1600 TL Civarında Telefon Önerileriniz

Bu konuyu okuyanlar

berkayimrag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yeni bir telefon almayı düşünüyorum şuan kafamda 1600 tl fiyatında ki Sony Xperia XA ultra var bu telefonu önerirmisiniz yoksa bu fiyat civarında önerebileceğiniz daha iyi bir telefon varmı ? Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Xiaomi Mi5 öneririm ama eğer ithalatçı garantiye güvenmezseniz Reeder P10s öneririm.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Evet REEDER'de iyi.Tavsiyemdir.:)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Tamam sen ANDROİD'cisin ben İOS'cu.:cool::)Kapat.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tamam sen ANDROİD'cisin ben İOS'cu.:cool::)Kapat.
reederp10s android hemde bildğin düz saf androide yakın bir telefon
200 tl fazla vericen Kazanacakların şunlar
Üst segmentin üstünde bir ekran
Üst segmentin üstünde bir kamera
Şuan işlemcilerin zirvesi Snapdragon 820 ve 4gb ram ama reeder p10steki gibi lpddr3 değil lpddr4 ram
İyi batarya ömrü şuan reeder p10sin 1600-1700 civarında hak etmediğini düşünüyorum

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
G5 türkiye garantili alınamıyorsa mi5 derim ama şu riskleri göze alırsanız garanti yok yedek parça sıkıntıları aksesuar sıkıntıları bunlara kabul derseniz donanım olarak çok iyi

ha hepsine yok derseniz yine ithalat garantili g5 daha iyi olur hiç yoktan öyle yada böyle bir garanti var

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
G5 türkiye garantili alınamıyorsa mi5 derim ama şu riskleri göze alırsanız garanti yok yedek parça sıkıntıları aksesuar sıkıntıları bunlara kabul derseniz donanım olarak çok iyi

ha hepsine yok derseniz yine ithalat garantili g5 daha iyi olur hiç yoktan öyle yada böyle bir garanti var
Garanti nasıl yok. 2 yıl ithalat garantili. Yedek parça sıkıntısı da yok aslında yurt dışı sitelerinde parçalar çok uygun. Aksesuar da yurt için de var ama yeterli değil. Aliexpres gibi yerlerde dolu

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Garanti nasıl yok. 2 yıl ithalat garantili. Yedek parça sıkıntısı da yok aslında yurt dışı sitelerinde parçalar çok uygun. Aksesuar da yurt için de var ama yeterli değil. Aliexpres gibi yerlerde dolu

Resmi garanti var mı yok resmi olarak Türkiyede servisi var mı yok ? Tutup internetten alışveriş yapamayan veya deneyimi olmayan birisi kolay bir şekilde dışarıda ki aksesuarcılarda rahat rahat alışveriş yapabilecekken neden zor olana kolay diyeyim ki ?

telefon güzel performanslı ama Türkiye de resmi olarak yok ve bu çok büyük bir eksi misal bende 950 xl vardı ben ona dediğinizgibi internetten çeşit çeşit kılıf alabiliyorum ama akrabam deneyimi olmadığından alamıyor demek istediğim bu ama tutup lg sony samsung htc bunların her yerde her şekilde aksesuarları vs mevcut

M

Murat Burç

SDN Okuru
Resmi garanti var mı yok resmi olarak Türkiyede servisi var mı yok ? Tutup internetten alışveriş yapamayan veya deneyimi olmayan birisi kolay bir şekilde dışarıda ki aksesuarcılarda rahat rahat alışveriş yapabilecekken neden zor olana kolay diyeyim ki ?

telefon güzel performanslı ama Türkiye de resmi olarak yok ve bu çok büyük bir eksi misal bende 950 xl vardı ben ona dediğinizgibi internetten çeşit çeşit kılıf alabiliyorum ama akrabam deneyimi olmadığından alamıyor demek istediğim bu ama tutup lg sony samsung htc bunların her yerde her şekilde aksesuarları vs mevcut
Eklenmeliyim g5 kamera ekran tarafındanda ciddi manada üstün

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69

Yalnız zaten g5 te ithalat alacak Türkiye garantilisine yetmiyor. Ha mi 5 ithalat ha g5 ithalat hepsi aynı. Samsung, LG, iPhone hariç diğer markaların aksesuarları da çok zor bulunuyor özellikle Htc. Htc 10 un şarj aleti bile yok Türkiye de. 3000 lira veriyorsun şarj aletin bozuluyor ve alamıyorsun. Yemin ediyorum 3000 liraya iki tane mi 5 çakarım :D

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Yalnız zaten g5 te ithalat alacak Türkiye garantilisine yetmiyor. Ha mi 5 ithalat ha g5 ithalat hepsi aynı. Samsung, LG, iPhone hariç diğer markaların aksesuarları da çok zor bulunuyor özellikle Htc. Htc 10 un şarj aleti bile yok Türkiye de. 3000 lira veriyorsun şarj aletin bozuluyor ve alamıyorsun. Yemin ediyorum 3000 liraya iki tane mi 5 çakarım :D

Ya tercih meselesi misal anladığım kadarıyla siz alışıksınız aliden alışveriş yapmaya size bana göre sıkıntı yok alırız ama ufak bir arkadaşımız yada yetişkin de olsa kişisel sebeplerden internet alışverişine soğuk bakan insan çok zorlanır

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ya tercih meselesi misal anladığım kadarıyla siz alışıksınız aliden alışveriş yapmaya size bana göre sıkıntı yok alırız ama ufak bir arkadaşımız yada yetişkin de olsa kişisel sebeplerden internet alışverişine soğuk bakan insan çok zorlanır
İnternet alışverişi yaparken çok zorlanıyor insan,kime güveneceğimizi bilemeyiz.Öyle değil mi?:eek:

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Öyle...Herkes yapmaz. Yani ben yapıyorum sürekli. Neyse ya arkadaş ne alırsa alsın hayırlı olsun diyorum. İnternet te iade olayı olduğu için sıkıntı olmuyor o yüzden tercih ediyorum paranı falan geri alabiliyorsun vs.