iPhone 12 mi alınmalı 11 mi

iPhone 11’yi Efsane Cuma indirimlerinde 6.999 TL’ye almak en mantıklısı.

Nitekim hepsiburada.com’da geçen haftaki indirimlerde 6.999 TL’ye kadar düşmüştü.

Yani bu önümüzdeki hafta bu gibi sitelerde iPhone 11 fiyatlarını kontrol et, düşerse alabilirsin bütçen de uygunsa.

iPhone 12’lere o fiyat verilmez.

xDalterx

Asistan
iPhone 11’yi Efsane Cuma indirimlerinde 6.999 TL’ye almak en mantıklısı.

Nitekim hepsiburada.com’da geçen haftaki indirimlerde 6.999 TL’ye kadar düşmüştü.

Yani bu önümüzdeki hafta bu gibi sitelerde iPhone 11 fiyatlarını kontrol et, düşerse alabilirsin bütçen de uygunsa.

iPhone 12’lere o fiyat verilmez.
Ben de o şekilde düşünüyorum 12’yi 9-9.5k dan beklediğim için bi şok oldum hangisi daha mantıklı karar veremedim.
Sizce 12 kara cuma da ne kadarsa düşer maximum

iPhone 12’lerin fiyatları (ekonomide ve dolar kurunda çok ekstrem bir gelişme yaşanmadığı müddetçe) en az 2 sene düşmez; aksine artar.

Apple Türkiye, bir iPhone modeli için fiyat açıkladığında önümüzdeki birkaç senenin planlamasını (uzun vadeli düşünerek) yaparak o fiyatı açıklıyor.

Ben sana iPhone 11 tavsiye ederim; önümüz indirim günleri, dediğim gibi iPhone 11’in fiyatını kontrol edebilirsin, fiyatı düşerse alabilirsin.

Selehattin11

Öğrenci
12 ler çok pahalı geldi hepsi birden. Apple ın hala en fp modeli 11. Bence 10k üstüne çıkacak biri için 12 yerine 11 pro daha mantıklı

Gai Segai

Öğrenci
12 gereksiz pahalı bir telefon. 11 fiyat olarak 12 den çok daha ucuz ve 11 de yeni sayılabilecek güzel bir telefon, 11 almanı öneririm.