A101den Galaxy S3alıcam GARANTİSİ hakkında yardım edebilcek var mı?

sansar18f

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar A101den Samsung Galaxy SIII alıcam 1299TL ye 2Yıl intellicell firma garantisi kapsamında olduğu söylendi ne kadar güvenebilirim bu firmaya?
Daha önce hiç duymadığım bi firma olduğu için size sorayım dedim?

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ürün paralel ithalat yani resmi samsung TR distribütör garantisi yok. nasıl olduğu konusu sizin şansınıza kalmış.

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
her ne kadar resmi distribütör olamasada mevcut firma resmi bir ihracat ile bu ürünü TR ye getirmiştir.

sonuç olarak teknik servis ile alakalı bir müdahale gerektiğinde bu cihaz ile yine Samsung ilgileneceğinden

yaşayabileceğiniz en olası sorun süre ile ilgili olması olasıdır. resmi samsung servisi 3-5 günde çözeceği işi bu firmadan 10-15 günde çözersiniz...

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
firmanın internet sitesini bulamadım, arkadaşın dediği gibi paralel ithalat, ben tavsiye etmem açıkcası, çünkü o para hakkaten az değil....

tabi gerisi sana kalmış.

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar paralel ithalat ı bu kadar abartmayın,, şunun orantısını bi yapın resmi ürünün satışı 1500 den aşağıda değil adam 200 tl daha ucuza bulmuş yani paralel ithalat da ne sıkıntı yaşayacak?? yapmayın allah aşkına .. eğer bahsedilen ithalatcı dan alınacak cihazda sorun oluşursa bu firmada sonuçta bu cihazı samsung a ulaştırarak yapacaktır. paralel ithalat ürünlerinde garanti durumu söz konusu olduğundan en fazla yaşayacağınız sorun bir takım zaman kayıpları veya fazladan bekleme süresi olacaktır. aksi bir durum kolay kolay yaşanmaz. boşuna firmaları bu denli karalamaya gerek yok. sonuçta herkez resmi bir ithalat yapmakta ve ticaret yapmaktadır. kötü niyet olmadıktan sonra tüm sorunlar çözülür.