Ahh kızlar ahh

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Kızlar cesur ve kendine güvenen erkeklerden hoşlanır.Sürekli bu sorunun cevabını arayacağına cesaretini topla,kızın karşısına geç ondan hoşlandığını ve olduğunuzdan daha yakın olmak istediğini yani kısacası sevgilin olmasını istediğini söyle topu ona at eğer senden hoşlanıyorsa zaten seninle olur.Eğer hoşlanmıyorsada tahminime göre arkadaşlığınızda bitebilir veya aranıza mesafe girer artık kalp falan çizmez.Ömrünün sonuna kadar acabayla yaşayacağına karşısına çık ve cesurca söyle.

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Kızlar cesur ve kendine güvenen erkeklerden hoşlanır.Sürekli bu sorunun cevabını arayacağına cesaretini topla,kızın karşısına geç ondan hoşlandığını ve olduğunuzdan daha yakın olmak istediğini yani kısacası sevgilin olmasını istediğini söyle topu ona at eğer senden hoşlanıyorsa zaten seninle olur.Eğer hoşlanmıyorsada tahminime göre arkadaşlığınızda bitebilir veya aranıza mesafe girer artık kalp falan çizmez.Ömrünün sonuna kadar acabayla yaşayacağına karşısına çık ve cesurca söyle.
Zamanını bekliyorum ama yanılgıya düşersemde dediğin gibi arkadaşlığımızda biter bu daha kötü olur...

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Zamanını bekliyorum ama yanılgıya düşersemde dediğin gibi arkadaşlığımızda biter bu daha kötü olur...

Erkek arkadaşı varmı yokmu önce onu araştır bak ben araştırmadan hevese kapıldım seninkide böyle olmasın :D

Edit:Önceki sayfaları okudum inanırmısın durum aynı :Dama bu erkek arkadaşını seviyor gibi ama banada yakın davranıyor bazen ne iş anlamadım :D

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tavsiyem açıkça söyle:(Bunu beklemeyin demiştin ama bence işin en sonu açıkça söylemeye varıyor.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Erkek arkadaşı varmı yokmu önce onu araştır bak ben araştırmadan hevese kapıldım seninkide böyle olmasın :D

Edit:Önceki sayfaları okudum inanırmısın durum aynı :Dama bu erkek arkadaşını seviyor gibi ama banada yakın davranıyor bazen ne iş anlamadım :D

erkek arkadaş önemli değil kız sevmiyorsa kırmızı kasalı bir dodge'ın arkaya arkadaşları toplar gideriz çocuğu kovalarız :mrgreen:

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Kıskandırman lazım ve bunun en pratik ve zahmetsiz yolu da uzun süre telefonla konuşuyor gibi yapmak. Konuşurken birazda yüzün gülsün kur yapıyormuş gibi yap ama kızla aran biraz uzak olsun, görüş açısında ol yeter yoksa yakalanırsın. kızın yanındaykende devamlı mesaj kontrol edermiş gibi telefonu çıkart, çaktırmadan bakıyomuş gibi yap.

Not: telefonla konuşuyor gibi yaparken sesisi felan kısmayı unutma, o sırada telefon çalarsa kepaze olursun :D

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5

Aynı durum bendede var off ne yapıcağımı şaşırdım :D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
erkek arkadaş önemli değil kız sevmiyorsa kırmızı kasalı bir dodge'ın arkaya arkadaşları toplar gideriz çocuğu kovalarız :mrgreen:

Haklısın valla birde kızdan bir hareket görsem tamam diyeceğim de yok arkadaş bunlar aklıyla düşünmüyor :mrgreen:

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
haftayada vizeler var takıldığım konuya bak ya :D

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Sizin vizeler bizim bölüm derslerimiz hayattan soğutuyor :D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
AliA'ya söylüyorum sana 1 haftalık ceza yazıyor hemen o sırada vizelere çalışırsın :mrgreen:

Yok arkadaş ben böyle iyiyim bölümümdeki ilk vizelerim bunlar ondan pek kasmıyorum zaten ilk vizelerden 50-60 alırsam 2.vizelere çalışırım artık :D

Reaksiyon puanı
2,146

Ohoo :)

Erkek arkadaşına yakın davranırken sana da yakın davranıyorsa hayır bekleme zaten, erkek arkadaşı sen olduğun zaman gider başkasına yakın davranır hoop başka ellereee :)

