Film, Dizi ve Kitaplar üzerine youtube kanalı (FİDİKİ)

BHA

SAYGI, SEVGİ VE ÖZLEMLE...
Yönetici
SDN Discord Yetkilisi
Super Moderator
Merhaba @fidiki anlatış tarzın videolarının güzelliği ve yaptığın videolar yararlı bir iş olduğu için seni tebrik eder, başarılarının devamlılığını dilerim. Önerilere ve yeniliklere açık bir yayıncıysan eğer lütfen tarafıma özel mesaj yolu ile iletişime geç. SDN Ailesi adına sana bir güzellik yapalım.

fidiki

Öğrenci
Videolarını başarılı buldum...

Çok teşekkürler :)

Merhaba @fidiki anlatış tarzın videolarının güzelliği ve yaptığın videolar yararlı bir iş olduğu için seni tebrik eder, başarılarının devamlılığını dilerim. Önerilere ve yeniliklere açık bir yayıncıysan eğer lütfen tarafıma özel mesaj yolu ile iletişime geç. SDN Ailesi adına sana bir güzellik yapalım.

çok teşekkür ederim, mesaj gönderiyorum.

ayrıca son videomu izlemek isterseniz;

BHA

SAYGI, SEVGİ VE ÖZLEMLE...
Yönetici
SDN Discord Yetkilisi
Super Moderator
Selamlar herkese,

aşağıda yer alan videom da Korona Virüsü vb. virüslerden en etkili şekilde korunmak için alınabilecek önlemlerden bahseden Su ve Sabun kitabını yorumladım;

iyi seyirler dilerim :)
Bu kitabı okumuştum, önerin için teşekkür ederim. İyi çekimler, iyi okumalar :)

fidiki

Öğrenci
Bugün sizlere en sevdiğim bilim kurgu seri kitaplarından olan Warcross ve Wildcard yorumlarımı paylaştım. Aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler :)

fidiki

Öğrenci
Selamlar, aşk 101 dizisi ile ilgili düşüncelerimi paylaştığım videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz; iyi seyirler dilerim.

fidiki

Öğrenci
NASIL DAHA FAZLA KİTAP OKURUZ ? | BASİT AMA ETKİLİ İPUÇLARI konulu videom yayında, aşağıdan izleyebilirsiniz :)

MrtAltg

murat.altug@shiftdelete.net
Yönetici
Super Moderator
Normalde youtube kanalı reklamı yapan arkadaşlara sıcak bakmam. Ama yapıyorsanız bu arkadaş gibi yararlı birşey üzerine kanal açın onun için çalışın millete kitap önermek tavsiye etmek için çabalıyor. Eline sağlık @fidiki

fidiki

Öğrenci
Normalde youtube kanalı reklamı yapan arkadaşlara sıcak bakmam. Ama yapıyorsanız bu arkadaş gibi yararlı birşey üzerine kanal açın onun için çalışın millete kitap önermek tavsiye etmek için çabalıyor. Eline sağlık @fidiki

Merhabalar, youtube kategorisi olarak imkan ve çevremiz kısıtlı bildiğiniz üzere. Bu nedenle verdiğiniz destekler gerçekten çok önemli, teşekkür ederim.

Ayrıca yeni video geldi :) Doğum günüm nedeniyle 500 TL'ye kitap alışverişi yaptım, aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.