İPhone 12 ile uyumlu Bluetooth Kulaklık Önerisi (Bütçe 700 TL)

Bu konuyu okuyanlar

Preddet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar.
Anneme dün iPhone 12 söyledik ve telefonu uzun aralıklarda değiştirdiği için yanına da bir kablosuz kulaklık almak istedik. Aslında AirPods modellere yönelmiştim H1 çipi olduğu için içlerinde. Bağlantı kararlılığı ve kolaylığı açısından bayağı başarılılar ama fiyatlar çok pahalı. Benim annem çok kulaklık kullanan biri değil maksimum bir dizi izler işten eve müzik dinleyip telefon ile konuşur. AirPods Pro zaten 2 bin TL kadar olduğu için hiç düşünmedik. AirPods 2. nesil ise silikon tıpasız bir model ve sesi çok dışarı veriyorlar deniliyor. Ses kalitesi ve izolasyonu kötü olduğu için AirPods da almak istemiyoruz.

Benim aklımda Jabra Elite 65T modeli vardı hem kaliteli bir ürün ve 550 TL civarı bulunabiliyor. Bağlantı konusunda yorumları okuduğumda çok büyük problemler olmadığını gördüm, problem yaşayan bulamadım.

Ben de sizden aynı fiyat aralığında maksimum 700 TL civarı olan bir ürün önerisi isteyecektim. Jabra kullanan bir arkadaş yorumları varsa yazabilirse çok mutlu olurum.(Özellikle iPhone ile kullanıyorsa.)

Yorumlarınızı bekliyorum.
Çok teşekkür ederim.

yosar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
0
Mesaj otomatik birleştirildi:

Razer HammerHead öneririm hem oyun oynuyorsan(pc,mobil) onlara da yardımcı olur

0