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Ohoo :)

Erkek arkadaşına yakın davranırken sana da yakın davranıyorsa hayır bekleme zaten, erkek arkadaşı sen olduğun zaman gider başkasına yakın davranır hoop başka ellereee :)

Erkek arkadaşı ben olursam öyle bakmasına izin verdirtmem :)

Hsayathiya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar konuşmuşlar anlatmışlar sağolsunlar. Fakat 6 sayfa yer kaplamış. :) Benim sana söyleyeceğim tek şey bildiğini oku.
Burda ki kimse kız arkadaşını senden iyi tanımıyor. Böyle oluncada en doğru kararı sen verebilirsin. Sana sadece şunu söyleyebilirim - bazı arkadaşlar yazmışlar gerçi bende yazayım - Hayatının ilerki dönemlerinde içinde bir şüphe kalmasını istemiyorsan - ki bu iyi olmaz - cesaretini toplayıp konuşmalısın. Üstelik sanırım hergün görüyorsun kendisini, işte bu gerçekten güzel. Gidip konuş. En kötü ihtimalle sonuç şu olur; Sana karşı duygusal bir hissi olmadığını söyler ve sende kafanın içindeki şüphelerden kurtulmuş olursun. Hiç değilse bu mesele gelecekte birgün karşına çıkmaz dostum.
Onu gördüğünde O'na sendeki Onu anlat dostum. :yes:

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
@Hsayathiya hocam tamamiyle katılıyorum size ayrıca ben arkadaşla eğer sonsuz sevgilim bu olmalı derse nacizane fikirlerimi paylaşmak isterim.

Kıskandırmak falan daha sonra başına fena haldeiş açabilir, tabii ki uzun soluklu bi ilişki istiyorsan, öncelikle aralarda ondan hoşlandığını ona çaktırmadan belli edeceksin, arkadaşların da dediği gibi şakalar falan yap arada ve sevgiliymişsiniz gibi davran, hep yanında ol, yakınında ol, öyle şeyler yap ki arada sen olmadan hayatını sürdüremeyeceğini düşünsün, sonra uzaklaş biraz neler yapacak bakalım, merak ederse ki mutlaka edecektir, işte o zaman gerçekten bi aşk doğuyo demektir..

Ayrıca mütavazi olmayı da unutma kıza karşı, bi dediğini 2 etme demiyorum, sadece mesela yaptığı yanlışları yüzüne vurmadan sakince bak bu şekilde olabilirdi, böyle yapmış olsaydın olmayabilirdi, bir daha yapmazsın olur biter v.s cümlelerle yaptığı yanlışları bile onayla, çünkü zaman gelecek kendiliğinden yapmamaya başlayacaktır.

Konudan biraz çıktık evliliğe kadar gidebilirdim ama kesiyim burda yeter bu kadar gel sen buraya kadar sonra devam ederiz :).

Reaksiyon puanı
66
@Rom. Güzel tavsiyeler teşekkürler. Birgün lazım olur belki. Belli mi olur:)

zeyno_p

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
__kadıköyRAP__ Nickli Üyeden Alıntı
Yapmayın çocuklar okulunuzu okuyun güzel güzel :D:D

virusizmir Nickli Üyeden Alıntı Kesinlikle :D

Ekonemiye balta vurmayın arkadaşlar :D bakın forumda kaç kişi bu dertten muzdarip , bi düşünün kızlar kabul ederse kaç kişi ekmek yiyecekk :DD etmeyin eylemeyin :D

(arkadaşım seviyorsa zamanı gelince belli olur zaten)
bencede arkadaşlar bırakın kız işlerini önünüze geleceğinize bakın önce ,o işler zamanı gelince kendiliğinden olur zaten ; kızları seçip haytı düşünerek kavga ederek geçirmek hayatını maffetmek mi yoksa güzel bir gelecek mi , alın size seçenek hangisini seçerseniz herşey sizin elinizde maffetmek mi güzelleştirmek mi? bence güzel bir gelecekle istediğim hayatı yaşamak ya sizce...

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
[video=youtube;aFgkcgpS6FE]http://www.youtube.com/watch?v=aFgkcgpS6FE[/video]​

:D

aymelek981

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eğer sen mesajda aşkım demişsen ve o da aşırı olumsuz bi tepki göstermemişse o da senı seviyodur hiç durmadan git ona açıl açık açık söle .bişe olmaz merak etme .....