150K-160K Araç Önerisi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

YED

Asistan
Merhabalar 150.000-160.000 civarı araç düşünüyorum 2017 model 24.000 KM otomatik Jetta buldum almak sizce mantıklı mı başka modellere bakmalı mıyım bu kilometre civarlarında önerebileceğiniz model var mıdır ?

Görkem Say

In the middle of the night...
Yönetici
Super Moderator
Editor
Araçta ne arıyorsunuz bilmiyorum ancak Honda Civic veya Toyota Corolla bakmanızı öneririm. Uzun ömürlü ve pek arıza vermeyen araçlardır. Sanayiciler sevmez bu ikiliyi :)

USTA DELETE

Asistan
Eğer otomobil alacaksan YouTube da en az en fazla arıza çıkaran araçlar gibi videoları olan Otomobilin Mesut Abisi kanalını öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer otomobil alacaksan YouTube da en az en fazla arıza çıkaran araçlar gibi videoları olan Otomobilin Mesut Abisi kanalını öneririm.

Semih10

Doçent
Yasaklı
Merhabalar 150.000-160.000 civarı araç düşünüyorum 2017 model 24.000 KM otomatik Jetta buldum almak sizce mantıklı mı başka modellere bakmalı mıyım bu kilometre civarlarında önerebileceğiniz model var mıdır ?
Jetta güzel araba kesinlikle pişman olmazsınız donanım paketi nedir birde TSI mı TDI mı ? Highline TSI ve sunroof’lu ise kesinlikle değer fiyatına

Jetta önermiyor musunuz ?
Honda Civic çok güzel araba modelleme ve tasarım olarak ama birazcık hızda kaputu sallanıyor :)

Jetta yerine bence Passat almalısınız :)

Semih10

Doçent
Yasaklı
Honda Civic çok güzel araba modelleme ve tasarım olarak ama birazcık hızda kaputu sallanıyor :)

Jetta yerine bence Passat almalısınız :)
Arkadaşın dediği fiyat aralığında neredeyse boş paket sayılacak comfortline passatlar var Highline Jetta almak daha mantıklı

salihSR

Üyecik
eğer hatcback düşünüyorsanız bence golf sedan düşünüyorsanız corolla veya jetta suv olarak 2008 tavsiye ediyorum.

YED

Asistan
Yorumlarınızı anca okuyabildim. Açık konuşmak istiyorum sizde yardımcı olursanız sevinirim aklımızdaki araç sıfır km Tiguan aslında ama şu zor günlerde paramızı çok harcamak istemiyoruz amacımız idare edecek bir araç almak inşallah bu durumlar geçtiğinde de zorlanmadan satacağımız bir araç almak istiyoruz yani piyasası olan araç arıyoruz Jetta’ya yöneldik fakat 2017’den sonra ülkemize gelmediği için açıkçası bizi tedirgin etti Megane sedan düşündük Focus düşündük arada kaldık. Fiyat 150.000 TL sınırında piyasası olan araçları önerebilir misiniz hatchback sedan farketmez yorumlarınızı bekliyorum.

aracın paketi nedir acaba
Comfortline

Jetta güzel araba kesinlikle pişman olmazsınız donanım paketi nedir birde TSI mı TDI mı ? Highline TSI ve sunroof’lu ise kesinlikle değer fiyatına
1.4 TSI COMFORTLİNE

Son mesajlar