2.3.7 Güncellemesi CyanogenMod7 (Optimus Black)Anlatımı Resimli Güncel

Bu konuyu okuyanlar

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
bende birazdan deniyeceğim kısmet olursa :) bakalım nedir ne değildir... çok merak ettim :) gerçi v10I iyi ama, yinede kararsız kaldım :D

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
ya iyi güzelde bende hiç bir tanesinde wifi çalışmışyor ! Disconnet diyor :S neden olabilir sizce.. :S ayrıca whatsapp ta yükliyemiyorum :S

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
abi kurmadan önce komple reset atman recovery modda iken. zaten bugün 30'u kurdum sonra kaldırdım Nova'yı kurdum şimdi ise Europe V10E kurdum. Bir ara V10I kurmuştum ama ekranın sol alt tarafında devamlı Safe Mode yazısı çıktı :) hemen sonra V10E'ye döndüm :)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
abi kurmadan önce komple reset atman recovery modda iken. zaten bugün 30'u kurdum sonra kaldırdım Nova'yı kurdum şimdi ise Europe V10E kurdum. Bir ara V10I kurmuştum ama ekranın sol alt tarafında devamlı Safe Mode yazısı çıktı :) hemen sonra V10E'ye döndüm :)

Bak ben hepsini kurdum ama her seferinde olumsuz oldu :)

komple reset değil hard reset attım :)) V10'nun bütün serilerini kurdum sorun çıkmadı, ama CM7 lerde 22'den sonra bende başladı wifi bağlanmamaya, ama o zaman whatsapp kullanmıyordum .. Yeni yeni başladım bende CM ye kurulmadı :S ilginç şuan mesela kurdum.. yine aynı şekilde wifi yok... Çıldırcam :D

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
çıkmaz ayın son çarşambası diye bir tabir vardır bizde :) Lg de bu yolda ilerliyor :)

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Güncelleme gelmiş detaylar sonra :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Media markt'ta lg'nin yeni telefonlarina bakiyordum. Yeni modellerin hepsi 2.3.4 çok saçma dedim. Bir görevli versiyonlar mı dedi evet dedim. Kendisi de p970 kullanıyormuş ve 2. 3. 4 yüklü dedim nasıl oluyor? Yazilim hazirmis yakında yayınlanacak. Ama isteyen serviste yükseltebiliyormuş. Inanmayan yeni lg modellerinin yazilim versiyonlarına bakabilir. Sonra bir artistlik ben yaptım :) batarya ve kapağı gosterdim çok hoşuna gitti :)

1pqxp.jpg

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
yok ben daha yüklemem , bir türlü whatsapp kurulmadı aynı zamanda wifi de çalıştıramadım :D

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Oooo bu hiza yetisilmez... ben daha kurcalamiyorum :)

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
@ technomind

Mesela ben cihazdaki android sistemine zarar verdim. konuşma mesajlaşmada bile sorunlar yaşatıyor. Bi anlamda formata ihtiyacım var. herşeyi silip sıfırdan yüklemeliyim.
Bu yöntem bi anlamda format atmak mıdır? ne var ne yok siliyor mu?
Diğer sorumda ; orjinal çıkmış olan 2.3 yakında piyasa düşer ve bizde evimizden lg servislerindeki gibi orjinal yazılımı yükleyebilir miyiz?

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Ilk sorunun cevabı hafıza kartı hariç herşeyi siliyor. Ikinci sorunun cevabı evet evden yukleyebilecegiz resmi sürümün çıkması ile beraber

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ilk sorunun cevabı hafıza kartı hariç herşeyi siliyor. Ikinci sorunun cevabı evet evden yukleyebilecegiz resmi sürümün çıkması ile beraber

Teşekkür ederim cevap için. Bir şey daha soracağım eğer bilgin var ise. Yazılımı 2.3 e Lg servisinde yükselttim. yüklemenin ardından telefonu açtı bazı numaralar girdi. reset atıyorum şuan dedi. internette anlatılan yüklemelerde sayısal bir kod girilmiyor. Neden reset atıyorlar yada bu işlem hakkında herhangi bir bilgin varmı?

kadrisercanoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acilll bana yardım edebilecek birini arıyorum telefonumdaki nova8 room u sildim data ve digerleri olarak sonra telefonumu yanlışlıkla kapattım şimdii iseee açılmıyor error hatası çıkıyor ekranda lütfen yardımcı olun arkadaşlar

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hard format atmis temiz is olsun diye :)

Telefonun pilini cikart data kablosunu tak ama takarken ses acma tusuna bas. bu yöntem var forumda.

kadrisercanoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu pili çıkartıpda yapılan sw olayını denedim abii yaa hata veriyor super one click ide açarak denedim ama genede olmuyor program durdurma hatası veriyor pc de kafayı yedimm yaa bu yeniden reboot sayfasını açamıyormuyuz telefonun yaa yeniden nova yı felan yüklesem kafayı yicem sabahdan beri delirdimm

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
tüm driverları kaldır ve tekrardan kur. dene. olmadı servise götürürsün yazılım atarlar. bozuldu açılmadı dersin.

kadrisercanoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pc den kaldirim dimii bende ölee düşündüm ama uygulamadım :D bide ölee deneyelim bakalım

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
öncelikle cihazını root yap.
daha sonra marketten şu yazılımı indir. "Quick Boot (Reboot)"
nova rom'un zip dosyasını hafıza kartına at.
programı aç ve içinden recovery' seçeneğini seç. telefon yeniden başlayacak. format kısmından, sdcard haricinde hepsine format at ( başında format yazanlarda)
daha sonra bir önceki menüden "install zip from sdcard" 'a gir ve nova rom'u seç sdcard dan. çıkan NO lar arasından Yes'e bas ve yüklensin. işin bitince yine bir önceki menüden reboot system 'a bas ve başlasın telefon.

kadrisercanoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle cihazını root yap.
daha sonra marketten şu yazılımı indir. "Quick Boot (Reboot)"
nova rom'un zip dosyasını hafıza kartına at.
programı aç ve içinden recovery' seçeneğini seç. telefon yeniden başlayacak. format kısmından, sdcard haricinde hepsine format at ( başında format yazanlarda)
daha sonra bir önceki menüden "install zip from sdcard" 'a gir ve nova rom'u seç sdcard dan. çıkan NO lar arasından Yes'e bas ve yüklensin. işin bitince yine bir önceki menüden reboot system 'a bas ve başlasın telefon.

abii bana uzak masaüstünden yardım edebilirmisiniz yaa kafayı sıyırmak üzereyimm ben

kadrisercanoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0