Ailem Bilgisayar Oynatmıyor:(

Bu konuyu okuyanlar

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Arkadaşlar 9.sınıfa geçtim Dersleri gayet iyi çalışıyorum.Ama Babam Oyun oynarken görünce çok kızıyor ama telefonda pek kızmıyor fakat bilgisayarda aşırı kızıyor Bugün ders harici oynarken gördü birdaha görürsem telefonu alırım dedi Anlamadım pc bayağı eski oynadığım cs source pc yi yormuyor etmiyor ne yapcağım

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Oynamayacaksın veya benim gibi peder yokken oynayacaksın. Eğer başka bir çözüm istiyorsan Pazar gününü falan internet kafe için ayırabilirsin.

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Oynamayacaksın veya benim gibi peder yokken oynayacaksın. Eğer başka bir çözüm istiyorsan Pazar gününü falan internet kafe için ayırabilirsin
Peder memur olduğu için 2 Güne bir gidiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Günde kaç saat bakıyorsun?
Ders için 3 saat oyun telefondan 1.30 saat

Pazar günü internet kafeye gidemem babam sorar nereye gidiyorsun derse söylemem çünkü dershane çıkışı 8.sınıfta gitmiştim kızmıştı

Yarın bayram yarın işe gidecek :)

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Okullar başlamış gibi davranmanı istiyorlardır. Yapacak bir şey yok. :(

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Baban ile konuyu müzakere et. Derslerin iyi gittiği takdirde günde belirli bir zaman oynamak için izin iste. Bu konuda anlaşırsanız da aldığın iznin dışına çıkma.

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Baban ile konuyu müzakere et. Derslerin iyi gittiği takdirde günde belirli bir zaman oynamak için izin iste. Bu konuda anlaşırsanız da aldığın iznin dışına çıkma.
İstedim çok denedim ama bilgisayar kötü diyor ve kasayı temizlemek için açtığımda bile kızıyor ama teknoloji konusunda bilgim olduğu için teknoloji sitelerinde dolaşmama kızmıyor hoşuna gidiyor eğer onuda kısıtlarsa pc bozulunca ben yokum:D

Okullar başlamış gibi davranmanı istiyorlardır. Yapacak bir şey yok. :(
babam 2 gündür işe gidiyor ondan az çok oynuyorum:(