->60 bine kadar otomatik vitesli araç önerisi...

Bu konuyu okuyanlar

Taylesoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba arkadaşlar.Alacağım otomobil ilk aracım olacak. 40-50 bin civarlarında otomatik vitesli bir araç almayı düşünüyordum. Lakin piyasada otomobil fiyatlarının absürt olması sebebiyle eli yüzü düzgün bu fiyatlara otomatik bir araç yok. O yüzden limiti 60 bine kadar çıkarabildim.
-2010 model üstü
-Otomatik vites klasmanına göre az yakan.(Lpg araç yada lpg taktırmayı düşünmüyorum.)
-Boyum 1.90 üzeri olduğu içinde iç kısmı geniş olan bir araç arıyorum.
Şimdilik araştırmalarımda Citroen c3 - c4 düşünüyorum. Bunların dışında önerebileceğiniz araçlar var mı?

Son düzenleyen moderatör:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Citroen almadan önce araştırmanızı öneririm, yedek parça konusunda her zaman sıkıntı yaşayabilirsiniz. Türkiye içerisinde yedek parça sıkıntısı mevcuttur.

Alacağınız aracın bulunduğunuz bölge açısından Yetkili Servis açısından tüm gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını araştırın.

Sonuçta almış olduğunuz araç sizi sürekli olarak bir sorun çıkarmadan taşıyacak değil.. :)

Soruya gelirsek; "bana göre" Fluence, Megane, i20, Astra gibi araçlara bakmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Taylesoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Önerilerinizi inceleyeceğim.Cevap için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba. Bugüne kadar Citroen alıp da memnun kalanı pek görmedim.

2010 Jetta olabilir,
2010-2011 Oktavia olabilir,
2011 Meriva olabilir. Bunların ön konsolları geniştir.
Citroen almadan önce araştırmanızı öneririm, yedek parça konusunda her zaman sıkıntı yaşayabilirsiniz. Türkiye içerisinde yedek parça sıkıntısı mevcuttur.

Alacağınız aracın bulunduğunuz bölge açısından Yetkili Servis açısından tüm gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını araştırın.

Sonuçta almış olduğunuz araç sizi sürekli olarak bir sorun çıkarmadan taşıyacak değil.. :)

Soruya gelirsek; "bana göre" Fluence, Megane, i20, Astra gibi araçlara bakmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır.