Film, Dizi ve Kitaplar üzerine youtube kanalı (FİDİKİ)

Bu konuyu okuyanlar

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Bugün sizlere Daniel Keyes'e ait Algernon'a Çiçekler adlı kitabını yorumladım. Umarım videomu beğenirsiniz. İyi seyirler

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar ? Bugün sizlere Trendyol ve İlknokta sitelerinden aldığım kitapları gösteriyorum. Trendyol indirimlerinden ve İlknokta İthaki yayınları %50 indiriminden faydalandım ve 13 kitaplık dev kitap alışverişi yaptım. Umarım aldığım kitapları beğenirsiniz. İyi seyirler

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selamlar :) Bugün sizlere Kasım ayında okuduğum kitaplardan bahsettim. Aynı zamanda kitap önerilerinde de bulundum. Bu ay toplamda 9 adet kitap okudum. Marie Lu, Beyza Alkoç, Daniel Keyes ve daha pek çok yazara ait distopya, öykü, bilim kurgu, gençlik türlerinde okuduğum kitapları umarım beğenirsiniz. Sizler bu ay kaç kitap okudunuz? Yorum olarak benimle paylaşırsanız çok sevinirim, herkese iyi seyirler

gezgin erol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Normalde youtube kanalı reklamı yapan arkadaşlara sıcak bakmam. Ama yapıyorsanız bu arkadaş gibi yararlı birşey üzerine kanal açın onun için çalışın millete kitap önermek tavsiye etmek için çabalıyor. Eline sağlık @fidiki
bende Filipinli eşimin kendi kanalında yaptığı bir videonun linki paylaşmıştım silmişsiniz. Halbuki eşim Türk Kültürünü ve Türkiyemizi hem dünyaya hemde kendi ülkesine tanıtıyor. Belki de böylelikle ülkemize daha çok turist gelmesine vesile olacak. Ama istemiyorsanız paylaşım yapmayız sorun değil.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
bende Filipinli eşimin kendi kanalında yaptığı bir videonun linki paylaşmıştım silmişsiniz. Halbuki eşim Türk Kültürünü ve Türkiyemizi hem dünyaya hemde kendi ülkesine tanıtıyor. Belki de böylelikle ülkemize daha çok turist gelmesine vesile olacak. Ama istemiyorsanız paylaşım yapmayız sorun değil.
İlk konunuzda özellikle iki tane forum kuralını belirtmiştim. İkinci kuralımız diyorki :
29-) Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır.
Yani videolarınızı tek bir konu üzerinde götürmeniz gerekir. Farklı konu açmak veya farklı konulara ekleme yapmak reklam olarak işlem görür. O yüzden ilk konunuzda paylaşımlarınız arası 1 hafta olmak üzere paylaşım yapabilirsiniz.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar! ? Bugün sizlere 2020 yılındaki 20 favori kitabımdan bahsettim. Distopik, Türk edebiyatı, mitoloji, genç yetişkin, klasik, fantastik, wattpad ve daha pek çok türde kitap önerilerinde bulundum. Umarım bu videomu beğenirsiniz.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar ? Bugünkü videomda 2020 yılında okuduğum 80 kitabı sizlere gösteriyorum. Hangi yayınevinden kaç tane kitap okudum? Kaç tane Türk yazarlardan kitap okudum? Okuduğum en kalın kitap kaç sayfa? Okuduğum en ince kitap kaç sayfa? En çok okuduğum yazar kim? Gibi pek çok sorunun cevabını bu videomda bulabilirsiniz. İyi seyirler :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar ? Bu videomda sizlere 2020 yılında izlediğim dizi ve filmlerden bahsettim. 2020 yılında 16 dizi ve 26 film izledim. Modern Family, La Casa De Papel, Atypical, Brooklyn 99 gibi dizi önerileri; In The Heart Of The Sea, Blindness gibi film önerilerinde bulundum. Umarım videomu beğenirsiniz. Sizler kaç dizi ve film izlediniz ?

www.youtube.com/watch?v=ntt4eSKzKS8

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar ben Aslı ? Bugünkü videomda sizler için 20 romantik kitap önerisinde bulundum. Bu kitapların hepsi aşk dolu ve birbirden romantik ? Okumaktan çok keyif aldığım aşk kitaplarını sizlerle paylaştığım bu videomu umarım beğenirsiniz, iyi seyirler

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Öncelikle tüm SDN ailesine Merhabalar!

