aMSN - ne dinliyorum özelliği hakkında yardım [Çözüldü]

MrMusty

Asistan
1 Temmuz 2008
110
0
0
arkadaslar music 1.5 eklentisini plugin dosyasına attım ama calıstıramadım olayı bılen var mı ? :confused:

KintaRo

Doçent
11 Kasım 2006
641
1
18
Baştan kurulumu anlatıyorum;

SourceForge.net: Downloading ...

Adresinden aMSN'i indirip kuruyoruz. Daha sonra

SourceForge.net: Downloading ...

Adresinden music eklentisini indiriyoruz ve elimizde music-1.5.zip adında bir dosya oluyor. Bunu zipten çıkartıyoruz ve çıkan music adlı klasörü C:\Program Files\aMSN\scripts\plugins\ klasörünün içine koyuyoruz. aMSN'i açıp yukardaki menülerden Account'a sonra Plugins'e tıklıyoruz ve soldaki listeden Music yazan yere bir kere tıklayıp alttan Load diyoruz ve işte bu kadar. Yalnız Şarkı isminin gelmesi 2-3 saniye sürebiliyor sabırlı olmak lazım.

MrMusty

Asistan
1 Temmuz 2008
110
0
0
tamam da winap da dinlemiyorum ki sorun orda media player da dinliyorum :D

NecronomicoN

Müdavim
Müdavim
30 Temmuz 2007
2,765
12
218
bence sorun burda :D sanırım kullanmaya çalıştığın eklenti wmp yi desteklemiyor :D

Music plugin compatible with iTunes for Mac, many players for Linux and Winamp. Show current playing song in nickname and show/send current playing song from the chatwindow.

diyor yani itunes yada winamp olucak

KintaRo

Doçent
11 Kasım 2006
641
1
18
Arkadaş haklı. Winamp kullanarak bu sorunu çözebilirsin. Media Player için aMSN eklentisi araştırdım ama bulamadım üzgünüm. Ya Windows Live Messenger-Winamp ikilisi ya da aMSN-Windows Media Player ikilisini kullanacaksın. Ama tavsiye istersen WLM+Winamp :)

MrMusty

Asistan
1 Temmuz 2008
110
0
0
olmadı yaa winap 5.54 ü de yükledim bi türlü edemedim ;) tam derken yaptım saolun

__MeMoM__

Öğrenci
25 Ağustos 2008
52
0
0
Galiba sanırsam arkadaş sorunu çözmüş de nasıl çözdün kardeş bi yazıvereydin bugün sana yarın bize anladın sen ... :D

tipitip

Asistan
11 Mayıs 2009
276
0
16
linux kullananlar ne yapcak peki :)

depoda amsn-plugin görünmüyor bende .

tamamdır hallettim.eklentilerden yeni eklenti al seçeneğine tıklayarak açılan siteden "music" eklentisini indirdim ;)