0.4 tekrar dönüş yapabilirsin program yapısı değiştiği için backup hata vermiştir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıyı gunler ben odın ıle jelly bean guncellemesı yaptım daha sonra ogrendım kı test mıs ve ben 4.0.3 e gerı donmek ıcın fabrıka ayarlarına gerı dondum ama donmedı yıne aynı jely beanda kaldı ben telefonu mu 4.0.3 e nasıl cevırebılırım lutfen yardımcı olun.​

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya abilerim bendede var s2 ama ne format atabiliyorum ne bir rom yükleyebiliyorum kamerası da çok kötü çekiyor kore malı ne yapmam gerekiyor şimdiden teşekkür ediyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim s2 de problem şu hafıza kartına artıp denesende,odinle yapsanda hata veriyor nası yapılabilir?

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
iyi de galaxy s2 için bu güncelleme nezaman gelecek bir türlü kesinlik kazanmadı bilen varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güncelleme gelince biz onu nasıl güncelicez ben anlamadım yardım edin

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bilgisayarınıza kies yüklüyse telefonu takınca o size güncelleme var diye uyarı verecektir. güncelle derseniz güncellemeye başlar.