2018'de iPhone 4 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5,172
Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
öksüre tıksıra onun yerine iphone se alman daha mantıklı olur.

Proyuncu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kardeş şimdi ben nasıl alayım bunu telefonla takas mı yapacaklar sanki??

---- Mesajlar birleştirildi ----

1500 lira hadi canıım ben bunu hiç düşünmedim yaa
Elindekini satmaya çalış üstüne ekle al artık.

M3ric

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Lg sevmiyorum ve nexus 5 bulmam imkansız bu fiyata
LG G2 kullanilabilir, pek sorunu yok. Daha sonra cikanlari bedava verseler alinmaz cunku hepsi sorunlu. Bu arada sahibinden.com da surekli Nexus 5 ilanlari goruyorum. Manyak misin neden bakiyorsun surekli diyecek olursan da elimde bir tane Nexus 5 ekrani var, ekrani kirik bir tane gorursem alacagim. :D

500 tele veremiyon ya...
Adam belki ogrencidir, isci emeklisi ailesinden gelen uc bes kurusla okumaya calisiyordur. Belki engellidir, calisamiyordur. Parasi olmamak kotu bir sey mi? O parayi bile denklestirmesi aylar almis olabilir, insanlarin maddi durumlari ile dalga gecmek cok ayip.

Son düzenleme:

Proyuncu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
LG G2 kullanilabilir, pek sorunu yok. Daha sonra cikanlari bedava verseler alinmaz cunku hepsi sorunlu. Bu arada sahibinden.com da surekli Nexus 5 ilanlari goruyorum. Manyak misin neden bakiyorsun surekli diyecek olursan da elimde bir tane Nexus 5 ekrani var, ekrani kirik bir tane gorursem alacagim. :D

Adam belki ogrencidir, isci emeklisi ailesinden gelen uc bes kurusla okumaya calisiyordur. Belki engellidir, calisamiyordur. Parasi olmamak kotu bir sey mi? O parayi bile denklestirmesi aylar almis olabilir, insanlarin maddi durumlari ile dalga gecmek cok ayip.

Adamsın aabeev

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
iPhone 4 zaten eski bir ios sürümünü kullanmakla birlikte Apple'ın bilnçli yavaşlatma politikası altında zaten. Donanımsal özellikleri de günümüzde yetersiz kalacaktır.

Proyuncu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
iPhone 4 zaten eski bir ios sürümünü kullanmakla birlikte Apple'ın bilnçli yavaşlatma politikası altında zaten. Donanımsal özellikleri de günümüzde yetersiz kalacaktır.

Şu anda iphone 5 düşünüyorum peki onun hakkında ne düşünüyosun?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Şu anda iphone 5 düşünüyorum peki onun hakkında ne düşünüyosun?
En son 2 yıl önce iphone 5 kullandım. Arkadaşımda bir iphone 5s var ve arada gözlemliyorum oldukça takılmalar yaşıyor. telefon ağır aksak çalışıyor.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
ama benim alacağım s deil
Biliyorum. işte 5s bile böyle çalışıyorken 5 nasıl çalışır sen düşün anlamında demiştim. Hem piyasada kutusu açılmamış 5 bulamayacağından telefon yorulmuş olarak eline ulaşabilir bence

Proyuncu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Biliyorum. işte 5s bile böyle çalışıyorken 5 nasıl çalışır sen düşün anlamında demiştim. Hem piyasada kutusu açılmamış 5 bulamayacağından telefon yorulmuş olarak eline ulaşabilir bence

Resetlerim ve de ios 11e yükseltmem

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
yorulmuştan kastım resetlemek değildi. parçalar uzun bir süredir çalışır vaziyette demektir bu. zaten telefonların ömrü çok uzun değil biliyorsunuz. ama sizin tercihiniz tabi. 2 yıl önce kullanırken memnundum fakat 1 ay kullanabilmiştim. çünkü telefon yataktan düştü ve çalışmaz hale geldi. o günden beri samsung galaxy note 5 kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Proyuncu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
yorulmuştan kastım resetlemek değildi. parçalar uzun bir süredir çalışır vaziyette demektir bu. zaten telefonların ömrü çok uzun değil biliyorsunuz. ama sizin tercihiniz tabi. 2 yıl önce kullanırken memnundum fakat 1 ay kullanabilmiştim. çünkü telefon yataktan düştü ve çalışmaz hale geldi. o günden beri samsung galaxy note 5 kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Ben not sevmiyorum

Ve internette bilinmedik markalar buldum aradığım fiyatta . Aslında güzeller diye düşündüm . Diğer taraftan iphoneu bildiğim için onu aklmayı düşünüyorum ne önerirsin??

Son düzenleme:

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Ben not sevmiyorum

Ve internette bilinmedik markalar buldum aradığım fiyatta . Aslında güzeller diye düşündüm . Diğer taraftan iphoneu bildiğim için onu aklmayı düşünüyorum ne önerirsin??
bilinmedikten kastın nedir