150K-160K Araç Önerisi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Yorumlarınızı anca okuyabildim. Açık konuşmak istiyorum sizde yardımcı olursanız sevinirim aklımızdaki araç sıfır km Tiguan aslında ama şu zor günlerde paramızı çok harcamak istemiyoruz amacımız idare edecek bir araç almak inşallah bu durumlar geçtiğinde de zorlanmadan satacağımız bir araç almak istiyoruz yani piyasası olan araç arıyoruz Jetta’ya yöneldik fakat 2017’den sonra ülkemize gelmediği için açıkçası bizi tedirgin etti Megane sedan düşündük Focus düşündük arada kaldık. Fiyat 150.000 TL sınırında piyasası olan araçları önerebilir misiniz hatchback sedan farketmez yorumlarınızı bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Comfortline

1.4 TSI COMFORTLİNE
Hocam bana göre 150-160 bin tl bandında 2014 model jetta almak mantıksız zaten makyajsız kasa ve aracın üretimi durdu e haliyle bunun fiyatı daha düşük olması gerekiyordu bana sorarsanız bütçenizi biraz zorlayıp passat almanız yönünde ha birde comfortline iyi bir paket ama passat trendline plus eminim jetta comfortlinedan iyidir almaya çalışırken TDİ almaya özen gösterin.

YED

Asistan
Hocam bana göre 150-160 bin tl bandında 2014 model jetta almak mantıksız zaten makyajsız kasa ve aracın üretimi durdu e haliyle bunun fiyatı daha düşük olması gerekiyordu bana sorarsanız bütçenizi biraz zorlayıp passat almanız yönünde ha birde comfortline iyi bir paket ama passat trendline plus eminim jetta comfortlinedan iyidir almaya çalışırken TDİ almaya özen gösterin.
Baktığımız Jetta 2017 modeldi 1.4 TSI otomatik 160.000 TL 24.000 km

Bence OPEL ve WOLKWAGEN grubuna hiç bulamşma Opeli ztn Peugeot aldı yk ben illa wolkswagen alacağım diyorsan FSİ alma sakın TFSİ de alma Ne alayım diyorsan da sana önerim :

alpacino_34

Profesör
Passatın boşuna bineceğine Jettanın dolusuna binmen daha mantıklıdır. VW nin boş kasasının buzdolabından farkı yok çünkü.
Onun dışında Seat ve Skoda markalarına da bakabilirsin aynı grubun çatısı altındalar Octavianın Highlinelarını çok beğeniyorum şahsen

Son mesajlar