Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Uyarı atmadım farkındaysanız, burada asılsız iddialarda bulunmayınız lütfen. Size göre haksız uyarılar atıldığını düşünüyorsanız bu durumu uyarıyı atan moderatörle veya üstleriyle konuşmanız gerekmektedir. Bu konu bir şahıs itiraz yeri değil, foruma öneri yeridir. Bu sebeple şu mesajlarınız konuyla alakasızdır dedim ancak uyarı vermedim, sözlü uyarı yapmış bulundum.
uyarı attınız demedim hocam "atacaksanız" dedim neyse iyi akşamlar

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
Eski temayı kullanıyorum, Shiftdelete logosunun resmi yok, "Shiftdelete.net Forum - Türkiye'nin en iyi teknoloji forumu" yazıyor.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Bilmiyorum mobilden giren var m ama logo bozuk ve yazı sarkmış siyah cizgiden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yorumları okumadan yazmışım meğerse çoğu kişi yazmis

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
wILqL6.jpg

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
1622204340625.png

Rapor seçeneğini listeden seçtim (reklam) fakat "Açıklama belirtin:" kutusuna mesaj yazmadığımda hata veriyor. Hata sebebi de yok, yani boş. Ek olarak SDN logosu gözükmüyor. @Creative

1622204505960.png

kadirunlu9041

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Bence kim hangi cihazın hangi modelini kullanıyor , kullandığı süre zarfında olumlu veya Olumsuz yorumlarını da belirtse burası insanların telefon almadan uğradığı müthiş bir portal olur.
Bilen de konuşuyor bilmeyende...

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Site çöktü galiba Ana sayfada In 2 Minutes'ler ortaya çıktı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir konuya mesaj yazamıyorum, sunucu hatası veriyor.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Forumdaki değişimi görmek güzel. Bir kez daha yineleyeyim. Kolay gelsin. :)

Mac OS X olan kategori adlandırmasını, macOS olarak güncellesek nasıl olur? :)

@Creative @ForumDeveloper

Bu öneriyi sanırım birkaç kez gündeme getirmiştim. Bu konuda bir çalışma yapılıyor mu, herhangi bir bilgi paşlaşılmadığı için bilmiyorum. Google vs. tarafından indekslenen sayfalar var ve yeniden yapılandırılmaları gerecek belki ama GNU/Linux için yapılabilen macOS için de yapılabilir diye düşünüyorum. Kolay gelsin.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,225
Konu başlığı seçilmleri çoğaltılmalı. Bazen öylesine konu açmaya çalıştığımda ne seçeceğimi bilemiyorum.
Öneri?
Soru?
rehber
falan filan çok kısıtlı seçenekler bunlar. Açacağımız konuların çoğuna uyumlu değil.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
@Creative
Forumda ana sayfada bulunan yeni konuların hepsini ctrl'ye basıp tek tek tıklayıp açıyordum, ama bazenleri basar basmaz google reklamı geliyordu kapattığım zaman direk konuya giriyordu bununla ilgili pek sıkıntım yoktu ama bugün foruma girdim aynı şekilde konuları açmak istedim bi baktım her konu arasında reklam var, forum gelirinin bir kısmı reklamlardan geliyor ama reklamları biraz azaltsanız veya reklamları boş bulunan alanlara taşısanız iyi olur hocam.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
@Creative
Forumda ana sayfada bulunan yeni konuların hepsini ctrl'ye basıp tek tek tıklayıp açıyordum, ama bazenleri basar basmaz google reklamı geliyordu kapattığım zaman direk konuya giriyordu bununla ilgili pek sıkıntım yoktu ama bugün foruma girdim aynı şekilde konuları açmak istedim bi baktım her konu arasında reklam var, forum gelirinin bir kısmı reklamlardan geliyor ama reklamları biraz azaltsanız veya reklamları boş bulunan alanlara taşısanız iyi olur hocam.

@Creative

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,335
@Creative
Merhaba, reklamlar konusunda şuan için bir görüşme içerisindeyiz. Söz veremem ancak konuyu bildireceğim.

®Shift®

Profesör
Reaksiyon puanı
1,805
Creative Daha Önce Eski Temada Özel Başlık Çıkıyordu Fakat Artık Yok.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Konu başlıklarının bazılarının boyutları diğerlerinden daha büyük. :rolleyes:

Ekli dosyalar

• IMG_20210609_164931.jpg
    IMG_20210609_164931.jpg
    79.3 KB · Görüntüleme: 64

Alex4883

Doçent