2.3.7 Güncellemesi CyanogenMod7 (Optimus Black)Anlatımı Resimli Güncel

blackmamba07

Profesör
18 Mayıs 2011
1,320
3
0
kredi kartlarında limiti bi düzlüğe çıkarsam almay düşünüyorum, parmaklar büyük, bana illa ki büyük ekranlı olucak :) arkadaşın wildfire S ini kullandım biraz, iyi android ama belirli zaman geçirmek gerekiyor alışmak için, birde forumlarda çok tartışılan bir konu var, lg ye androidin güncellemesi gelip gelmeyeceği.. daha önceleri nokia 5800 için firmware çıkarsın da güncelleyelim diye beklerdik, şimdi lg yi bekliyoruz :) şayet alırsam bu teldeki gereksiz turkcell zımbırtılarını temizlemek için rom kurulcak.. biraz baktım karışık geldi.. dur bakalım sonumuz ne olacak :)

evet güncelleme konusunda biraz gecikme oldu ama bu da lg'nin smartphone konusunda yeni olmasından kaynaklanıyordu sanırım. ben hep bu şekilde düşündüm sorunlu çıkacaüına geç çıksın ve çıkacak da. bu ayın sonunda güncelleme geleceğini açıkladı adamlar 2012'nin ilk çeyreği gibi de 4.0 güncellemesi geleceği bile açıklandı yani güncelleme sorunu yalan oldu denilebilir. turkcell uygulamalarından kurtulman için malesef rom gerekli ama o kadar da zor bir işlem değil gayet iyi anlatılmış konu forumda.

technomind

Profesör
Emektar
19 Nisan 2011
4,978
74
228
Anladım sizin bahsettiğiniz uygulamayı , evet el feneri işte :D lazım olabiliyor :D

Sword.q

Profesör
17 Nisan 2008
2,245
25
218
bu cyanogen mod 2 günde beni canımdan bezdirdi bende mıuı mod yükledim basit kullanım arıyorsan kesinlikle tavsiyemdir hemde çok janjanlı yapmış adamlar.

NecronomicoN

Profesör
30 Temmuz 2007
2,765
12
218
evet bazı sorunları var fakat cm9 gelene kadar idare eder bence hala, ben çok sevdim bunun performansını o yüzden şimdilik devam ediyorum cm7 ye

Sword.q

Profesör
17 Nisan 2008
2,245
25
218
benim cihaz desire ama lg için sadece x2 için var(mış). lgler radarımın dışında olduğu için hiç bakmadan atlayınca böyle oldu :D

technomind

Profesör
Emektar
19 Nisan 2011
4,978
74
228
Aynen :D bende baktım sadece optimus 2x için gördüm bulamadım ondan sana sordum :D canımız sağolsun, radar dışı değil öyle herkeste olan şeyi kullanmayı sevmiyoruz :p

Sword.q

Profesör
17 Nisan 2008
2,245
25
218
hehe oda iyimiş miui rom her cihaza olmadığı için şanslıyız heralde. ama launcheri indirebirsiniz sanırım cyanogen moddakinden iyidir bence :p

technomind

Profesör
Emektar
19 Nisan 2011
4,978
74
228
hehe oda iyimiş miui rom her cihaza olmadığı için şanslıyız heralde. ama launcheri indirebirsiniz sanırım cyanogen moddakinden iyidir bence :p

yok ya kendi şekli yetiyor cyanogen mod'da adamlar harbi yapmışlar :D geçen gün v20 kurdum ben optimus black'e :D kurtarana kadar canım çıktı, ufakcık bir hatam nelere maal oluyormuş onu gördüm :D ALLAH'tan yaşattım :D telefonumu :D

[MENTION=45352]orcnd[/MENTION] ninde hakkını yiyemem sağolsun :D

Sword.q

Profesör
17 Nisan 2008
2,245
25
218
malesef hata yapmamak lazım bu işlerde birde experimental romları yüklemicen her an telefon azrailin peşine takılıp parlak ışığa doğru gitme eğilimi gösteriyor :D

