2018'de iPhone 4 alınır mı?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bence de ios kullanmak istersen iphone 5s alabilirsin 400 500 tlye bulunur.

Reaksiyon puanı
258
Alınmaz.O fiyatlardaki herhangi bir telefon alınmaz alınsada kısa bir süre sonra sıkıntı çıkarmaya başlar.En iyisi bütçeni 1000-1500 arasında yükseltmek.

Celal1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
500tl yi cope atmak istiyorsan alabilirsin iphone 4'u. Ama dersenki ben ios'u denemek icin alicam o zaman da gene yanlis yapmis olursun ios'u denemek icin iphone 4'u almak samsung cihazi nasil birseymis diyip galaxy s3 almak gibi birsey. Ios'u gercekten denemek istiyorsan guncel telefonu almani tavsiye ederim guncel olmayanlar kasabilir filan senide ios'dan sogutabilir.

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Iphone 6 almak bile artık mantıksızken sen gelmişsin Iphone 4 diyorsun.Yukarıda arkadaşın dediği gibi şuan S3 almaktan farksız.Hatta seneye göre hesaplarsan Galaxy S bile diyebilirsin.

tarik-_-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar şu anda bir android kullanıcısıyım ve gayet memnunum fakat geçen günlerde telefonum cidden çok yavaşlamaya başladı . Ben de bunun üzerine internette telefon araştırması yapmaya başladım . 500 tl ve aşağısı telefonları gözden geçirdim . Araştırırken çok eski telefonlardan biri olan iPhone 4 modelini gördüm . Fiyatı 350 liraydı çok uygun geldi . Kim bilir belki bu telefonla ios kullanmaya başlarım diye düşünüp almayı düşündüm ama üstünden nerdeyse 11 sene geçtiği için de bana eski geldi . Eski olması benim için hiç problem yaratmaz ama kullanacağım uygulamalar belki o ios sürümünde kullanılmaz diye endişeye kapıldım ve buraya yazdım . Sizce 2018'de olmamıza rağmen o iPhone 4'ü alayım mı lütfen yazın??
Evimde kötü günlerde dursun diye tuttuğum iphone 4'üm sağlam şekilde duruyor.Şöyle bir durum var şuan İphone 6'nın bile üretimi durdu. Piyasada satılan telefonlar son üretimler.Ki zaten yavaşlatılan ürünler onlarda. Yani onlar bile artık alınmamalı iken bu soruyu soruyorsun.
İşini görür, fakat sen bu telefon ile instagrama girip hikâye paylaşacağım dersen yapamazsın,kaydırmalı fotoğraflara bakacağım dersen onu da yapamazsın.Yalnızca reklâm olan sponsorlu fotoğrafları kaydırmaya izin veriyor. Ama fotoğraf paylaşıp, takipçilerinin paylaşımlarına göz atabiliyorsun.
Uygulama konusunda sıkıntı yaşarsın.He bazı uygulamalar eski sürümlere izin veriyor. Misal x uygulamasının daha eski sürümü mevcut indirmek istermisiniz diye soruyor. Whatsapp'ta görüntülü arama yapamazsın.Durum paylaşımına izin var.Normal kullanabiliyorsun whatsapp'ı o konuda sıkıntın olmaz. :)

Proyuncu

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Evimde kötü günlerde dursun diye tuttuğum iphone 4'üm sağlam şekilde duruyor. Fakat ben bu telefon ile instagrama girip hikâye paylaşacağım dersen yapamazsın,kaydırmalı fotoğraflara bakacağım dersen onu da yapamazsın.Yalnızca reklâm olan sponsorlu fotoğrafları kaydırmaya izin veriyor. Ama gene fotoğraf paylaşıp, takipçilerinin paylaşımlarına göz atabiliyorsun.
Uygulama konusunda sıkıntı yaşarsın. He bazı uygulamalar eski sürümlere izin veriyor. Misal x uygulamasının daha eski sürümü mevcut indirmek istermisiniz diye soruyor. Whatsapp'ta görüntülü arama yapamazsın.Durum paylaşımına izin var.Normal kullanabiliyorsun whatsapp'ı o konuda sıkıntın olmaz. :)

Aslında bu anlattıkların benim için bi inceleme oldu teşekkür ederim . Artık vazgeçtim almaktan yeni birşeyler bakıcam yine de teşekkür ederim . :))

tarik-_-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aslında bu anlattıkların benim için bi inceleme oldu teşekkür ederim . Artık vazgeçtim almaktan yeni birşeyler bakıcam yine de teşekkür ederim . :))
imkanın varsa vatan bilgisayardan falan banka kredisi ile taksitli telefon alabilirsin 15ay 0 faiz. Telefonun üstüne ekleme yapmıyor. Ama alırken kafanda bir model varsa bir iki tane vatan bilgisayara sor öyle al..

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşım 4S kullanıyordu. Ama maalesef 5S'ten aşağısı kullanılmaz.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Örneğin instagram whatsapp gibi uygulamalar da mı?
hayır kullanılıyor o konuda sıkıntı yaşamazsın. bizzat teyzem 4s kullanıyor ve whatsapp, facebook, instagram vs. ana programları kaldırıyor.

ayfon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yazmıyım dedim ama sene olmuş 2018 forum yonetıcısı hala hurafeden bılgıler yazıyor! saka gibi,

ayfon 4, apple cıkardıgı gelmıs gecmıs en saglam, en az sorun cıkaran telefonu,

kasasını acıp pıl degıstırmek sadece 2-3 dk,

ayfon 4 ler, ıos 7.1.3 ıle gelıyorkı, sadece 1dk da jaılbreak yapabılıyorsunuz,

yok whatsap yuklenmıyormus yok ınstagram yuklenmıyormus, bılmıyorsanız atmayın barı kardesım!

apple ı androıd ıle karsılastırmayın, apple store her ıos surumune ozel desteklenen surumlerı tutar ve kullanıcıya sunar, ben hala kullanıyorum, ınanılmaz memnunum,

200 lıra cıvarına alınabılecek, en hızlı en sorunsuz telefon,

ve en onemlısı ınanılmaz saglam kasa, asfaltta dusup parcalanmayan tek ayfon serisi...