2018'de iPhone 4 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Proyuncu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar şu anda bir android kullanıcısıyım ve gayet memnunum fakat geçen günlerde telefonum cidden çok yavaşlamaya başladı . Ben de bunun üzerine internette telefon araştırması yapmaya başladım . 500 tl ve aşağısı telefonları gözden geçirdim . Araştırırken çok eski telefonlardan biri olan iPhone 4 modelini gördüm . Fiyatı 350 liraydı çok uygun geldi . Kim bilir belki bu telefonla ios kullanmaya başlarım diye düşünüp almayı düşündüm ama üstünden nerdeyse 11 sene geçtiği için de bana eski geldi . Eski olması benim için hiç problem yaratmaz ama kullanacağım uygulamalar belki o ios sürümünde kullanılmaz diye endişeye kapıldım ve buraya yazdım . Sizce 2018'de olmamıza rağmen o iPhone 4'ü alayım mı lütfen yazın??

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Merhaba arkadaşlar şu anda bir android kullanıcısıyım ve gayet memnunum fakat geçen günlerde telefonum cidden çok yavaşlamaya başladı . Ben de bunun üzerine internette telefon araştırması yapmaya başladım . 500 tl ve aşağısı telefonları gözden geçirdim . Araştırırken çok eski telefonlardan biri olan iPhone 4 modelini gördüm . Fiyatı 350 liraydı çok uygun geldi . Kim bilir belki bu telefonla ios kullanmaya başlarım diye düşünüp almayı düşündüm ama üstünden nerdeyse 11 sene geçtiği için de bana eski geldi . Eski olması benim için hiç problem yaratmaz ama kullanacağım uygulamalar belki o ios sürümünde kullanılmaz diye endişeye kapıldım ve buraya yazdım . Sizce 2018'de olmamıza rağmen o iPhone 4'ü alayım mı lütfen yazın??
Bütçenizi 1000TL'ye çıkmanız daha mantıklı bir karar olacaktır. İphone 4'ün güncelleme desteği bitti neredeyse kullanılmaz bir cihaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Alınır cevabını duymak istiyorsun ama net konuşayım alınmaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
TEelefonunundaki önemli verileri yedekle cihazı sıfırla kullanmaya devam et. Modeli nedir telefonunu?

Proyuncu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Vestel modelleri daha iyi olur diye düşünüyorum. En azından eski değil yeni bir telefon . Garantisi var .
Vestel Venüs 5530 (Vestel Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Bi tanıdığım bu modeli kullanmıştı fakat kısa süre içinde yavaşlama gördüğünü söyledi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

TEelefonunundaki önemli verileri yedekle cihazı sıfırla kullanmaya devam et. Modeli nedir telefonunu?

Lg l7 zaten bu telefonun kaderinde yavaşlama var galiba . Çünkü ilk yavaşlama gördüğümde ben de dediğin gibi sıfırladım . Önce 70'lerin interneti gibi oldu sonra çözüldü yavaşça.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bi tanıdığım bu modeli kullanmıştı fakat kısa süre içinde yavaşlama gördüğünü söyledi.
350 TL'ye alacağın bir iPhone'dan hız mı bekliyorsun? Paranı çöpe atma. Elindekinin verilerini yedekle kullan. Bütçen artınca düzgün bir telefon al uzun süre kullanırsın burda düzgün bir telefon tavsiyesi veriririz. iPhone 4 almak bütçeni çöpe atmak demek.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Zaten IOS sürümü eski olduğu için hiçbir şeyde yüklenmiyor Apple Store'den.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Telefon fazla kullanışsız ve sorunlu.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Örneğin ne gibi sorunlar var?
Uygulamalar hata veriyordu, Uzun kullanımda başımı ağrıtıyordu. Arayüzde zaten sıkıntılıydı takılmalar vs.
Geçen sene kısa bir dönemliğine kullanmıştım.

Proyuncu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Uygulamalar hata veriyordu, Uzun kullanımda başımı ağrıtıyordu. Arayüzde zaten sıkıntılıydı takılmalar vs.
Geçen sene kısa bir dönemliğine kullanmıştım.

Senin telefonunla ilgili bir sıkıntı olma ihtimali var mı??

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Tarihi eser kaçakçılığından ceza yersin ??
En düşük 6 veya se tabi ucuz bulabilirsen