Kötü bir yıl geçirdik Dünya olarak, yeni yıl yeni umutlar diyerek herkese iyi yıllar diliyorum. Sağlıklı huzur dolu seneleriniz olsun! :) Yılbaşı Film Önerileri de sizlerle olsun : ))

iyi seyirler.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar ben Aslı ? Bugün sizlere youtube kanalım ile ilgili istatistikleri paylaşıyorum. 2020 yılı Fidiki için nasıl başladı nasıl bitti? :) Bu arada destekleriniz için çok teşekkürler SDN Ailesi!

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar ben Aslı ? Bugün sizlere Amazon indiriminden aldığım dev kitap alışverişimi gösteriyorum. Toplam 15 adet kitap aldım ve sadece 143 TL ödedim. Amazon'un kitaplarda yaptığı %70 indirim sayesinde baya karlı bir alışveriş oldu. Bu zamana kadar yaptığım en ucuz kitap alışverişi! Umarım aldığım kitapları beğenirsiniz, iyi seyirler.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar, bu sefer 2 kişiye 50'şer TL değerinde hediye çeki veriyorum : )) katılmak isteyen aşağıdan izleyebilir :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Farklı bir video ile sizlerleyim!

iyi seyirler dilerim :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selam! Bugün sizlere 20 adet fantastik kitap önerdim. Mitolojik fantastik, genç yetişkin, romantik fantastik ve daha pek çok tür mevcut. Ben Kirke, Aşk Tüm Zamanların İçinden Geçer, Seçilmiş olanlar, Warcross serisi benim favori fantastik kitaplarım. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selamlar,

Ocak Ayında Okuduğum Kitaplar sizlerle. İyi seyirler! :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar.. Bugün sizlere Amazon ve BKM Kitap'tan aldığım 14 kitaptan oluşan kitap alışverişimi gösteriyorum. Ayrıca BKM Kitap fırsatları sayesinde bedava kitap aldım! Bu alışverişimde sadece favori kitaplarımı almak istedim, tüm kitapları bir an önce okumak için sabırsızlanıyorum! 14 adet kitaba kaç TL ödedim, hangi kitapları aldım ve hangi kitabı bedavaya aldığımı öğrenmek için videoyu sonuna kadar izleyin lütfen. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar ? Bugün bir kitaplık düzenleme videosu ile karşınızdayım. Sonrasında detaylı kitaplık turu ile baş başa bırakıyorum sizleri. Kitaplığımda kaç adet kitap var? Favori kitaplarım neler? Kitaplığımı nasıl düzenledim? gibi soruların cevabı bu videoda! Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler ?

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selamlar, yeni videom ile sizlerleyim :)

iyi seyirler.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Booktuber Sena Nur IŞIK'a ait Asel Kitap yorumum sizlerle;

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Eskiden Youtube reklamı yapmanında adabı varmış ?, videoları da güzel. Tekrar bakar mı?, bilemiyorum.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Eskiden Youtube reklamı yapmanında adabı varmış ?, videoları da güzel. Tekrar bakar mı?, bilemiyorum.

Merhaba, bana kötü bir şey mi dediniz? Öyleyse eğer şunu söylemek isterim, izin alarak bu şekilde videolarımı bu konu altından paylaşıyorum. Yönetimin bilgisi mevcut. Bilginize.

Bu arada selam arkadaşlar, yeni bir video paylaştım beklerim herkesi :)

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Merhaba, bana kötü bir şey mi dediniz? Öyleyse eğer şunu söylemek isterim, izin alarak bu şekilde videolarımı bu konu altından paylaşıyorum. Yönetimin bilgisi mevcut. Bilginize.

Bu arada selam arkadaşlar, yeni bir video paylaştım beklerim herkesi :)

Merhabalar, amacım kötülemek değil övmekdi. Normalde forum üzerinden düzgün ve kurallara uygun paylaşım yapan kişi neredeyse kalmadı, ancak bunu düzgün şekilde yapan nadir insanlardan birisi olduğunuzu belirtmek istedim :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Merhabalar, amacım kötülemek değil övmekdi. Normalde forum üzerinden düzgün ve kurallara uygun paylaşım yapan kişi neredeyse kalmadı, ancak bunu düzgün şekilde yapan nadir insanlardan birisi olduğunuzu belirtmek istedim :)

Yanlış anlamışım o halde kusura bakmayın , teşekkür ederim :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
@fidiki, neden hala bir tane mikrofon almıyorsun kendine. Sonunda ben göndereceğim bir tane ufak yaka mikrofonu.. :)

Teşekkür ederim :) mikrofon alalı çok oldu aslında, ben telefonumla video kaydı yaptığımda sesimde sorun olmuyor diye düşünerekten mikrofon kullanmamıştım bu videom da, cidden o derece kötü mü sesim?

Bu arada iyi geceler arkadaşlar, yeni bir alışveriş videosu paylaştım izlemek isterseniz diye aşağıya bırakıyorum :)