Sword.q

Profesör
17 Nisan 2008
2,245
25
218
:D:D aman dikkat. ekran görüntüleri alıyorum kendi mıuı mden birazdan kıskandırırım seni :p

Mirack1907

Dekan
Emektar
3 Mayıs 2007
5,371
57
228
36
Android cihazlarda çökme sorunları kolay hallediliyor gerekli program olduktan sonra bir flash yetiyor. :D

technomind

Profesör
Emektar
19 Nisan 2011
4,978
74
228
:D:D aman dikkat. ekran görüntüleri alıyorum kendi mıuı mden birazdan kıskandırırım seni :p

olmadı bak şimdi kıskandırma olayını sevmedim lütfen lütfen :D Zaten v10b kullanıyorum şuan telefonumda :S değiştirmeye tırstım :p ellemiyorum

Android cihazlarda çökme sorunları kolay hallediliyor gerekli program olduktan sonra bir flash yetiyor. :D

Aynen flash atabilirsin aslında anlatımını falan yapmışlar .. ama ne bilim ya insan bir gün telefonunun açılmamasını görünce bile bir tuhaf oluyor :D

Mirack1907

Dekan
Emektar
3 Mayıs 2007
5,371
57
228
36
Benim telefon 4 Gün açılmaz durumda oldu uğraş uğraş en sonunda teknik servis programını buldum 10 dk. da düzeldi :D

Sword.q

Profesör
17 Nisan 2008
2,245
25
218
sonuçta donanıma zarar veremediği için dönüş olması muhtemel ama [MENTION=138307]technomind[/MENTION] dediği gibi insan tuhaf oluyor. gerçi ben hp ipaq 620 bile rom flasladım Allah'ım ne günlerdi onlar hey be :p

technomind

Profesör
Emektar
19 Nisan 2011
4,978
74
228
Benim telefon 4 Gün açılmaz durumda oldu uğraş uğraş en sonunda teknik servis programını buldum 10 dk. da düzeldi :D

Aynen oda beni ayar ediyor ! o kadar uğraştım uğraştım sadece küçük hatamdan dolayı o kadar zamanım boşa gitmiş gelde çıldırma :D
kırıcaktım :p:p telefonu
sonuçta donanıma zarar veremediği için dönüş olması muhtemel ama @technomind dediği gibi insan tuhaf oluyor. gerçi ben hp ipaq 620 bile rom flasladım Allah'ım ne günlerdi onlar hey be :p

Gerçekten çok tuhaf oluyor ben bir gün farklı telefon kullanmak zorunda kaldım, size birşey diyeyim inanmıyacaksınız. telefon dokunmatık degıl, ekrana dokunarak mesaj yazmaya çalıştım.. İşte daha ötesi varmı bilemiyorum :D

Sword.q

Profesör
17 Nisan 2008
2,245
25
218
Gerçekten çok tuhaf oluyor ben bir gün farklı telefon kullanmak zorunda kaldım, size birşey diyeyim inanmıyacaksınız. telefon dokunmatık degıl, ekrana dokunarak mesaj yazmaya çalıştım.. İşte daha ötesi varmı bilemiyorum :D

hehe buna post touch screen messaging sendrom adını koydum şimdi nasıl :D zira bissürü insanda var :D

kadrisercanoguz

Öğrenci
30 Kasım 2011
69
0
0
Yaa bu cm7 de problemler sanki yaa telefon aramalarda calmiyor ve karsi tarafa sesim girmiyor aramalarimda ama bunu cm7.20 yukledikden sonra oldu duzeltmek ici ne yapabklirimm

technomind

Profesör
Emektar
19 Nisan 2011
4,978
74
228
Cm 2.0 da sorunlar olduğunu yazmıştı arkdaşlar, keşke okusaydın hatta bluetooth açılıyor radyo açılıyor gibisinden :S şimdi beğenmediysen eski roma dönüceksin :)