1200₺ telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

TamerKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar. Kriterim kamera ve bataryadır. Şuan için biraz daha para biriktirip 64 gb bir mi 5s almayı düşünüyorum. 32gb yeterli olmaz sanıyorum. 1200-1300 civarı bir telefon önerir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Mi5 neden almıyorsun o daha çok tutuldu?:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mİ5s'de optik imaj sabitleyicisi yok video çekiyorsan sıkıntı
Çekmiyorsan Mİ5S iyi seçim ama ithalatçı garantili G5 bulabilirsen 1800e çok çok daha iyi olur

TamerKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mi5 neden almıyorsun o daha çok tutuldu?:)
Bir zamanlar gözüm mi5deydi. Üstelik fiyatı da baya düştü şu zamanlar. Altın ve beyaz rengisini 1100 liradan aşağı bulabiliyoruz. Narin bir telefon olduğunu biliyorum. Düşüp kırılsa parçasını pekâlâ kendim takabilirim ancak 5sin tasarımı daha bir hoşuma gitti. Üstelik daha sağlam algısı uyandırıyor. Kamerası da mi5den daha üstün. Almışken iyisini alayım diyorum. O yüzden 5si tercih edeceğim sanırım.
--- Gönderi Güncellendi ---
Mİ5s'de optik imaj sabitleyicisi yok video çekiyorsan sıkıntı
Çekmiyorsan Mİ5S iyi seçim ama ithalatçı garantili G5 bulabilirsen 1800e çok çok daha iyi olur
Evet 5sin tek eksi yanı o galiba. Eis olduğunu duymuştum. Ois kadar başarılı olmasa da. Videodan ziyada daha çok fotoğraf çekiyorum. O yüzden mi5s daha cazip geldi açıkçası. G5 iyi bir seçim olurdu, ancak fiyatı tuzlu biraz. O kadar bütçem olduğunu sanmıyorum. Teşekkürler.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
İnceleme videolarına bir göz at bakalım nasıl @TamerKaya .:)

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Mi5 iyi bir seçim olucaktır. F/P açısından başka yok.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhabalar. Kriterim kamera ve bataryadır. Şuan için biraz daha para biriktirip 64 gb bir mi 5s almayı düşünüyorum. 32gb yeterli olmaz sanıyorum. 1200-1300 civarı bir telefon önerir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhaba,

Bu fiyat bandında tavsiye ettiğim ürünler;

• Xiaomi mi5
  • Lg g4
  • Lenovo k5 note 32gb
  • General mobile 5 plus
Kamera konusu için lg g4 daha iyi bir tercih olur mi5 ailesine göre. Batarya konusunda ise mi5 daha başarılı.

websercans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sony Xperia C5 Ultra belki hoşuna gidebilir. Her açıdan severek kullandığım bir telefon.

TamerKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mi5 iyi bir seçim olucaktır. F/P açısından başka yok.
Uzun yıllar kullanmak istiyorum. Her düşüşünde "kırıldı mı acaba" korkusu yaşamak da istemiyorum. Narinlik konusunu abartıyor olabilirim ama babamı mi5 için zor ikna ettim kırıldığı taktirde kötü duruma düşerim. Yoksa dakika durmaz 64gb mi5 alırım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Uzun yıllar kullanmak istiyorum. Her düşüşünde "kırıldı mı acaba" korkusu yaşamak da istemiyorum. Narinlik konusunu abartıyor olabilirim ama babamı mi5 için zor ikna ettim kırıldığı taktirde kötü duruma düşerim. Yoksa dakika durmaz 64gb mi5 alırım.
Spiegen armor kıliflardan al

TamerKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba,

Bu fiyat bandında tavsiye ettiğim ürünler;

• Xiaomi mi5
  • Lg g4
  • Lenovo k5 note 32gb
  • General mobile 5 plus
Kamera konusu için lg g4 daha iyi bir tercih olur mi5 ailesine göre. Batarya konusunda ise mi5 daha başarılı.
LG G4 batarya konusunda üzer. Kamerasına diyecek söz yok. Gm5+a yorum yapmak dahi istemiyorum. K5note güzel bir tercih olabilir lakin kamerası beklentilerini karşılamıyor. Mi5 gerçekten güzel. Teşekkürler

Son mesajlar