2.3.7 Güncellemesi CyanogenMod7 (Optimus Black)Anlatımı Resimli Güncel

technomind

Profesör
Emektar
19 Nisan 2011
4,978
74
228
tabıkı cwmod kuruluysa yeterli oluyor :D ama formattan sonra telefon hafızasına bak egerkı 0 gösterirse fabrika ayarlarına dönmeyi unutma :)

NecronomicoN

Profesör
30 Temmuz 2007
2,765
12
218
cm artık cm7'nin geliştirmelerini bıraktı. o yüzden sorunlu sürümler aynen öyle kaldı. şimdi cm9'u yani 4.0'lı cynogenmod'u çıkartmaya hazırlandıkları için bu hataların düzeltimi olmuyor artık. biraz sabredip cm9'u bekleyeceğiz sadece. hatalardan çok mağdur olanlar varsa da stock rom' veya technomind'ın söylediği gibi novaRom 'a geçerlerse rahat edebilirler.

NecronomicoN

Profesör
30 Temmuz 2007
2,765
12
218
o kadar bekledim bekledim çıkmadı, novaya geçtim hemen 21'i çıkardı herifler :D acaba hangi bugları çözdüler

edit: zil sesi konusundaki bug devam ediyormuş. radyo ile problemleri çözmüşler

orcnd

Dekan
13 Ekim 2008
6,394
255
243
dayanamayıp deniyecem ben yine. 20'de çok fazla hata vardı umarım 21 de çözmüşlerdir.

orcnd

Dekan
13 Ekim 2008
6,394
255
243
21 i kurdum bir değişiklik göremedim. hala fm radyo için bluetooth'u açıyor. hala sesin son kademesinde ses anormal düşüyor. 20 sürümünde telefon aramalarında sorun vardı bunda varmı bilmiyorum henüz deneme şansım olmadı.

yinede stok roma göre daha performanslı olması biraz durumu kurtarıyor.

şimdilik görebildiğim kadarıyla 20 ile 21 arasında hiç bir fark yok.

technomind

Profesör
Emektar
19 Nisan 2011
4,978
74
228
technomind xpedia neo yu nasıl root yapacağımızı anlatacak yazını dört gözle bekliyorum:) şimdiden teşekkurler

Bi araştırma yaptım, hemen onuda paylaşıyorum sony ericsson konusunda bilgin olsun.. ama deneme imkanım olmadığı için kesin konuşamıyacağım :)
İlgin içinde teşekkür ederim..

Wifi kullanmiyorum romu stabil buldum. Wifi isinide deneyecegim en kisa zamanda...

ben wifi muhakkak kullanmam lazım :) olmazsa olmazlarımdan neredeyse. sen bak bakalım nedir ne değildir ona göre bizde deneriz :D

orcnd

Dekan
13 Ekim 2008
6,394
255
243
geçen akşam otobüste cm7 21'i kurdum bu akşamda yine otobüste 22'yi deniyecem bu kadar hızlı sürüm çıkartmalarından kıllandım biraz

orcnd

Dekan
13 Ekim 2008
6,394
255
243
22 yi yükledim bir sıkıntı yok şimdilik. bir yerden bu nightly'lerin changelog'larını bulmak lazım.

ses sorunun hala düzeltmemişler

orcnd

Dekan
13 Ekim 2008
6,394
255
243
Ses sorunu derken ? herhangi bir sorunla karşılaşmadım ben.
sesin son kademesi ile bir önceki kademesi arasında çok fark var. deli ediyor beni bu hiç bir şekilde istediğim sesi ayarlayamıyorum

onun dışında bir sorun göremedim bende. ics teması ve ics lockscreen teması kurdum ics gibi oldu gariban tesellisi

enisgecgen

Öğrenci
31 Aralık 2011
1
0
0
sesin son kademesi ile bir önceki kademesi arasında çok fark var. deli ediyor beni bu hiç bir şekilde istediğim sesi ayarlayamıyorum

onun dışında bir sorun göremedim bende. ics teması ve ics lockscreen teması kurdum ics gibi oldu gariban tesellisi

Bende kurdum az önce ama ses karşıya biraz az gidiyor sanki eskiye nazaran.Birde marketi kullanabilmek için hesap ekleyemiyoruz :)

wogo

Öğrenci
1 Ocak 2012
12
1
3
merhaba arkadaşlar

CM7'de şarj sorunu var mı? yani orjinal rom gibi mi gidiyor yoksa daha fazla mı pil giiyor? ve CM7'ye geçtikten sonra beğenmezsem eski haline dönmek kolay mıdır? :)

dadaist

Profesör
18 Eylül 2010
1,638
8
218
baştaki 2.3.7 güncellemesini kurdum ilk çıktığı zaman. sonra kısa bir süre standart rom'a döndüm. önceki gün yeniden 2.3.7 kurdum. p350 kullanıyorum. nightly update kursam kurabilir miyim yoksa makinayı zorlamış mı olurum? şayet yükleyebiliyorsam da update.zip paketi yine aynı şekilde sdcard'tan mı okutuyoruz? teşekkürler.

Tsunmys

Profesör
29 Mayıs 2008
1,546
2
218
merhaba arkadaşlar

CM7'de şarj sorunu var mı? yani orjinal rom gibi mi gidiyor yoksa daha fazla mı pil giiyor? ve CM7'ye geçtikten sonra beğenmezsem eski haline dönmek kolay mıdır? :)

Kesinlikle orjinal romdan uzun gidiyor. Eski haline dönmek kolaydır. Düşünmeden kur derim.

outlaws25

Öğrenci
2 Ağustos 2011
12
0
0
Arkadaşlar bu cm7 romu bir hafta yükledim fakat bir sorum olacak.
Bildiğiniz gibi bu romun yeni sürümü çıktı. Ben onuda denemek istiyorum şimdi güncel romu kurmak için yeniden orjinal roma dönüp mü kurmam gerek yoksa yeni sürümü indirip direk mi kuruyorum. Yardımlarnız için şimdiden sağolun.

orcnd

Dekan
13 Ekim 2008
6,394
255
243
Arkadaşlar bu cm7 romu bir hafta yükledim fakat bir sorum olacak.
Bildiğiniz gibi bu romun yeni sürümü çıktı. Ben onuda denemek istiyorum şimdi güncel romu kurmak için yeniden orjinal roma dönüp mü kurmam gerek yoksa yeni sürümü indirip direk mi kuruyorum. Yardımlarnız için şimdiden sağolun.

ben direkt cm7'nin üstüne kurdum herhangi bir sorun olmadı